حکایت نام نویسی مدارس در آخرین روزهای مرداد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

حکایت نام نویسی مدارس در آخرین روزهای مرداد

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
شهریه مدارس غیر دولتی امسال تا ۳۰ درصد بالا رفت و اغلب غیردولتی‌ها از نرخ مصوب بیشتر می‌گیرند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسيما؛ شهریه مدارس غیر دولتی امسال تا ۳۰ درصد بالا رفت و اغلب غیردولتی‌ها از نرخ مصوب بیشتر می‌گیرند؛ خانواده هایی که شکایتی از نام نویسی فرزندانشان دارند می‌توانند به سامانه شکایت مراجعه و شکایتشان را ثبت کنند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی روز جهان

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

کنتورهای آلتراسونیک

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
یک شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه شریف با تولید کنتور‌های آلتراسونیک، تفکیک انشعابات مشترک گاز، آب و انرژی را میسر ساخته استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ با افزایش جمعیت کلان شهر‌ها و پدیده بلند مرتبه سازی، کنتور‌های مشترک صرفه جویی جمعی را کمی کمرنگ‌تر ساخته است. یک شرکت مستقر در مرکز رشد دانشگاه شریف با تولید کنتور‌های آلتراسونیک، تفکیک انشعابات مشترک گاز، آب و انرژی را میسر ساخته است.

مسابقات ذهنی ریاضی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

کلافه؛ رضا یزدانی

تابناکتابناک3 ساعت قبل
مهرمهر3 ساعت قبل
در این میان، «برلین الکساندرپلاتس» مهم‌ترین اثر دوبلین و یکی از شاهکارهای ادبیات جهان به شمار می‌رود. او در این اثر شهر را به‌منزله‌ شخصیت اصلی اثر خود برگزیده است. معاون فرهنگی شهر کتاب در ادامه گفت: دوبلین زندگی‌ای پرفرازونشیب داشت و تحول و تناقض در زندگی و آثارش بسیار پررنگ است. برخی از صاحب‌نظران کتاب «برلین الکساندرپلاتس» را به «اولیس» جویس شبیه می‌دانند. اما آنچه کتاب دوبلین را نمونه‌ بارز فوتورسیم آلمانی می‌کند، تحرک است.

قنبریان: مرحوم هاشمی مشوق تجمل‌گرایی بود

مهرمهر1 روز قبل
حجت‌الاسلام قنبریان در برنامه ثریا گفت: مرحوم هاشمی در دهه شصت بیشترین خطبه‌ها را درباره عدالت اجتماعی داشتند اما بعد از جنگ دعوت به مانور تجمل میکرد!
ایلناایلنا1 ساعت قبل
وی تاکید کرد: اقدامات در پژوهشکده باستان شناسی باید با توجه به اولویت بندی مناطق، انجام و مورد ارزیابی قرار گیرد. عمرانی با بیان اینکه باستان شناسی نیازمند دستیابی به اولویت‌های کاری است، عنوان کرد: برای مطالعات باستان شناسی و سیر تحول و روند جریان فرهنگی بایستی اطلاعات مربوط به همه دوره‌ها موجود باشد. رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری یادآور شد: در طرح‌های پژوهشی مربوط به پژوهشکده باستان شناسی باید پژوهشکده‌های دیگر اعم از مردم شناسی، زبان شناسی و …همکاری داشته باشند. پژوهشکده باستان شناسی متولی مدیریت و هدایت پژوهش‌های باستان شناسی در سطح کشوردر ادامه این نشست، روح الله شیرازی (رییس پژوهشکده باستان شناسی) گزارشی از عملکرد این پژوهشکده در سال ۹۷ و ۴ ماهه نخست سال جاری ارایه داد و گفت: پژوهشکده باستان شناسیدارای پنج گروه پژوهشی مصوب شامل گروه‌های پژوهشی پیش از تاریخ، پیش از اسلام، دوران اسلامی، اشیاءفرهنگی – تاریخی و باستان شناسی زیر آب است. وی با بیان اینکه پژوهشکده باستان شناسی متولی امور مربوط به مدیریت و هدایت پژوهش‌های باستان شناسی در سطح کشور است، اظهار داشت: این پژوهشکده در قالب کاوش، بررسی و شناسایی، گمانه زنی به منظور تعیین عرصه و پیشنهاد حریم، مبادرت به فعالیت‌های علمی می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر