۶ موضع متفاوت برادر میترا استاد درباره نجفی / ورق چگونه ناگهان برگشت؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. اجتماعی
۶ موضع متفاوت برادر میترا استاد درباره نجفی / ورق چگونه ناگهان برگشت؟

۶ موضع متفاوت برادر میترا استاد درباره نجفی / ورق چگونه ناگهان برگشت؟

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
واکنش‌های متفاوت مسعود استاد؛ برادر میترا استاد، از ابتدای قتل خواهرش توسط نجفی تا زمان بخشش، متفاوت بوده است.

در این جدول برخی از جالب‌ترین واکنش‌های مسعود استاد درقبال قتل خواهرش را می‌بینید:

۶ موضع متفاوت برادر میترا استاد درباره نجفی / ورق چگونه ناگهان برگشت؟ - 2

مسعود استاد فارغ‌التحصیل رشته هوافضا و مدرس دانشگاه است که طی ۷۸ روز از قتل خواهرش تا بخشش محمدعلی نجفی، در صدر خبرها قرار داشت.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایسناایسنا21 ساعت قبل
و ای کاش این معتادان تنها تریاک مصرف می‌کردند؛ متاسفانه به گفته رئیس اداره سلامت‌روانی، اجتماعی و اعتیاد در دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر، تنها ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف ماده مخدر شیشه آورده‌اند. وفایی گفت: در جامعه ما قبلا بیشتر مصرف کنندگان مواد مخدر از افیون همچون تریاک و هروئین استفاده می‌کردند که بر روی جسم و بار شخصیتی آن‌ها ثاتیر سوء می‌گذاشت و در نتیجه فرد مصرف کننده با ژنده پوشی و رعایت نکردن بهداشت مواجه بود و انگار دیگر آب از سرشان گذشته است و در کوچه و خیابان‌ها کارتون خواب بودند و گاهی نیز در ملاءعام مواد مصرف می‌کردند. بیشتر معتادان «شیشه» مصرف می‌کننداین مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به مصرف زیاد برخی از مواد اعتیاد آور در جامعه، گفت: در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف شیشه آورده‌اند. در این راستا با فروشندگان، پاتوق‌های مصرف کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهرین برخورد شده و تاکنون ۱۸۳ متجاهر دستگیر و شناسایی شده است. کارشناس درمان شورای مبارزه با مواد مخدر در کردستان، با اشاره به اینکه نوع و مقدار مصرف مواد مخدر بر روی جسم افراد متفاوت است، گفت: مصرف هر کدام از مواد مخدر از جمله تریاک، شیشه و یا شربت متادون تاثیر متفاوتی بر سیستم جسمی و روحی می‌گذارد.

گدا‌ها شناسنامه‌ دار می‌شوند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
مشخصات گدا‌های سراسر کشور به زودی در سامانه‌ای ثبت و نگهداری می‌شود تا در صورت نیاز رصد شوند. عصرایران - بهنام اکبری؛ مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قانون گذار مجازات تکدی‌گری را ۳ ماه تا یک سال حبس و استرداد تمامی اموال جمع آوری شده از این راه، پیش بینی کرده است.

رویارویی غواص با مار ۷ متری ۹۰ کیلویی در برزیل

همشهریهمشهری1 روز قبل
ایسناایسنا8 ساعت قبل
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان گفت: با طرح نظارت ویژه بازگشایی مدارس، با متخلفان حوزه لوازم‌التحریر برابر با قانون برخورد می‌شود. مرتضی ممیزی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به فرارسیدن زمان بازگشایی مدارس، اظهار کرد: با فرارسیدن مهر ماه هرساله شاهد افزایش خرید لوازم‌التحریر، کیف و کفش و لباس و … توسط دانش‌آموزان و دانشجویان هستیم که در این ایام بازار نیازمند نظارت بیشتر است. وی از آغاز طرح ویژه بازگشایی مدارس با محوریت تعزیرات حکومتی استان زنجان خبر داد و افزود: طرح نظارت با همکاری سازمان‌های مربوطه در قالب گشت‌های مشترک سیار با حضور روسای شعب تعزیرات حکومتی برای نظارت بر اصناف فعالیت خود را شروع شده است. این مسئول ادامه داد: در این طرح نظارت بر عرضه‌کنندگان کیف و کفش، لوازم التحریر، لباس‌فروشی افزایش داشته تا بازار از وضعیت تعادل خود خارج نشود و شهروندان برای تامین نیازهای خود مشکلی نداشته باشند. مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان، یادآور شد: طرح نظارت ویژه بازگشایی مدارس تا تاریخ ۱۵ مهرماه اجرا می‌شود که در آن بیش از ۱۵ اکیپ بازرسی و نظارت بر بازار لوازم‌التحریر را انجام می‌دهند و قطعا با متخلفان برابر با قانون برخورد می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ساعت قبل
به گزارش مشرق، محمدجواد ابطحی با اشاره به دریافت شهریه‌های نجومی در برخی از مدارس غیردولتی، اظهار داشت: در ابتدا ذکر این نکته حائزاهمیت است که نمی‌توان گفت که همه مدارس غیردولتی شهریه نجومی دریافت می‌کنند. وی افزود: بر اساس تحقیقات ما، صرفا ۵ درصد از مدارس غیردولتی به ویژه در کلانشهرها مقررات را در زمینه دریافت شهریه رعایت نمی‌کنند اما دیگر مدارس مقررات را در این زمینه رعایت می‌کنند و حتی برخی از مدارس غیردولتی وضعیت مالی خوبی ندارند و به دلیل عدم جذب دانش آموز در حال تعطیلی هستند. عضو ناظر مجلس بر شورای سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت بر مدارس غیردولتی، با تاکید بر اینکه بین مدارس غیردولتی توازن کافی وجود ندارد و باید عدالت آموزشی میان آنان رعایت شود، تصریح کرد: بنده اخیرا جلسه‌ای با معاون وزیر آموزش و پرورش داشتم و این موضوع را مطرح کردم و قرار شد که با مدیران مدارس لاکچری برخورد شود. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار داشت: مدیران این مدارس به بهانه ارائه امکاناتی چون کلاس‌های فوق برنامه، آموزش زبان دوم و سفر دانش آموزان به تور اروپا از خانواده‌های آنان شهریه‌های کلان دریافت می‌کنند. ابطحی با بیان اینکه سود مدارس لاکچری فقط به جیب مدیر و هیئت امنای مدارس می‌رود، گفت: قطعا مجلس شورای اسلامی و به ویژه کمیسیون آموزش و تحقیقات به موضوع شهریه‌های نجومی مدارس ورود جدی می‌کنند چرا که هیچ دلیلی ندارد که برخلاف قانون چنین شهریه هایی از خانواده‌ها دریافت شود و در مقابل معلمان این مدارس حقوق چندانی دریافت نکنند و امنیت شغلی نداشته باشند.

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.

نظرها

اخبار بیشتر