فیلم | نگاه متفاوت سردبیر سابق کیهان به مرگ‌یک زندانی سیاسی در زندان فشافویه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ

فیلم | نگاه متفاوت سردبیر سابق کیهان به مرگ‌یک زندانی سیاسی در زندان فشافویه

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
مهدی نصیری سردبیر پیشین کیهان در دهه ۷۰ و اندیشمند دینی این روزهای کشورمان در برنامه زاویه شبکه چهارم سیما به تقد چالش های دهه پنجم جمهوری اسلامی پرداخته و گلایه های تندی داشته است. او به مرگ‌یک زندانی سیاسی در زندان فشافویه با نگاهی متفاوت پرداخته است.

در ادامه بخوانید

پایان جشنواره نمایشهای آیینی و سنتی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش تصویریپایان جشنواره نمایشهای آیینی و سنتینوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی که به مدت یک هفته با اجرای ۱۵۱ اثر در کاشان و تهران برگزار شد، امشب پایان می‌یابد

یکی از شادترین روز‌های انقلاب بازگشت آزادگان بود

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
سردار رحیمی در مراسم تقدیر از خانواده جانبازان، آزادگان و شهدا هشت سال دفاع مقدس در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: باورمان این است که سهم اصلی تمام موفقیت‌ها در طول ۴۰ سال متعلق به خانواده ایثارگران و آزادگان است. وی گفت: نیروی انتظامی امروز تصمیم گرفت که به پاس تمام رشادت‌ها و مقاومت‌های این عزیزان در طول اسارت همانند سال‌های گذشته از این عزیزان تقدیر کند. فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: یکی از اولویت‌های ویژه ما توجه به خانواده ایثارگران است که حداقل در طول سال یک بار آن‌ها را پذیرایی و هر دو ماه یک بار نیز نشستی با این عزیزان برای حل مشکلات آن‌ها داریم.
خبر فوریخبر فوری4 ساعت قبل
مخالفت عربستان با افزایش شمار هواپیماهای ایرانی در حج، برگشت حجاج را به کشور معوق کرد. او در عین حال گفت که با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته برنامه پروازی حج از فردا (دوشنبه، ۲۸ مردادماه) به حالت قبل و عادی بازمی‌گردد. علی‌رضا رشیدیان رییس سازمان حج و زیارت ‌ چند روز پیش از مخالفت عربستان با افزایش شمار هواپیماهای ایرانی برای برگشت زائران به کشور خبر داده بود. امسال برای نخستین‌بار تمام پروازهای حج توسط یک شرکت هواپیمایی داخلی انجام می‌شود. پیش‌تر طبق توافق ایران و عربستان ۵۰ درصد پروازهای حج ایرانی‌ها با مسؤولیت شرکت هواپیمایی سعودی انجام می‌شد و ۵۰ درصد دیگر را شرکت‌های هواپیمایی ایران انجام می‌دادند.
برترین‌هابرترین‌ها18 ساعت قبل
بانی فیلم: بازیگر مجموعه تلویزیونی «نون. خ» در هنگام بازگشت از کرمانشاه به سمت تهران دچار سانحه رانندگی شد. ندا قاسمی بازیگر کاراکتر «شیرین» در سریال تلویزیونی «نون. این بازیگر در گفت وگویی کوتاه به بانی فیلم گفت: برای مذاکره در سری دوم مجموعه «نون. ندا قاسمی پیش‌تر در حوزه تئاتر فعال بوده و امسال نیز در سریال نوروزی شبکه اول سیما، «نون.
ایسناایسنا1 روز قبل
‌مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس نسبت به جمعیت بیشترین حضور را در جبهه‌های جنگ به خود اختصاص دادند و در این میان ۳۱۷ آزاده سرافراز استان دوران اسارت را در اردوگاه‌های عراق گذراندند. وی اظهارکرد: پیرترین آزاده دفاع مقدس استان سیدنصرت الله دادگر متولد ۱۳۱۴ و کم سن و سال‌ترین هم سیدقربان فروزان متولد یکم تیر ۱۳۵۲ است. مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: از ۲۶ مرداد ۶۹ سالروز ورود آزادگان تاکنون تعداد ۶ آزاده به شهادت رسیده و ۱۹ آزاده فوت کرده‌اند. ۵ آزاده استان نیز تا مدرک دکترا ادامه تحصیل داده‌اند. موسوی با اشاره به اجرای ۲۹ برنامه به مناسبت سالروز ورود آزادگان در استان تصریح کرد: دیدار با مسئولان استانی، شب شعر و پیاده روی همگانی از مهمترین برنامه‌های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان در استان است.
کرد آنلاینکرد آنلاین16 ساعت قبل
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان: عصر کرد - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان گفت: مهمترین نقش سازمان‌های مردم نهاد افزایش مشارکت اجتماعی و ارتقای شاخص‌های توسعه است. وی در ادامه مهمترین نقش سازمان‌های مردم نهاد را افزایش مشارکت اجتماعی برای دستیابی به پیشرفت و توسعه جامعه عنوان کرد. مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان، با اشاره به اینکه حضور مردم در نمایشگاه مشارکت‌های اجتماعی موجب دلگرمی سازمان‌های مردم نهاد است، تصریح کرد: ما قدردان تلاش همه سازمان‌های دولتی و غیر دولتی هستیم که در کارهای اجتماعی پشتیبان و حامی مردم بوده‌اند و در تحقق توسعه استان نقش موثری دارند. وی با اشاره به اینکه کاهش آسیب‌های اجتماعی منجر به افزایش توسعه اجتماعی می‌شود، ذکر کرد: با حمایت دولت، سازمان‌های مردم نهاد با حضور در بخش‌های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره اثربخشی و کارآمدی، برنامه‌های توسعه را تسریع می‌بخشند. به گفته این مقام مسئول سازمان‌های مردم نهاد به عنوان پل ارتباطی میان مردم و دولت مطرح هستند و دولت‌ها را در مسیر برطرف کردن آسیب‌های اجتماعی و نابسامانی‌های جامعه یاری می‌کنند.

نظرها

اخبار بیشتر