خشم فلسطینی‌ها از دیدار ابومازن با نوه رابین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. افکارنیوز
  4. سیاسی
خشم فلسطینی‌ها از دیدار ابومازن با نوه رابین

خشم فلسطینی‌ها از دیدار ابومازن با نوه رابین

افکارنیوزخبرگزاری افکارنیوز |
دیدار رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با نوه اسحاق رابین نخست وزیر اسبق و کودک کش رژیم صهیونیستی خشم گسترده مردم و گروه‌های فلسطینی را به همراه داشت.

به گزارش افکارنیوز،

محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین یک هیئت از حزب «اردوگاه دموکراتیک» رژیم صهیونیستی به ریاست «نوا روثمن» نوه اسحاق رابین نخست وزیر اسبق این رژیم را در شهر رام الله به حضور پذیرفت. این دیدار با موافقت «ایهود باراک» رئیس این حزب صهیونیستی انجام شد.

اخبار بین الملل- مردم و گروه‌های فلسطینی دیدار عباس با این هیئت صهیونیست را «ادامه رویکرد ویرانگری دانستند که شدیدترین زیان را به ملت فلسطین و اصول ثابت آنها وارد می‌کند.»

آنها همچنین این دیدار را «خیانت به جانفشانی‌های شهدا و اسیران ملت فلسطین دانستند که شایسته بود که عباس آنها را (به جای نوه رابین) در آغوش بکشد و در از مسائل عادلانه آنها حمایت کند».

دیدار عباس و هیئت صهیونیست و در آغوش کشیدن نوه رابین با خشم و موج محکومیت گسترده فلسطینی‌ها در شبکه‌های اجتماعی روبرو شد و آنها در نوشته‌های خود جنایت‌های رابین علیه فلسطینی‌ها را یادآور شدند.

محمد ابو حمدیه یک کاربر جوان در توییتر خود نوشت: عباس بهتر بود که به جای ملاقات با نوه رابین، با مادران و همسران و فرزندان شهدا و اسیران فلسطینی ملاقات کند و آنها را ارج نهد. عباس برای کسب رضایت اشغالگران از ارزش‌ها و مفاهیم ملی دست می‌کشد.

گروه «افلا تعقلون» نیز در شبکه اجتماعی توییتر نوشت: عباس به نوه رابین وعده می‌دهد که برای آزادی یک نظامی اسرائیلی وارد عمل شود اما اسیران فلسطینی رها شده‌اند.

محمد نزال نیز در صفحه خود در توییتر نوشت: محمود عباس که دوره ریاست او تمام شده است، در روز سوم جشن عید سعید قربان در مقر خود در رام الله به گرمی نوه اسحاق رابین گور به گور شده را در آغوش می‌کشد.. ببینید عباس در روز عید همسر یا نوه شهید یا اسیری فلسطینی را به حضور نمی‌پذیرد بلکه از نوه یک تروریست بزرگ استقبال می‌کند.

«ابومسیره» دیگر کاربری است که با تسمخر در توییتر نوشت: محمود عباس مبارز نوه اسحاق رابین را برای بازگشت همه فلسطین به آغوش مردم فلسطین، در آغوش می‌کشد!!!

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

در همین راستا، باسل الحجار نیز در صفحه خود توییتر نوشت: نوا روثمن نوه رابین است که کشتار زیادی علیه ما در سال ۱۹۴۸ میلادی بویژه کشتار «اللد» را به همراهی شبه نظامیان «بالماح» مرتکب شد. عباس مشکلی ندارد. او برای پرز نیز گریه کرد و بدنبال مبارزان فلسطینی است که آنها را به اشغالگران تحویل دهد.

همزمان گروه‌های فلسطینی نیز مخالفت خود را با این دیدار ابراز داشتند و آن را خیانت به جانفشانی‌های ملت فلسطین توصیف کردند.

