نیازمند: به شماره ۱ تیم‌ملی فکر نکنم پیشرفت نمی‌کنم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برترین‌ها
  4. ورزشی

نیازمند: به شماره ۱ تیم‌ملی فکر نکنم پیشرفت نمی‌کنم

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها |
دروازه‌بان تیم سپاهان گفت: نگاه ویلموتس به من، یک دروازه‌بان جوان و آینده‌دار است و می‌خواهم بیشتر از این نظر او را جلب کنم.

فارس: تیم فوتبال سپاهان در کنار تمامی بازیکنان سرشناس و مطرحی که دارد، درون قفس توری نیز نفرات آماده و آینده داری را در اختیار دارد که شماره یک آن‌ها پیام نیازمند دروازه‌بان ۲۴ ساله و ملی‌پوش این تیم است. نیازمند علاوه بر جلب اعتماد امیرقلعه‌نویی، به نظر می‌رسد توانسته نظر مثبت ویلموتس را نیز جذب کند به طوریکه خودش معتقد است سرمربی تیم ملی به او، به عنوان یک دروازه‌بان آینده دار نگاه می‌کند.

نیازمند: به شماره ۱ تیم‌ملی فکر نکنم پیشرفت نمی‌کنم - 2

او بدون شک یکی از مهره‌های قابل اتکای سپاهان در مسیر موفقیت در فصل جدید خواهد بود و علاوه بر کادرفنی و بازیکنان تیم، هواداران هم به حضورش درون دروازه زردپوشان اصفهان دلگرم هستند. با این دروازه‌بان مصمم و پرتلاش گفت و گویی انجام دادیم که تقدیم حضورتان می‌گردد:

تمرینات بدنسازی، اردو‌ها و بازی‌های زیادی را پشت سرگذاشتید، الان شرایط تیم را چطور می‌بینی و تیم چقدر برای شروع فصل جدید آماده است؟

پیش فصل کمی طولانی و خسته کننده شد، اما تمرینات خیلی خوبی را سپری کردیم و بازی‌های دوستانه خیلی خوبی را انجام دادیم. مخصوصا اردوی ترکیه و بازی‌هایی که آنجا انجام دادیم خیلی امیدوار کننده بود. شاید در بازی‌های داخلی آنطور که باید نتوانستیم بازی کنیم، اما به هرحال تا زمانیکه وارد بازی‌های رسمی نشویم و لیگ شروع نشود نمی‌توانیم به طور دقیق بگوییم چقدر آمادگی داریم. ولی منتظریم لیگ شروع شود و به امیدخدا با بهترین شرایط بدنی و روحی وارد مسابقات می‌شویم.

کیفیت امسال سپاهان نسبت به سال قبل را چطور می‌بینی؟

قطعا سپاهان از لحاظ یارگیری خوب عمل کرده و ما توانستیم نقاط ضعف سال گذشته را تا حد زیادی برطرف کنیم. چون شاکله اصلی تیم حفظ شده امیدواریم خیلی بهتر و هماهنگ‌تر نسبت به سال گذشته وارد مسابقات شویم.

به نظرت یارگیری‌های امسال چقدر توانسته تیم را تقویت کند؟

من فکر می‌کنم نیاز داریم یکی دو بازیکن دیگر به ما اضافه شوند تا تیم ما از آنچه که الان هست، قدرت بیشتری پیدا کند و سرمربی تیم هم در صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرده، اما به هرحال باشگاه تا الان خوب عمل کرده، چون برای دو بازیکن تاثیر گذار فصل گذشته یعنی سیاوش یزدانی و مهردادمحمدی که جدا شدند، دو جایگزین بسیار خوب پیدا کردند و بلافاصله آن‌ها را به خدمت گرفتند. محمدرضا حسینی و گئورگی گولسیانی بازیکنان بسیار خوبی هستند. در بقیه پست‌ها هم نتیجه عملکرد باشگاه را به زودی خواهیم دید.

امسال هواداران سپاهان به قهرمانی تیم بسیار امیدوارند، به نظر شما سپاهان چقدر شانس کسب جام در لیگ یا جام حذفی یا هردو تورنمنت را دارد؟

همه تیم‌ها تلاش خودشان را انجام می‌دهند. سه چهار تیمی که مدعی و مطرح هستند، چه‌بسا که خیلی بیشتر از ما هزینه کرده باشند تا بازیکنان خوبی را به خدمت بگیرند. کار در لیگ امسال خیلی سخت و دشوار است، اما مثل سال گذشته تمام تلاشمان را می‌کنیم که هواداران خوشحال باشند، به هرحال باید ببینیم چه تیمی می‌تواند بهتر نتیجه بگیرد. الان خیلی زود است که بخواهیم در مورد شانس قهرمانی صحبت کنیم. تا وارد مسابقات نشویم و حداقل ۵-۶ هفته از بازی‌ها را پشت سر نگذاریم عیار تیم مشخص نمی‌شود، اما قطعا از خود امیرقلعه‌نویی و همچنین دیگر اعضای کادرفنی تا تک تک بازیکنانی که در تیم هستند، از لحاظ ذهنی و روحی همه اهداف بزرگی دارند که کمتر از قهرمانی نیست، ولی تا وارد بازی‌ها نشویم هیچ چیز مشخص نمی‌شود.

