غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا
  4. ورزشی

غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو)

ایلناخبرگزاری ایلنا |
شاگردان کلوپ با برتری مقابل چلسی قهرمان سوپرکاپ اروپا شدند.

غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 1

به گزارش ایلنا، دیدار سوپرکاپ اروپا از ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته میان تیم‌های لیورپول و چلسی به عنوان قهرمان‌های لیگ قهرمانان اروپا و جام یوفا در ورزشگاه وودافون استانبول برگزار شد.

این دیدار در در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و ابتدا اولیور ژیرو در دقیقه ۳۶ برای چلسی گل زد تا آبی‌های لندن نیمه اول را با برتری به رختکن بروند. در آغاز نیمه دوم و در دقیقه ۴۸ سادیو مانه موفق شد گل تساوی بخش لیورپول را به ثمر برساند.

در دو وقت اضافه ۱۵ دقیقه هم هر دو تیم یک گل به ثمر رسانده تا در نهایت ضربات پنالتی تعیین کننده قهرمان سوپرجام اروپا باشد. مانه در دقیقه ۹۵ برای لیورپول و جورجینیو ۱۰۰ برای چلسی گل زدند.

در نهایت در ضربات پنالتی لیورپول با نتجه ۵ بر ۴ پیروز شد و به عنوان قهرمانی دست یافت. شاگردان کلوپ همه پنالتی‌های خود را گل کردند و شاگردان لمپارد در ضربه پنجم پنالتی لغزیدند و ضربه آبراهام را دروازه‌بان لیورپول مهار کرد.

لیورپولی‌ها با این قهرمانی چهارمین سوپرکاپ اروپا را بدست آوردند.

کلوپ: این بازی درست مثل یک مبارزه مشت‌زنی بود

غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 9

یورگن کلوپ پس از پایان بازی در خصوص این دیدار گفت: چلسی هم مانند لیورپول شخصیت تیمی خود را نشان داد. این بازی درست مثل یک مبارزه مشت‌زنی بود و هر دو تیم ضربات مناسبی به هم زدند. هیچکس در ورزشگاه نمی‌خواست این بازی دو وقت اضافه ۱۵ دقیقه‌ای داشته باشد، اما به هر حال این اتفاق افتاد. من چلسی را تیم واقعا خوبی در این بازی دیدم. ما بازی را خوب شروع کردیم اما در ادامه کنترل بازی را از دست دادیم. ما باید در این دیدار می‌جنگیدیم و بازیکنانم این کار را کردند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

وی افزود: برای ما خیلی زود با که بخواهیم با چنین رقبای سرسختی مصاف کنیم اما این سومین بازی رسمی ما بدون آماده‌سازی کافی در پیش‌فصل بود. به هر حال این بازی برای دو تیم لیورپول و چلسی سخت بود. مهم کسب پیروزی در آن بود که ما به هدف‌مان رسیدیم.

لمپارد: تیم برتر میدان بودیم ولی بدشانس

غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 14

همچنین فرانک لمپارد پس از پایان بازی در خصوص شکست تیمش گفت: به نظرم تیم قوی‌تر بودیم اما مقداری بد شانس و در زدن ضربات آخر کم دقت ظاهر شدیم که البته باید فرصت طلب‌تر باشیم. در کل به عملکرد تیم افتخار می‌کنم. باختن را دوست ندارم. امروز به دنبال پیروزی در این مسابقه بودیم ولی شانس با ما یار نبود. عملکرد خیلی خوبی مقابل تیمی که سالیان سال در حال پایه ریزی است ارائه کردیم. میزان تلاش و اشتیاق، نحوه حفظ توپ و فرار پشت دفاع همان چیزی بود که می‌خواهم. به نظرم تمامی بازیکنان با تمام قوا ظاهر شدند و فقط بد شانس بودیم. مقابل لیورپول نمی‌توان بر بازی حکمرانی کرد ولی واکنش ما در طول بازی خوب بود.

وی افزود: می‌خواهم خط میانی همین طور آزاد باشد و وقتی بازیکنان با کیفیتی مثل تیم ما در اختیار داشته باشید، این طور کنترل بازی را در دست می‌گیرید. بارکلی و ماونت به عنوان یار تعوضی وارد زمین شدند و آن‌ها هم عالی بودند. باید از برخی جوانب بهتر شویم ولی از عملکرد تیم رضایت دارم و اگر در کل فصل مثل امروز بازی کنیم، همه چیز رو به راه خواهد بود.

غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 17غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 18غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 19غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 20غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 21غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 22غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 23غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 24غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 25غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 26غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 27غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 28غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 29غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 30غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 31غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 32غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 33غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 34غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 35غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 36غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 37غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 38غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 39غلبه لیورپول بر چلسی در ضربات پنالتی (عکس و ویدیو) - 40

حجم ویدئو: ۱۲۹٫۲۳M | زمان ویدئو: ۰۰:۱۱:۰۹دانلود فایل ویدئویی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

استراماچونی در نخستین بازی بدون مترجم ماند

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
خارج از گود این هفته به موضوعاتی چون سامانه جدید جدید ورود تماشاگران و عصبانیت استراماچونی ایتالیایی از نداشتن مترجم در کنار زمین پرداخته استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در خارج از گود این هفته خواهید دید: >> آغاز لیگ برتر فوتبال و سامانه جدید ورود تماشاگران>> استراماچونی در نخستین بازی بدون مترجم ماند>> توپ مسابقات لیگ برتر فوتبال مشکل ساز شد>> بدرقه تیم ملی بسکتبال برای حضور در جام جهانی بدون حضور مسئولی از وزارت ورزش>> نوجوانان کشتی گیر از مسابقات جهانی با جام برگشتند، ولی فردی به استقبالشان نیامد