جبهه خلق برای آزادی فلسطین در بیانیه‌ای به شدیدترین لحن دیدار عباس و هیئت صهیونیست را محکوم کرد و گفت: تداوم این روش بیانگر اصرار سران بانفوذ سازمان آزادیبخش فلسطین برای ادامه ترویج توهم و دادن امتیازات مجانی به اشغالگران و حرکت در مسیر روش ویرانگری است که شدیدترین زیان را به ملت واصول ثابت ما وارد کرده است.

این بیانیه افزود: سیاست زیرپا گذاشتن و نادیده گرفتن همه درخواست‌ها و تصمیمات ملی فلسطینی در مخالفت با تداوم چنین ملاقات‌های سازشکارانه‌ای، به جایی نخواهد رسید. چنین سیاستی فقط به اشغالگران و اقدامات جنایتکارانه آنها بویژه علیه شهر اشغالی قدس خدمت می‌کند و ادامه نشست‌های سازشکارانه عربی و اسلامی را تشویق می‌کند و به تلاش‌ها برای جنبش تحریم و منزوی کردن رژیم صهیونیستی کمکمی کند.

جبهه خلق تاکید کرد: اصرار بر این روش سنتی ویرانگر و گشودن درهای مقر تشکیلات خودگردان در رام الله برای برگزاری نشست با صهیونیست‌ها اعتبار گفته‌های عباس درباره تعلیق عمل به توافقنامه‌های امضا شده با اشغالگران را زیر سوال می‌برد و پوچی مواضع رسمی تشکیلات خودگردان دراین زمینه را برملا می‌کند و نشان می‌دهد که این مواضع تنها در سطح حرف است و جنبه عملی واقعی ندارد. این جبهه افزود: همه احزاب صهیونیست درداخل فلسطین اشغالی در اشغالگری و تجاوزگری علیه ملت فلسیطن شریک اساسی هستند و اجماع نظری در بین صهیونیست‌ها درخصوص برنامه از بین بردن حقوق و اصول ثابت ملت فلسطین وجود دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۲۶ مرداد ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران18 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلف و سوژه‌های متنوعی مانند آزادی نفتکش ایرانی، حواشی جریانات اخیر باشگاه استقلال، ابلاغ قانون تشکیل وزارت میراث فرهنگی و … پرداخته است. انتهای پیام/دانلود بخش خبری بیست و سی + فیلم

نقش مشاوران خاص آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ۸۴ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، محسن کوهکن عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در برنامه دست خط شبکه پنجم سیما در بخشی از سخنانش درباره نقش مشاوران خاص آیت الله هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۴ صحبت کرد. وی گفت: شاکله وجودی دفتر آیت الله هاشمی رفسنجانی و بعد مجمع تشخیص مصلحت نظام، مشاورن و کسانی که به او نظر می‌دادند «کارگزاران» بودند. اگر احمدی‌نژاد یک جلسه برای نمایندگان می‌گذاشتیم طبیعی بود که برای هاشمی هم بگذاریم. قرار شد من از طریق دفتر پیگیری کنم و بعد به من اطلاع دادند آقای هاشمی نمی‌آیند. بیشتر بخوانید: قاطعیت دولت در کم کردن بودجه صدا و سیما به دلیل ساخت یک سریال + فیلمانتهای پیام/کوهکن در برنامه دست خط شبکه ۵ + فیلم

ترویج همجنس‌بازی زیر پوست فمینیسم در اینستاگرام +عکس و فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
با همین تعریف از فمینیسم به سراغ صفحاتی می‌رویم که با رویکرد دفاع از حقوق زنان، به دنبال پیاده کردن اهداف دیگری هستند. افزایش نفرت زنان نسبت به مردان و ترویج همجنسگرایی در غربتصاویر بالا تنها بخشی از آن ماجرایی است که در پشت‌پرده این دفاعیات حقوق زنان می‌گذرد. آن‌ها با نام فمینیسم به دنبال ترویج فرهنگ تجرد در میان زنان ایرانی، مرد ستیزی و دور کردن آن‌ها از فضای خانواده هستند. تعرض‌های مکرر و نقض آشکار حقوق زنان آن هم در میان سردمداران حقوق بشر گویا تبدیل به یک امر عادی و سبب افزایش نفرت زنان نسبت به مردان و ترویج همجنسگرایی شده است. مثلا روزنامه لس‌آنجلس تایمز در گزارشی از ازدواج نکردن دختران ایرانی می‌پردازد و علت آن را به اندازه کافی خوب نبودن مردان بیان می‌کند.

