واکنش پیام نیازمند به بازی این فصل سپاهان و پرسپولیس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. ورزشی
واکنش پیام نیازمند به بازی این فصل سپاهان و پرسپولیس

واکنش پیام نیازمند به بازی این فصل سپاهان و پرسپولیس

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
دروازه‌بان تیم سپاهان گفت: نگاه ویلموتس به من، یک دروازه‌بان جوان و آینده‌دار است و می‌خواهم بیشتر از این نظر او را جلب کنم.

به گزارش افکارنیوز،

تیم فوتبال سپاهان در کنار تمامی بازیکنان سرشناس و مطرحی که دارد، درون قفس توری نیز نفرات آماده و آینده داری را در اختیار دارد که شماره یک آن‌ها پیام نیازمند دروازه‌بان ۲۴ ساله و ملی‌پوش این تیم است. نیازمند علاوه بر جلب اعتماد امیرقلعه‌نویی، به نظر می‌رسد توانسته نظر مثبت ویلموتس را نیز جذب کند به طوریکه خودش معتقد است سرمربی تیم ملی به او، به عنوان یک دروازه‌بان آینده دار نگاه می‌کند.

اخبار ورزشی- او بدون شک یکی از مهره‌های قابل اتکای سپاهان در مسیر موفقیت در فصل جدید خواهد بود و علاوه بر کادرفنی و بازیکنان تیم، هواداران هم به حضورش درون دروازه زردپوشان اصفهان دلگرم هستند. با این دروازه‌بان مصمم و پرتلاش گفت و گویی انجام دادیم که تقدیم حضورتان می‌گردد:

تمرینات بدنسازی، اردو‌ها و بازی‌های زیادی را پشت سرگذاشتید، الان شرایط تیم را چطور می‌بینی و تیم چقدر برای شروع فصل جدید آماده است؟

پیش فصل کمی طولانی و خسته کننده شد، اما تمرینات خیلی خوبی را سپری کردیم و بازی‌های دوستانه خیلی خوبی را انجام دادیم. مخصوصا اردوی ترکیه و بازی‌هایی که آنجا انجام دادیم خیلی امیدوار کننده بود. شاید در بازی‌های داخلی آنطور که باید نتوانستیم بازی کنیم، اما به هرحال تا زمانیکه وارد بازی‌های رسمی نشویم و لیگ شروع نشود نمی‌توانیم به طور دقیق بگوییم چقدر آمادگی داریم. ولی منتظریم لیگ شروع شود و به امیدخدا با بهترین شرایط بدنی و روحی وارد مسابقات می‌شویم.

کیفیت امسال سپاهان نسبت به سال قبل را چطور می‌بینی؟

قطعا سپاهان از لحاظ یارگیری خوب عمل کرده و ما توانستیم نقاط ضعف سال گذشته را تا حد زیادی برطرف کنیم. چون شاکله اصلی تیم حفظ شده امیدواریم خیلی بهتر و هماهنگ‌تر نسبت به سال گذشته وارد مسابقات شویم.

به نظرت یارگیری‌های امسال چقدر توانسته تیم را تقویت کند؟

من فکر می‌کنم نیاز داریم یکی دو بازیکن دیگر به ما اضافه شوند تا تیم ما از آنچه که الان هست، قدرت بیشتری پیدا کند و سرمربی تیم هم در صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرده، اما به هرحال باشگاه تا الان خوب عمل کرده، چون برای دو بازیکن تاثیر گذار فصل گذشته یعنی سیاوش یزدانی و مهردادمحمدی که جدا شدند، دو جایگزین بسیار خوب پیدا کردند و بلافاصله آن‌ها را به خدمت گرفتند. محمدرضا حسینی و گئورگی گولسیانی بازیکنان بسیار خوبی هستند. در بقیه پست‌ها هم نتیجه عملکرد باشگاه را به زودی خواهیم دید.

امسال هواداران سپاهان به قهرمانی تیم بسیار امیدوارند، به نظر شما سپاهان چقدر شانس کسب جام در لیگ یا جام حذفی یا هردو تورنمنت را دارد؟

همه تیم‌ها تلاش خودشان را انجام می‌دهند. سه چهار تیمی که مدعی و مطرح هستند، چه‌بسا که خیلی بیشتر از ما هزینه کرده باشند تا بازیکنان خوبی را به خدمت بگیرند. کار در لیگ امسال خیلی سخت و دشوار است، اما مثل سال گذشته تمام تلاشمان را می‌کنیم که هواداران خوشحال باشند، به هرحال باید ببینیم چه تیمی می‌تواند بهتر نتیجه بگیرد. الان خیلی زود است که بخواهیم در مورد شانس قهرمانی صحبت کنیم. تا وارد مسابقات نشویم و حداقل ۵-۶ هفته از بازی‌ها را پشت سر نگذاریم عیار تیم مشخص نمی‌شود، اما قطعا از خود امیرقلعه‌نویی و همچنین دیگر اعضای کادرفنی تا تک تک بازیکنانی که در تیم هستند، از لحاظ ذهنی و روحی همه اهداف بزرگی دارند که کمتر از قهرمانی نیست، ولی تا وارد بازی‌ها نشویم هیچ چیز مشخص نمی‌شود.