سپاهان بعد از چندسال، امسال در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد، نگاه شما به این بازی‌ها چگونه است؟

من سال اولی است که این تورنمنت را تجربه می‌کنم. تا شروع این بازی‌ها زمان زیادی باقی مانده و امیدوارم تا آن زمان تیم به هماهنگی خیلی خوب و کاملی برسد که در آن بازی‌ها به مشکل نخوریم. همه می‌دانند هزینه‌ای که تیم‌های عربی می‌کنند با تیم‌های ما اصلا قابل مقایسه نیست. تیم ما باید بر اساس توانایی‌ها و استعداد بازیکنانش در این بازی‌ها شرکت کند، تلاش کند و نتیجه بگیرد. ان‌شاالله تیم تا آن زمان هماهنگ شود و اگر نقاط ضعفی هم وجود داشت، تا نیم فصل برطرف شود تا با قدرت کامل وارد لیگ قهرمانان شویم.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

می‌توان گفت پیام نیازمند جزو سه دروازه‌بان برتر ایران است، خودت این مساله را چقدر باور داری؟

من خودم را با کسی مقایسه نمی‌کنم و زیاد به این مسائل فکر نمی‌کنم. همه سعی و تلاشم این است که همیشه و در هر بازی و هر تمرین بهترین باشم و بقیه مسائل دست خدا است. همه ما تلاش می‌کنیم که در وهله اول تیم بهترین نتیجه را بگیرد و بعد از آن باید ببینیم از نظر عناوین فردی چه می‌شود و به کجا می‌رسیم.

مربی پرتغالی دروازه‌بان‌های سپاهان در پیشرفت شما چقدر نقش دارد؟

صددرصد. روی تاوارس واقعا مربی خیلی خوبی است. بین مربیان خارجی که تا به حال به لیگ ما آمده‌اند فکر می‌کنم نظیر او نباشد. البته من قبل از او نیز مربیان خیلی خوبی مانند داوودفنایی داشتم. این خیلی مهم است که آدم‌خوب در مسیر فوتبالی شما قرار بگیرد و من هم تا به حال شامل این قائده بوده‌ام.

نگاه سرمربی تیم‌ملی به شما چطور است؟

با توجه به اردویی که در آن حاضر بودیم، فکر می‌کنم نگاه ویلموتس به من، یک دروازه‌بان جوان و آینده‌دار است. من می‌خواهم سعی کنم تا بیشتر از این نظر او را جلب کنم. ان‌شاالله لیگ شروع شود و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

به گرفتن شماره یک تیم‌ملی فکر می‌کنی؟

قطعا همچین فکری را دارم و اگر اینطور فکر نکنم اصلا نمی‌توانم پیشرفت کنم. سقف آرزو‌های آدم هرچقدر باشد همانقدر پیشرفت می‌کند و به همان چیزی که فکر می‌کند می‌رسد. باید برای چیزی که به آن فکر می‌کنید تلاش کنید و من هم برای رسیدن به موفقیت هرچقدر لازم باشد سعی و تلاش می‌کنم.

امسال هواداران سپاهان به کلین‌شیت‌های شما امیدوار باشند؟

امیدوارم، اما باید بگویم کلین شیت یک کار گروهی و تیمی است. فقط به دروازه‌بان مربوط نیست و به کل تیم مربوط می‌شود. اول نتیجه گرفتن تیم اهمیت دارد و بعد از آن اگر خدا بخواهد، من هم دوست دارم کمتر گل بخورم و بیشتر کلین شیت کنم و این اتفاق به نفع همه است.

قرعه سپاهان در لیگ نوزدهم چطور است؟

خداراشکر قرعه سپاهان بد نیست. فقط ممکن است شرایط آب و هوایی در چند هفته اول ما را اذیت کند، چون دو بازی سخت در گرمای جنوب داریم، با اینحال تیمی که می‌خواهد موفق باشد باید جلوی همه تیم‌ها برای سه امتیاز وارد زمین شود.

بازی شما با پرسپولیس در سال‌های اخیر حساسیت زیادی داشته و امسال باید خیلی زود و در هفته پنجم مقابل این تیم بازی کنید که ممکن است حواشی این مسابقه روی ادامه کار هر دو تیم تاثیر بگذارد.

امیدوارم تدابیری داشته باشند که این بازی مثل سال گذشته دچار حاشیه نشود. بازی سپاهان و پرسپولیس هرچقدر هم حساسیت داشته باشد، سه امتیاز بیشتر ندارد. ارزش این را ندارد که جان چندنفر به خطر بیفتد و خدای ناکرده کسی آسیب ببیند. امیدواریم که بازی با حاشیه امنیت کامل برگزار شود و بازیکنان بتوانند با تمرکز کامل روی مسائل فنی وارد زمین شوند تا بازی قشنگ و جذابی را شاهد باشیم.