واکنش‌ها در روسیه به رفع توقیف نفتکش گریس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل، رفع توقیف از ابرنفتکش گریس یک، واکنش‌های بسیاری در محافل سیاسی، رسانه‌ای و کارشناسی روسیه داشت. بسیاری از مسئولان و تحلیلگران روس، این اقدام دولت انگلیس را بیانگر ضعف و ناتوانی دولت این کشور و پیروزی بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران ارزیابی کرده و معتقدند: دولت انگلیس با تن دادن به خواست آمریکا، دست به اقدامی غیرقانونی زد که نتیجه آن فضاحت و خفت برای آمریکا و انگلیس بود.

فیلم | نفتکش ایرانی «گریس» با تغییر نام به «آدریان دریا» راهی مدیترانه شد

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در قلب جنگل‌های هیرکانی در مازندران، منطقه‌ای که همیشه جای وسوسه‌کننده‌ای بوده است، در کنار شروین‌کوه و شهریارکوه و در روستایی به همین نام یعنی سنگده قرار گرفته است. این مکان وسوسه کنند که به اسم جنگل سنگده شناخته می‌شود در نزدیکی سه شهر یعنی ساری، تهران و سمنان قرار دارد. در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم سری به این بهشت روی زمین بزنیم، پس همراهمان باشید.

جزیره گرینلند فروشی نیست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
این پیام دولت گرینلند در حقیقت واکنش به برخی گزارش‌ها در این خصوص بود که ترامپ در حال مذاکره با دولت دانمارک و تلاش برای خریدن این جزیره است. دولت گرینلند اعلام کرد این جزیره فروشی نیست. افراد محلی ساکن جنوب شرق این جزیره می‌گویند آمریکا در گذشته هم برای خریدن گرینلند تلاش کرده است. یکی از ساکنان این منطقه گفت آمریکا سال ۱۸۶۷ و همچنین کمی بعد از جنگ جهانی دوم برای خریدن این جزیره تلاش کرد. این جزیره همچنین از اهمیت راهبردی برای آمریکا برخوردار است. آمریکا در شمال غربی این جزیره یک پایگاه هوایی دارد.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

گیر کردن مدادتراش در گلوی کودک +عکس

فردا نیوز11 ساعت قبل

مرجانه گلچین بدون گریم/عکس

خبرآنلاین21 ساعت قبل

فیلم لحظه کتک کاری جلسه شورای شهر ساری / صبح امروز رخ داد

رکنا1 روز قبل

هنشل Hs ۱۳۲، بمب افکن با صندلی متفاوت برای خلبان! (+تصاویر)

عصر ایران1 روز قبل

ترویج همجنس‌بازی زیر پوست فمینیسم در اینستاگرام +عکس و فیلم

مشرق‌نیوز1 روز قبل

دهن ترامپ … شد!

شب نشینی مهران مدیری و محمدرضا شجریان/ببینید

برنا1 روز قبل

رامسین کبریتی: در کانادا هستم و یک زندگی آرام و بی‌هیاهو را سپری میکنم / شرایط مالی «جم» کاملا معمولی بود ولی بدحسابی ندیدم/ مدتی بعد از حضورم در «جم»، مدیر شبکه به قتل رسید و کل پروسه تولید خوابید / سعید سلطانی پیشنهاد داد برگردم و در فصل سوم «ستایش» بازی کنم ولی میدانستم ممنوع‌الفعالیت خواهم شد

انتخاب1 روز قبل

چگونه بفهمیم فشار خونمان بالاست یا پایین؟

برترین‌ها1 روز قبل

فیلم | لحظات هولناک خراب‌شدن رنجر شهربازی اصفهان در هوا!

خبرآنلاین1 روز قبل