تغییرات پرسپولیس در انتظار تصمیم وزیر ورزش
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رجانیوز
  4. ورزشی

تغییرات پرسپولیس در انتظار تصمیم وزیر ورزش

رجانیوزخبرگزاری رجانیوز |
باوجود اینکه باشگاه پرسپولیس سعی در آرام نشان دادن اوضاع دارد اما اتفاقاتی که روز چهارشنبه پیرامون این باشگاه رخ داد حکایت از اختلاف نظرهایی دارد که منجر به تغییراتی در این تیم خواهد شد.

باوجود اینکه باشگاه پرسپولیس سعی در آرام نشان دادن اوضاع دارد اما اتفاقاتی که روز چهارشنبه پیرامون این باشگاه رخ داد حکایت از اختلاف نظرهایی دارد که منجر به تغییراتی در این تیم خواهد شد.به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، ایرج عرب در مدت فعالیت خود به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی کرد تا بتواند از پس مدیریت این باشگاه برآید و مشکلات مالی را حل کند اما «پاشنه آشیل» همیشگی این باشگاه عرب را هم وادار به اتخاذ تصمیماتی کرد که خیلی باب میل برخی اعضای هیات مدیره و وزارت ورزش نبود. در این مورد گفته می‌شود برخی قراردادهای بازیکنان که برای فصل پیش رو تمدید شده با رقم‌های خارج از عرف بوده که همین امر بار مالی سنگینی را روی دوش باشگاه گذاشته است. ضمن اینکه پیش خور کردن ۷ میلیارد تومان از پول شرکتی که قرار است بلیت فروشی باشگاه را انجام دهد عملا دست باشگاه را خالی گذاشته است. با این حال اعضای هیات مدیره نیز به جای آنکه حامی عرب باشند با اختلاف نظرهایی که به وجود آوردند عملا فضا را برای ادامه کار وی سخت کردند. هر چند عرب هم برای مدیریت باشگاه پرسپولیس اقتدار لازم را ندارد و نتوانست به عنوان یک مدیرعامل قاطع و محکم پای تصمیماتش بایستد. درحالی که قرار بود روز شنبه جشن قهرمانی و مراسم رونمایی از پیراهن باشگاه پرسپولیس برگزار شود و مقدمات این مراسم نیز انجام شده بود و قرار بود نشست هماهنگی ساعت ۱۴ روز چهارشنبه در محل برگزاری جشن انجام شود، ناگهان این قرار از سوی ایرج عرب لغو و تاکید می‌شود که کل جشن کنسل است!خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد روز چهارشنبه به ایرج عرب اعلام می‌شود که باید از مسئولیتش کنار برود. همین موضوع باعث ناراحتی و دلخوری وی می‌شود و از حضور در جلسه هماهنگی جشن روز شنبه باشگاه شانه خالی می‌کند. با این حال با فشارهایی که به وی وارد می‌شود استعفای شفاهی اش را به نزدیکان وزیر ورزش اعلام می‌کند و حالا منتظر تصمیم مسعود سلطانی فر است که آیا در این مسئولیت بماند یا جایش را به فرد دیگری بدهد. در مورد جانشینان ایرج عرب هم گفته می‌شود دو عضو هیات مدیره از شانس بالایی برخوردارند که در این میان علی رغبتی مرد باتجربه شاغل در وزارت ورزش که در سالهای اخیر یک مدیر در سایه اما تاثیرگذار بوده است، از شانس بیشتری برای جانشین احتمالی ایرج عرب برخوردار است. باید دید در فاصله چند روز تا شروع نوزدهمین دوره رقابت‌های فوتبال لیگ برتر مدیریت باشگاه پرسپولیس تغییر خواهد کرد یا همین تیم مدیریتی با همین وضعیت بحرانی به کار ادامه خواهند داد. شرایط باشگاه پرسپولیس حکایت از آن دارد که ایجاد تغییرات قطعی خواهد بود اما میزان آن به تصمیم وزیر ورزش بستگی دارد.

خبری: پربازدیدترین اخبار ورزشی ایران،اروپا و سراسر نقاط دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم / صحبت‌های ایرج عرب در مورد مهاجم جدید پرسپولیس

ایلناایلنا1 روز قبل

ماجرا قرارداد ۷ میلیاردی بیرانوند با پرسپولیس +فیلم

اقتصادنیوزاقتصادنیوز8 ساعت قبل
اقتصادنیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس مشکلات ساختاری زیادی دارد که باید به آنها رسیدگی شود اما اینکه هر روز شو اجرا کنم و مصاحبه کنم دردی از هوادار دوا نمی‌کند. منبع: خبرآنلاین

آماده‌سازی ورزشگاه آزادی و ورزشگاه یادگار امام تبریز

مهرمهر1 روز قبل

پیام جونیور براندائو برای هواداران پرسپولیس (ویدیو)

ایلناایلنا1 روز قبل
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی – انتقال دژان لاورن از لیورپول به رم منتفی شد. این مدافع کروات بسیار تحت توجه باشگاه رم بود، و آماده آن بود که به پنج سال حضور در آنفیلد خاتمه بدهد تا بتواند به صورت مداوم بازی کند. رم حاضر بود ۱۵ میلیون پوند برای این بازیکن ۳۰ساله بپردازد، ولی حالا لیورپول تصمیم گرفته او را نفروشد. آنها حس می‌کنند سران رم قصد دارند اوضاع این بازیکن را آشفته کنند و او را ارزان بخرند. با این حال لاورن احتمالا از لیورپول جدا خواهد شد و حالا میلان محتمل‌ترین مقصد او است.

نظرها

اخبار بیشتر