پخش مستقیم مراحل آزادسازی نفتکش گریس ۱ + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

پخش مستقیم مراحل آزادسازی نفتکش گریس ۱ + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
فیلمی از لحظه آزادسازی نفتکش گریس ۱ را مشاهده می‌کنید.
پخش مستقیم مراحل آزادسازی نفتکش گریس ۱ + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، قاضی دیوان عالی جبل الطارق با بیان اینکه درخواست ایالات متحده آمریکا برای توقیف کشتی به دست دادگاه نرسیده، دستور آزادی نفتکش گریس ۱ را صادر کرد.

در ادامه پخش مستقیم شبکه خبر از مراحل آزادسازی نفتکش گریس ۱ را مشاهده می‌کنید.

بیشتر بخوانید: وقتی حرص شبکه سعودی از اقتدار ایران در می‌آید! + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

انتهای پیام/

آزادی نفتکش ایران در جبل الطارق + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زومیتزومیت1 روز قبل
هسته‌ی فناوری راه‌گشایان تفاوت زیستی در تابستان ۱۳۹۸ توسط هادی شعبانی در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران بنیان گذاشته شد. زانوی مصنوعی، نخستین محصول این استارتاپ، در حال طراحی و توسعه با کمک مرکز رشد است. هادی شعبانی، موسس شرکت راه‌گشایان تفاوت زیستی در حاشیه‌ی نمایشگاه THL از روند مثبت توسعه‌ی زانوی مصنوعی برای معلولان قطع عضو پا از بالای زانو خبر داد. علاقه‌ی وافر شعبانی به ورزش و به‌خصوص دوچرخه‌سازی، وی را به توسعه‌ی زانوی مصنوعی سوق داد. به گفته‌ی هادی شعبانی، عرضه‌ی محدود و آزمایشی زانوی مصنوعی آغاز شده است تا در آینده شاهد تولید انبوه آن در کشور باشیم.

صحبت‌های جونیور براندائو در بدو حضور در تهران (ویدئو)

ایلناایلنا1 روز قبل

پرش خطرناک موتور از روی هواپیما + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک موتورسوار حرفه‌ای پس از یکسال تمرین سرانجام توانست از روی یک هواپیما بپرد. بیشتر بخوانید: برف پاک کن مخصوص کلاه ایمنیانتهای پیام/حرکت خطرناک موتورسوار + فیلم

تاکید دستگاه قضا بر مطالبه خسارت توقیف نفتکش

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
رکن ولایت علوی، اجرای عدالت استرئیس قوه قضاییه گفت: امروز رکن اول در تمسک به سیره ولایت علوی برای ما، اجرای عدالت است. حجت الاسلام والمسلمین رئیسی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای عالی قضایی افزود: اجرای عدالت در مجلس شورای اسلامی در قالب قانونگذاری عادلانه و در دستگاه قضایی هم در قالب صدور حکم عادلانه متجلی می‌شود. اجرای عدالت برای همه راضی کننده استرئیس قوه قضاییه گفت: اجرای عدالت برای همه راضی کننده است. حجت الاسلام والمسلمین رئیسی افزود: اجرای عدالت هم رضای خدا و هم رضای خلق را به دنبال دارد و اگر عده‌ای ناراضی شدند، نباید به آن‌ها توجهی کرد، ناراضی شدن عده‌ای خاصی نمی‌تواند تعیین کننده باشد. رئیس قوه قضاییه افزود: از خداوند می‌خواهیم که به برکت غدیر به همه ما تفضل کند تا عادلانه بیندیشیم و عادلانه عمل کنیم.

عید الله الاکبر

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ساعت قبل
عنوان شغلی: کارشناس فنی - ۲ نفر آقاتوضیحات: رشته مهندسی مکانیک حداقل ۳ سال سابقه کار مرتبط با * نقشه کشی صنعتی و یا آشنا به فرآیندهای تولید و کنترل قطعات و تجهیزات صنعتی * * مسلط به Catia و SolidWork * مسئولیت پذیر ساکنین استان تهران و حومهارسال رزومه به: resume. mechanicaleng@hg-in. comمحل کار: میدان فتح -ابتدای بزرگراه فتح

نظرها

اخبار بیشتر