فساد را گزارش دهید؛ جایزه بگیرید! + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

فساد را گزارش دهید؛ جایزه بگیرید! + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
کلیپی از مجتمع ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی را مشاهده می‌کنید.
فساد را گزارش دهید؛ جایزه بگیرید! + فیلم - 0

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، دستورالعمل مجتمع تخصصی ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی از طرف قوه قضاییه منتشر شد.

برای مردمی سازی مبارزه با فساد در ماده ۱۹ این دستورالعمل آمده است که تمهیدات لازم برای دریافت گزارش‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد و تشویق و حمایت از گزارشگران فساد در خصوص جرایم ۱۴ گانه ذکر شده در این دستورالعمل فراهم شود.

برای نهادینه سازی ارتباط مردم با قوه قضاییه در راستای فساد ستیزی، ساز و کار حمایت و تشویق گزارشگران مردمی فساد نیز به زودی اعلام می‌شود.

در ادامه کلیپی از مجتمع ویژه مبارزه با مفاسد اقتصادی را مشاهده می‌کنید.

بیشتر بخوانید: چه كسی محتوای تبليغات پديده را در صدا و سيما تاييد ميكرد ؟ +فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

گزارش‌های مردمی به قوه قضاییه درباره فساد مسئولان + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ساعت قبل
از آنجایی که سرقتی رخ نداده بود و آثار ورود افراد غریبه به خانه نیز مشاهده نمی‌شد بلافاصله تحقیقات از مرد میانسال آغاز شد. دستگیری در صحنه قتلبا اینکه مرد میانسال مدعی بود در زمان جنایت در خانه حضور نداشته اما متخصصان پزشکی قانونی زمان تقریبی قتل را ۸ ساعت قبل اعلام کردند. از سوی دیگر باتوجه به اظهارات متناقض مرد میانسال وی به دستور بازپرس جنایی به عنوان تنها مظنون این جنایت بازداشت شد. هیچ کسی باور نمی‌کند که من مرتکب قتل همسر و دخترم شده باشم. از همسرم خواستم که بعد از ظهر به همراه دخترم به محل کارم بیایند تا از آنجا به تبریز برویم.

لحظه انفجار پمپ بنزین در کامبوج + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران7 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، دوربین نصب شده روی داشبورد یک خودروی عبوری در خیابان‌های کامبوج، لحظه انفجار پمپ بنزین و فرار مردم را ضبط کرده است. علت این حادثه و میزان تلفات آن اعلام نشده است. بیشتر بخوانید: گیر کردن پای یک زن در پله برقی فروشگاه + فیلمانتهای پیام/منفجر شدن جایگاه سوخت در کامبوج

وعده پیروزی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن و هیئت همراه عصر سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR در نماهنگ «️وعده پیروزی» مروری بر دیدار سخنگوی جنبش انصارالله یمن با رهبر معظم انقلاب داشته است.

تحقیر و شکست انگلیس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ۶ هفته پیش بود تفنگداران دریایی انگلیس شبانه به GRASE ۱ حمله و آن را توقیف کردند. اما علت این توقیف غیرقانونی و اکنون آزادی اش چیست؟ نفتکش GRASE ۱ پس از بارگیری نفت ایران و عبور از آب‌های سرزمینی جبل الطارق یعنی منطقه‌ای مورد مناقشه بین انگلیس و اسپانیا توقیف می‌شود. آخرین سنگ اندازی‌ها نیز حکایت از درخواست آمریکا برای طولانی‌تر شدن توقیف نفتکش GRASE ۱ داشت؛ موضوعی که از سوی دادستان جبل الطارق تایید شد، اما راه به جایی نبرد. راهزنی دریایی و قانون شکنی که نتیجه‌اش علاوه بر شکست و تحقیر انگلیس، نشان داد که هر گونه تخطی و عبور از خط قرمز‌ها دیگر به پایان خط رسیده است و پیروز آن راهبرد مقاومت ملت ایران است. اکنون انگلیس مجبور شده است نفتکش حامل نفت ایران را پس از روز‌ها توقیف آزاد کند و شوی تبلیغاتی ائتلاف دریایی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی نیز در خلیج فارس جواب نداده است.

نظرها

اخبار بیشتر