ویدیو؛ گل روز باشگاه رئال مادرید - زین الدین زیدان به وایادولید (۲۰۰۳/۰۴)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

یزله آبادانی‌ها در فولاد آرنا بعد از برد شیرین مقابل فولاد+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
در ادامه هفته نخست لیگ برتر ایران، فولاد خوزستان و صنعت نفت آبادان، دو تیم هم‌استانی از ساعت ۲۰:۱۵ ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به میدان رفتند. این دیدار حساس در نهایت با برتری یک بر صفر آبادانی‌ها خاتمه یافت. در این دیدار، عقیل کعبی با شوت محکم و از راه دور در دقیقه ۵۲ دروازه شاگردان نکونام را گشود و سه امتیاز این بازی را به حساب صنعت نفت واریز کرد. با این برد، صنعت نفت به جمع تیم‌های سه امتیازی مانند شهرخودرو، پرسپولیس، سایپا و ماشین سازی ملحق شد و نکونام و شاگردانش در کنار استقلال قرار گرفتند. آخرین بازی هفته نخست لیگ برتر فردا شب در بوشهر با مصاف شاهین و سپاهان برگزار می‌شود.

فیلم | پشت پرده نداشتن مترجم و خشم استراماچونی

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۱۰۰ کیلومتری شیراز، یکی از تاریخی‌ترین و زیباترین شهرهای استان فارس وجود دارد که سال‌های دور میهمان پادشاهی بوده است که علاقه‌های عجیب و غریب و بلندپروازی‌هایش سرنوشت تاریخ را تغییر داد. اگر از قدمت این شهر بپرسید باید گفت که به دوران هخامنشیان و حمله‌ اسکندر و در نهایت به اواخر دوران اشکانی و ابتدای شکل گیری حکومت ساسانیان خواهد رسید.

خلاصه بازی شالکه ۰-۳ بایرن مونیخ (بوندس لیگا - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری23 ساعت قبل
طرفداری- دیدار تیم‌های شالکه و بایرن مونیخ از هفته دوم بوندس لیگای آلمان با نتیجه ۳ بر ۰ به سود باواریایی‌ها خاتمه یافت. هر ۳ گل بایرن مونیخ را در این دیدار روبرت لواندوفسکی به ثمر رساند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
سوپر استاد بزرگ شطرنج ایران به همراه رئیس فدراسیون با وزیر ورزش و جوانان دیدار کردند. روابط عمومی فدراسیون شطرنج: علیرضا فیروزجا امروز (یکشنبه) به همراه مهرداد پهلوان زاده رئیس فدراسیون شطرنج در وزارت ورزش و جوانان با مسعود سطلانی فر وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد. در این دیدار وزیر ورزش و جوانان ضمن تبریک بابت موفقیت فیروزجا بابت کسب عنوان سوپر استاد بزرگ شطرنج، اظهار داشت: در چند سال اخیر فعالیت‌های خوبی در فدراسیون شطرنج صورت گرفته و ماحصل آن نیز عناوین مهمی چون قهرمانی در جام ملت‌های آسیا و قهرمانی مقصودلو در جوانان جهان بود. وزیر ورزش در پایان خاطرنشان کرد: خبر خوشحال کننده برای شطرنج ایران، لژیونر شدن نوجوان با استعدادی چون فیروزجا است. در این نشست پهلوان زاده رئیس فدراسیون شطرنج و علیرضا فیروزجا نیز گزارشی از آخرین وضعیت شطرنج ایران را خدمت وزیر ورزش و جوانان ارائه کردند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

سقوط دو پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی در جنوب بیروت

خبری12 ساعت قبل

فاتحه‌خانی و سخنرانی رئیس‌جمهور روحانی در میثاق با آرمان‌های امام: با تضعیف دولت کسی قدرت نمی‌گیرد

خبری1 روز قبل

توقیف نفتکش ایرانی غیر قانونی بوده است

خبری1 روز قبل

ارائه خدمات به کشاورزان و روستائیان از طریق اپلیکیشن

تابناکچند ثانیه قبل

«۷۰ خوان تولید» |قاچاق، بزرگترین تهدید صنعت لوازم خانگی/ مگر می‌شود دولت از ورود کانتینری کالای قاچاق بی‌خبر باشد؟

تسنیمچند ثانیه قبل

حدادی‌فر: دلیری بهترین تیم تاریخ ذوب‌آهن را ساخت و وقتی رفت به اشتباه سکوت کردیم/ از غیبت در بین برترین‌‌ها افسوس خوردم

تسنیمچند ثانیه قبل

روزبهانی: شرایط تیم بوکس در حال حاضر خوب است اما در آینده عالی می‌شود/ امیدوارم در توکیو با دست پر از بوکس خداحافظی کنم

تسنیمچند ثانیه قبل

واکنش مرکل به حضور ظریف در نشست جی ۷

اقتصادنیوز13 دقیقه قبل

مخالفت شدید مردم یمن با تجزیه کشورشان/ متجاوزان باید دست خالی یمن را ترک کنند

میزان‌آنلاین15 دقیقه قبل

طرح نوشت؛ تقابل لوئیز و صلاح در یک قاب

نود15 دقیقه قبل