روایتی متفاوت از زندگی مادری که ۴ فرزندش در جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

روایتی متفاوت از زندگی مادری که ۴ فرزندش در جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
مادر شهيدان جواد نيا، با اين كه داغ چهار جوان رشيد خود را بر دل دارد ، از چنان روحيه اي برخوردار است كه انسان را تحت تاثير قرار مي دهد.
روایتی متفاوت از زندگی مادری که ۴ فرزندش در جنگ تحمیلی به شهادت رسیدند + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، مادر شهیدان جوادنیا، با این که داغ چهار جوان رشید خود را بر دل دارد، از چنان روحیه‌ای برخوردار است که انسان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. طوفان فتنه‌ها و بازی‌های روزگار هیچ خللی در باورهایش ایجاد نکرده و چون کوه به پای آن چیزی که فرزندانش را برایش فدا کرده ایستاده است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

بیشتر بخوانید: لحظه دادن خبر بازگشت پیکر شهید رسول حسینی به مادرش + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ واردات لوازم آرایشی با پول یارانه دارو

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
شهریاری، عضو کمیسیون بهداشت مجلس: ۳٫۵ میلیارد دلار در سال به یارانه تولید و واردات دارو اختصاص می‌یابد اما بخش اعظم آن صرف واردات لوازم آرایشی می‌شود!

فیلم/ تعقیب و گریز قاچاقچیان شیشه در تهران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «ژایر بولسونارو»، رئیس‌جمهور راست‌گرای برزیل که به خاطر داشتن روحیات دمدمی‌مزاج و تندخو به «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا تشبیه شده، پسرش «ادواردو» را نامزد تصدی سمت سفیر برزیل در آمریکا کرده است. به نوشته رویترز، تصمیم بولسانارو با مقاومت‌های فزاینده‌ای در کنگره برزیل رو به شده و او به دلیل خویشاوندگماری در معرض انتقاد قرار گرفته است. در حال تکمیل …
ساعت ۲۴ساعت ۲۴23 ساعت قبل
ساعت ۲۴-خانواده پسری ۲۴‌ساله به نام نیما روز ۹ خرداد سال گذشته به پلیس خبر دادند نیما گم شده است. جواد در بازجویی‌ها اعتراف کرد نیما را کشته و جسدش را در منطقه‌ای بیابانی در اطراف فرودگاه امام آتش زده است. پرونده بعد از اتمام تحقیقات مقدماتی با صدور کیفرخواست قتل عمد به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. هیئت قضات برای بررسی بیشتر متهم را به پزشکی‌قانونی معرفی و کمال را نیز به دادگاه احضار کردند. در نهایت هیئت قضات وارد شور شدند و دیروز حکم خود را درباره این پرونده صادر کردند.

اصابت صاعقه در نزدیکی عابر پیاده + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران22 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک مرد در هوای بارانی ایالت کارولینای جنوبی مشغول قدم زدن به سمت خانه بود که ناگهان صاعقه‌ای در نزدیکی او به زمین اصابت کرد. البته بخت با این مرد یار بود و او بدون آسیب دیدن از محل دور شد. بیشتر بخوانید: فرار میلیمتری یک مرد خوش شانس از مهلکه + فیلمانتهای پیام/رعد و برق زدن در هوای بارانی

نظرها

اخبار بیشتر