سپاهان بعد از چندسال، امسال در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد، نگاه شما به این بازی‌ها چگونه است؟

من سال اولی است که این تورنمنت را تجربه می‌کنم. تا شروع این بازی‌ها زمان زیادی باقی مانده و امیدوارم تا آن زمان تیم به هماهنگی خیلی خوب و کاملی برسد که در آن بازی‌ها به مشکل نخوریم. همه می‌دانند هزینه‌ای که تیم‌های عربی می‌کنند با تیم‌های ما اصلا قابل مقایسه نیست. تیم ما باید بر اساس توانایی‌ها و استعداد بازیکنانش در این بازی‌ها شرکت کند، تلاش کند و نتیجه بگیرد. ان‌شاالله تیم تا آن زمان هماهنگ شود و اگر نقاط ضعفی هم وجود داشت، تا نیم فصل برطرف شود تا با قدرت کامل وارد لیگ قهرمانان شویم.

در خبری بخوانید: اخبار ورزشی دنیا، از سراسر‌ وب را در خبری بخوانید

می‌توان گفت پیام نیازمند جزو سه دروازه‌بان برتر ایران است، خودت این مساله را چقدر باور داری؟

من خودم را با کسی مقایسه نمی‌کنم و زیاد به این مسائل فکر نمی‌کنم. همه سعی و تلاشم این است که همیشه و در هر بازی و هر تمرین بهترین باشم و بقیه مسائل دست خدا است. همه ما تلاش می‌کنیم که در وهله اول تیم بهترین نتیجه را بگیرد و بعد از آن باید ببینیم از نظر عناوین فردی چه می‌شود و به کجا می‌رسیم.

مربی پرتغالی دروازه‌بان‌های سپاهان در پیشرفت شما چقدر نقش دارد؟

صددرصد. روی تاوارس واقعا مربی خیلی خوبی است. بین مربیان خارجی که تا به حال به لیگ ما آمده‌اند فکر می‌کنم نظیر او نباشد. البته من قبل از او نیز مربیان خیلی خوبی مانند داوودفنایی داشتم. این خیلی مهم است که آدم‌خوب در مسیر فوتبالی شما قرار بگیرد و من هم تا به حال شامل این قائده بوده‌ام.

نگاه سرمربی تیم‌ملی به شما چطور است؟

با توجه به اردویی که در آن حاضر بودیم، فکر می‌کنم نگاه ویلموتس به من، یک دروازه‌بان جوان و آینده‌دار است. من می‌خواهم سعی کنم تا بیشتر از این نظر او را جلب کنم. ان‌شاالله لیگ شروع شود و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

به گرفتن شماره یک تیم‌ملی فکر می‌کنی؟

قطعا همچین فکری را دارم و اگر اینطور فکر نکنم اصلا نمی‌توانم پیشرفت کنم. سقف آرزو‌های آدم هرچقدر باشد همانقدر پیشرفت می‌کند و به همان چیزی که فکر می‌کند می‌رسد. باید برای چیزی که به آن فکر می‌کنید تلاش کنید و من هم برای رسیدن به موفقیت هرچقدر لازم باشد سعی و تلاش می‌کنم.

امسال هواداران سپاهان به کلین‌شیت‌های شما امیدوار باشند؟

امیدوارم، اما باید بگویم کلین شیت یک کار گروهی و تیمی است. فقط به دروازه‌بان مربوط نیست و به کل تیم مربوط می‌شود. اول نتیجه گرفتن تیم اهمیت دارد و بعد از آن اگر خدا بخواهد، من هم دوست دارم کمتر گل بخورم و بیشتر کلین شیت کنم و این اتفاق به نفع همه است.

قرعه سپاهان در لیگ نوزدهم چطور است؟

خداراشکر قرعه سپاهان بد نیست. فقط ممکن است شرایط آب و هوایی در چند هفته اول ما را اذیت کند، چون دو بازی سخت در گرمای جنوب داریم، با اینحال تیمی که می‌خواهد موفق باشد باید جلوی همه تیم‌ها برای سه امتیاز وارد زمین شود.

بازی شما با پرسپولیس در سال‌های اخیر حساسیت زیادی داشته و امسال باید خیلی زود و در هفته پنجم مقابل این تیم بازی کنید که ممکن است حواشی این مسابقه روی ادامه کار هر دو تیم تاثیر بگذارد.

امیدوارم تدابیری داشته باشند که این بازی مثل سال گذشته دچار حاشیه نشود. بازی سپاهان و پرسپولیس هرچقدر هم حساسیت داشته باشد، سه امتیاز بیشتر ندارد. ارزش این را ندارد که جان چندنفر به خطر بیفتد و خدای ناکرده کسی آسیب ببیند. امیدواریم که بازی با حاشیه امنیت کامل برگزار شود و بازیکنان بتوانند با تمرکز کامل روی مسائل فنی وارد زمین شوند تا بازی قشنگ و جذابی را شاهد باشیم.

