نقاشی با ته‌مانده موهای مشتریان در آرایشگاه+فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

نقاشی با ته‌مانده موهای مشتریان در آرایشگاه+فیلم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: یک آرایشگر اهل مقدونیه شمالی با موهای بریده شده در آرایشگاه نقاشی می‌کند.

حجم ویدیو: 4.56M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۰:۴۳

اسوتلانا گروژدانووسکا، آرایشگر مقدونی معتقد است هر آرایشگری یک هنرمند است. او با ته‌مانده موهای مشتریان تصویر چهره افراد معروف را بر کف آرایشگاهش نقاشی می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

بررسی موضوع بهره برداری از معادن سنگ و موانع و راهکارهای پیش رو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
اگر پهنه‌ای را به بخش خصولتی واگذار کنیم مشکلی در بخش اکتشاف حل نکرده‌ایم. در این لحظه باید گفت بزرگنمایی یک بخش و زیر سوال بردن زحمات سنگ برها و تولید کنندگان درست نیست. او با تکذیب گفته‌های شریفی دبیرکل انجمن سنگ کشور افزود: در حال حاضر بسیاری از واگذاری‌های پهنه‌ها و معادن در دست خصوصی هاست. علیزاده نایب رئیس کمیسیون منابع طبیعی مجلس در استودیو گفت: متأسفانه در دولت، طوری بنا گذاشته شده که شمشیر دو لبه در دست منابع طبیعی قرار می‌گیرد و به غیر از مجلس و وزارت صمت کسی نمی‌تواند جلوی تصمیم منابع طبیعی را گرفته و کاری انجام دهد. شاید لازم باشد کمی قانون را شل کنیم و از قدرت منابع طبیعی بکاهیم زیرا منابع طبیعی هر طور که دلش می‌خواهد عمل می‌کند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سفرنامه‌ها منابعی مهم برای شناخت تاریخ سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی یک جامعه هستند؛ از جمله مسائل مورد توجه سفرنامه‌نویسان، بررسی روابط اجتماعی در درون یک جامعه است. در حوزه­ مطالعات تاریخی، سفرنامه‌ها به دلیل محتوای اجتماعی و فرهنگی خود از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. سفرنامه‌ها هرچند بیشتر به مسائل اجتماعی پرداخته و کمتر توجه خود را معطوف مسائل تاریخی کرده‌اند، اما به دلیل محتوا و قالب اجتماعی این دسته از آثار، می‌توانند برخی از ناگفته‌های تاریخ را در این آثار جست‌وجو کرد. سیاحان و سفرنامه‌نویسان مدعی تدوین تاریخ ایران نبوده‌اند، عمده هدف آنها آشنایی مردم مغرب‌زمین با فرهنگ و تمدن مردم ایران بوده است. در نخستین دهه قرن بیستم و مقارن انقلاب مشروطیت، کلود انه سه‌بار به ایران سفر کرد.

حمله احسان علیخانی به ستاره زن سینما / کجای تلویزیون رقصیدی؟ + فیلم

رکنارکنا18 ساعت قبل
احسان علیخانی مجری ایرانی می‌باشد که با اجرای برنامه ماه عسل به شهرت فراوانی رسیده است این مجری ایرانی اخیرا برنامه عصر جدید را اجرا می‌کند برنامه عصر جدیدیکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیونی می‌باشد که ۴ داور و داوران برای شرکت کنندگان رای می‌دهنداحسان علیخانی اخیرا به بازیگر ایرانی خانم پریناز ایزدیار حمله کرده است و از او سوال کرده است که کجای تلویزیون یا سینما رقصیدی که ما ندیدیم؟ برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم/ لحظه وحشتناک انفجار جایگاه پمپ بنزین!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
دوربین نصب شده روی داشبورد یک خودروی عبوری در خیابان‌های کامبوج، لحظه انفجار پمپ بنزین و فرار مردم را ضبط کرده است. علت این حادثه و میزان تلفات آن اعلام نشده است.

فیلم/ وقوع سیل در شهر استانبول ترکیه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

سیل وحشتناک در خیابان‌های استانبول + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین19 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر