مسابقات فضای مجازی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

مسابقات فضای مجازی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
مسابقات تدوین و تنظیم مقررات فضای مجازی با هدف بهره مندی از ظرفیت نخبگان و جامعه دانشگاهی در تدوین راهکار‌های تنظیم گرانه برگزار شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات تدوین و تنظیم مقررات فضای مجازی به ابتکار سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر با هدف بهره مندی از ظرفیت نخبگان و جامعه دانشگاهی در تدوین راهکار‌های تنظیم گرانه برگزار شد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طلاق عجیب شریفی نیا و همسرش/ ماجرای صیغه کردن یک بازیگر زن چه بود؟ +تصاویر

3+
رکنارکنا1 روز قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان درباره خبر ادغام برخی انجمن‌های هنری به نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی نامه نوشت. اجرای این برنامه بدون در نظر گرفتن تفاوت‌های ذاتی این رشته‌های هنری غیر کارشناسی است و نه‌تنها منفعتی ندارد که آشفتگی و بی‌نظمی بسیار در جامعه هنر کشورمان ایجاد خواهد کرد. در وضعیتی که شاخه‌های هنری کشور نیازمند ساختارهای تخصصی مجزا و بودجه مجزا هستند از بین بردن ساختارهای مشخص تعریف‌شده جامعه هنری را ضعیف خواهد کرد و به‌تبع آن وضعیت انجمن‌های هنری را در سراسر کشور دچار بحران خواهد کرد. در شهرستان‌ها این انجمن‌های مستقل هنری هستند که به‌عنوان نماینده صنوف هنری در کنار ادارات کل فرهنگ یک‌تنه بار مالی جشنواره‌ها را با دوندگی در سازمان‌های دولتی و خصوصی شهر خود بر دوش می‌کشند و این ادغام موجبات تضعیف این صنوف به‌ویژه در شهرستان‌ها را فراهم می‌کند و پیگیری امورات هنری هنرمندان شهرستان‌ها و اجرای رویدادهای فرهنگی هنری را با چالش مواجه می‌کند. بدین‌وسیله از شما می‌خواهیم با پیگیری و تذکر به وزیر محترم فرهنگ مانع تضییع حقوق اولیه هنرمندان مبنی بر داشتن صنوف تخصصی شوید. "
تسنیمتسنیم1 روز قبل
حسنعلی منصور، نخست‌وزیر وقت که کاپیتولاسیون را در مجلس به تصویب رساند هدف اول بود. چندین جوان انقلابی برای اعدام انقلابی حسنعلی منصور هم‌پیمان شدند و نقشه‌ها ریختند. برای سیدعلی اندرزگو نیز حکم اعدام غیابی صادر شد اما او به معمایی پیچیده برای ساواک و دستگاه امنیت تبدیل شد. «چریک تنها» که به تازگی از سوی گروه شهید ابراهیم هادی تدوین و منتشر شده، نگاهی انداخته به زندگی و سیر مبارزاتی شهید اندرزگو. گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی کتاب حاضر را در دو هزار و ۵۰۰ نسخه و به قیمت ۹ هزار و ۵۰۰ تومان روانه کتابفروشی‌ها کرده است.

نماهنگ «سازش» با صدای سعید کرمی منتشر شد

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سعید کرمی سومین اثر رسمی‌اش را با عنوان «انتظار»، در اختیار اهالی موسیقی قرار داد. کرمی در هفته‌های گذشته قطعه‌های «سرنوشت» و «انتظار» را منتشر کرده بود و اکنون با انتشار سومین اثر رسمی‌اش وارد فاز تازه‌ای از فعالیتش شده است. کرمی علاوه بر آهنگسازی قطعه «سازش» نواختن کلارینت را هم برعهده دارد. «سازش» نخستین اثر رسمی سعید کرمی در عرصه خوانندگی است. این هنرمند پس از مدتی برای آموختن کلارینت به ترکیه رفت.

هنرمندان غدیر به حوزه هنری آمدند

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
فراروفرارو4 ساعت قبل
به گزارش ایرنا، «مهشید رابطیان» افزود: اوج نیاز به آموزش مسایل جنسی در کودکان در سن چهار سالگی به بعد اتفاق می‌افتد. در این زمان است که کودکان اعضای تناسلی خود را کشف می‌کنند و نسبت به موارد جنسی کنجکاوتر و می‌خواهد اسم و کارکرد آنرا بپرسد و یا اینکه چرا اعضای تناسلی دختر با پسر تفاوت دارد. دوره شش تا ۱۱ سالگیرابطیان افزود: از شش سالگی تا ۱۱ سالگی که دوران نهفته جنسی است و پیش از بلوغ جنسی است. رابطیان گفت: از همه این مسایل مهمتر والدین تلاش کنند فرزند نوجوان خود را در خصوص بهداشت جنسی آگاه کنند. مراقبت هایی که دختران در دوران قاعدگی باید رعایت کنند تا به عفونت مبتلا نشود، هرچقدر فرزندان بزرگتر شدند آموزش جنسی را که یاد گرفتند باید نسبت به بیماری هایی که از طریق جنسی فرزند ابتلا پیدا می‌کند، حتما آگاه سازند و روش جلوگیری از آلودگی به این بیماری‌ها را هم بیاموزد.

نظرها

اخبار بیشتر