آیا می‌توانیم امسال سپاهان را مدعی اول قهرمانی بدانیم؟

این نظر لطف هرکسی است که سپاهان را مدعی اول قهرمانی می‌داند، اما واقعا تا وارد مسابقات نشویم و عیار تیم‌ها مشخص نشود، نمی‌توانیم در این مورد صحبت کنیم. اگر کارشناسان این اعتقاد را دارند به خاطر این است که شاکله اصلی تیم ما نسبت به بقیه مدعیان بهتر حفظ شده، ولی به نظرم برای صحبت در مورد قهرمانی و یا مدعی قهرمانی بودن زود است. همانطور که گفتم باید چند هفته از لیگ بگذرد. با اینحال به نظر من در کنار تیم‌هایی مثل استقلال، پرسپولیس و تراکتور، تیم پدیده هم امسال می‌تواند تیم بسیار خوبی باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ضربه فنی آمریکایی بی اخلاق به سبک ایرانی

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در خارج از گود این هفته خواهید دید: >> چند روزی است که گفته می‌شود استراماچونی مربی ایتالیایی استقلال از شرایط ناراضی است و می‌خواهد برود>> بیرانوند به همراه کاپیتان‌های پرسپولیس از مامور نیروی انتظامی عذرخواهی کردوی چندی پیش برخورد نامناسبی با یکی از ماموران نیروی انتظامی داشت که می‌خواست با بازیکنان پرسپولیس عکس یادگاری بگیرد>> کوهپیمایی کوهنوردان نابینا و کم بینا>> نخستین مدال شمشیربازی ایران در جهان>> وقتی عموزاد به رسم ادب و احترام خواست با کشتی گیر آمریکایی دست دهد، کشتی گیر آمریکایی امتناع کرد و عموزاد نیز در میدان، این بی احترامی را پاسخ داد

فیلم/سردار از دوقدمی گل نزد!

الفالف17 ساعت قبل
فیلم/سردار از دوقدمی گل نزد! گروه ورزشی الف، ۲۶ مرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۵۷ ۳۹۸۰۵۲۶۱۹۳سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در دیدار مقابل احمد گروژنی از دوقدمی دروازه‌ نتوانست توپ را درون دروازه قرار دهد و دروازه‌بان حریف او را ناکام گذاشت.

گل تماشایی آریتز آدوریز به بارسلونا (اتلتیک بیلبائو ۱-۰ بارسلونا)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
به من یکی که خیلی چسبید اولین بازی فصل، با اولین ریدمان بارسا +اونم با یه سوپر گل و از حق نگذریم بازی زیبا اتلتیک اصلن هیچ نشانی از بازی کسل کننده بارسا نبود فقط چند دقبقه که اونم نمک بازی بود

آماده‌سازی ورزشگاه آزادی و ورزشگاه یادگار امام تبریز

مهرمهر1 روز قبل

ماجرا قرارداد ۷ میلیاردی بیرانوند با پرسپولیس +فیلم

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
اقتصادنیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس مشکلات ساختاری زیادی دارد که باید به آنها رسیدگی شود اما اینکه هر روز شو اجرا کنم و مصاحبه کنم دردی از هوادار دوا نمی‌کند. منبع: خبرآنلاین

صحنه عجیب مصدومیت آدریان دروازه بان لیورپول (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل
در جریان بازی سوپر کاپ اروپا و شادی پس از پیروزی، واکنش عجیب جیمی جامپ باعث مصدومیت دروازه بان لیورپول شد تا او بازی بعد تیمش را از دست بدهد.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

گیر کردن مدادتراش در گلوی کودک +عکس

فردا نیوز11 ساعت قبل

هنشل Hs ۱۳۲، بمب افکن با صندلی متفاوت برای خلبان! (+تصاویر)

عصر ایران1 روز قبل

مرجانه گلچین بدون گریم/عکس

خبرآنلاین21 ساعت قبل

فیلم لحظه کتک کاری جلسه شورای شهر ساری / صبح امروز رخ داد

رکنا1 روز قبل

دهن ترامپ … شد!

ترویج همجنس‌بازی زیر پوست فمینیسم در اینستاگرام +عکس و فیلم

مشرق‌نیوز1 روز قبل

شب نشینی مهران مدیری و محمدرضا شجریان/ببینید

برنا1 روز قبل

فیلم | لحظات هولناک خراب‌شدن رنجر شهربازی اصفهان در هوا!

خبرآنلاین1 روز قبل

چگونه بفهمیم فشار خونمان بالاست یا پایین؟

برترین‌ها1 روز قبل

رامسین کبریتی: در کانادا هستم و یک زندگی آرام و بی‌هیاهو را سپری میکنم / شرایط مالی «جم» کاملا معمولی بود ولی بدحسابی ندیدم/ مدتی بعد از حضورم در «جم»، مدیر شبکه به قتل رسید و کل پروسه تولید خوابید / سعید سلطانی پیشنهاد داد برگردم و در فصل سوم «ستایش» بازی کنم ولی میدانستم ممنوع‌الفعالیت خواهم شد

انتخاب1 روز قبل