آیا می‌توانیم امسال سپاهان را مدعی اول قهرمانی بدانیم؟

این نظر لطف هرکسی است که سپاهان را مدعی اول قهرمانی می‌داند، اما واقعا تا وارد مسابقات نشویم و عیار تیم‌ها مشخص نشود، نمی‌توانیم در این مورد صحبت کنیم. اگر کارشناسان این اعتقاد را دارند به خاطر این است که شاکله اصلی تیم ما نسبت به بقیه مدعیان بهتر حفظ شده، ولی به نظرم برای صحبت در مورد قهرمانی و یا مدعی قهرمانی بودن زود است. همانطور که گفتم باید چند هفته از لیگ بگذرد. با اینحال به نظر من در کنار تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس و تراکتور، تیم پدیده هم امسال می‌تواند تیم بسیار خوبی باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم شهرخودرو (عکس)

ایلناایلنا16 ساعت قبل
تیم شهر خودرو مشهد امشب مراسم رونمایی از پیراهن جدید خود و کسب سهمیه آسیایی را جشن گرفت. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا از شهر مشهد، از ساعت ۱۹:۰۰ امشب مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم شهرخودرو مشهد در حال برگزاری است. هواداران شهر خودرو به او لقب «عقاب شهر خودرو» را دادند و با این عنوان او را تشویق کردند. *بعد از ورود بازیکنان پدیده، یحیی گل محمدی پشت تریبون قرار گرفت و برای حاضرین صحبت کرد. *گل محمدی نتیجه سال گذشته شهر خودرو را خوب دانست و گفت این نتیجه با همکاری بازیکنان، کادرفنی و مدیران تیم و شهر مشهد به وجود آمد.

درگیری عجیب آگوئرو با گواردیولا+عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
مهاجم آرژانتینی سیتی که هرگز از این تعویض پپ رضایت نداشت، با وی دچار درگیری لفظی شدیدی شد و سرمربی سیتی نیز پاسخ او را با شدت تمام داد تا اتفاقات عجیبی در کنار زمین رخ بدهد. در نهایت با ورود یکی از اعضای کادر فنی سیتی این درگیری لفظی به پایان رسید و سرخیو آگوئروی عصبانی روی نیمکت نشست. سیتی در این دیدار فرصت‌های فراوانی را از دست داد اما در نهایت نتوانست گل برتری را مقابل تاتنهام به ثمر برساند و بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت. این بار و بر خلاف دفعه گذشته پپ گواردیولا واکنشی توام با حسرت نشان نداد و ترجیح داد کنار مائوریتسیو پوچتیو رفته و در رابطه با اتفاقات با وی صحبت کند. لحظه درگیری لفظی آگوئرو با گواردیولا

پرسپولیس، آماده حضور در لیگ نوزدهم

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ پرسپولیسی‌ها قرار است از ساعت ۱۹ روز پنجشنبه و در ورزشگاه آزادی بازی افتتاحیه لیگ برتر نوزدهم را در مقابل پارس جنوبی جم برگزار کنند.

فیلم/گلزنی مهرداد محمدی مقابل ماریتیمو

الفالف1 روز قبل
فیلم/گلزنی مهرداد محمدی مقابل ماریتیموگروه ورزشی الف، ۲۷ مرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۱۷ ۳۹۸۰۵۲۷۲۰۰مهرداد محمدی گل دوم آوس به ماریتیمو را در دقیقه ۴۴ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

میزان آمادگی ورزشگاه آزادی برای لیگ برتر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
با توجه به تدابیر امنیتی که فدراسیون نشین‌ها برای تماشگران فوتبال در نظر گرفته‌اند به گفته رئیس فدراسیون فوتبال امسال باید شاهد نظم بیشتر در برگزاری نوزدهمین دوره لیگ برتر باشیمبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با توجه به تدابیر امنیتی که فدراسیون نشین‌ها برای تماشگران فوتبال در نظر گرفته‌اند به گفته رئیس فدراسیون فوتبال امسال باید شاهد نظم بیشتر در برگزاری نوزدهمین دوره لیگ برتر باشیم.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی در نخستین دیدار لیگ نوزدهم پنجشنبه به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که در چند روز اخیر اخباری منتشر شده بود مبنی بر این که گابریل کالدرون حتی چهار دفاع اصلی خود را هم انتخاب کرده که محمد نادری، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده و مهدی شیری هستند. به این ترتیب و براساس این خبر که هنوز نه تایید شده نه تکذیب محمد انصاری دیگر مدافع چپ پای پرسپولیس، حسین ماهینی و سیدجلال حسینی که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده‌اند، باید لیگ نوزدهم را از روی نیمکت تماشا کنند.

نظرها

اخبار بیشتر