۶۵ درصد روزهای امسال دریای خزر ناآرام بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
۶۵ درصد روزهای امسال دریای خزر ناآرام بود

۶۵ درصد روزهای امسال دریای خزر ناآرام بود

مهرخبرگزاری مهر |
ساری - معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه ۶۵ درصد روزهای امسال دریای استان ناآرم بود گفت:در زمینه پیشگیری از غریق باید برنامه ریزی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین حسن نژاد ظهر پنجشنبه در نشست با برگزیدگان جشنواره رسانه و خزر استان‌های شمالی از دریا به عنوان فرصت مهم گردشگری یاد کرد و گفت: وضع موجود در دریا باید تفسیر و تحلیل شود.

وی با بیان اینکه امسال ۶۵ درصد روزهای ناآرام در دریا را شاهد هستیم خواستار برنامه ریزی برای پیشگیری از غریق شد و گفت: توان استانی پاسخگوی انتظارات ملی نخواهد بود و باید بخشی از اعتبارات ملی برای ارائه خدمات ملی در مازندران سوق یابد.

وی با تبریک اعیاد قربان و غدیر خواستار الگوی گیری از سیره مولای متقیان شد و گفت: باید در مسیر مولای متقیان حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه دشمنان سرمایه اجتماعی، کارآمدی نظام و ارزش‌های انقلاب و کارآمدی شعارهای اصیل و ماندگار انقلاب را مورد تهدید قرار دادند گفت: در یک جنگ اساسی در تلاش هستند از طریق بمباران ذهن مردم فاصله بین حکومت و حاکمیت ایجاد کنند.

وی با عنوان اینکه رسان‌ها به عنوان زباله گویای مردم هستند، نقش آنان را در حوزه بصیرت بخشی وضع موجود مهم برشمرد و گفت: رسانه‌ها در هوشیاری و خنثی کردن اراده خبیث دشمن نقش اساسی خواهند داشت و باید به وظیفه انقلابی و اسلامی در جهت تامین منافع کشور نگاه خردمندانه به وضعت موجود داشته باشیم.

حسن نژاد یادآور شد: دشمن شناسی و خلاف میل دشمن حرکت کردن و سنجیده بودن اقدامات امروز امری مهم است و در این راه نگاه نقادانه نیز ضرورت دارد بنابراین نباید نقد سازنده را فراموش کنیم و این رسالت سنگینی است که مجموعه خبرنگاران باید آن را سرلوحه قرار دهند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، زمان شناسی را مسئولیت مهم رسانه‌ها برشمرد و گفت: رسانه‌ها در شفاف سازی وضع موجود و هدایت مسئولان به سمت تصمیمات سنجیده گام بردارند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سارق مسلح با اسلحه خودش کشته شد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران19 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، دو سارق با موتور به یک جایگاه سوخت در برزیل حمله کردند و یکی از آنها با اسحله فروشنده را مجبور به تحویل پول‌ها کرد. در همین حین، فروشنده با سارق درگیر می‌شود و سارق نگون بخت با اسلحه خودش به قتل می‌رسد. بیشتر بخوانید: زنده ماندن راکب موتور پس از حادثه خطرناک + فیلمانتهای پیام/دزدی مسلحانه از پمپ بنزین
جام نیوزجام نیوز19 ساعت قبل
مدیر ارتباطات دفتر نخست وزیر دانمارک در مورد لغو سفر ترامپ گفت: تصمیم رئیس جمهوری آمریکا بسیار تعجب برانگیز است. «هل تورنینگ» نخست وزیر سابق دانمارک نیز در این مورد گفت: ترامپ با این رفتار خود به مردم دانمارک و گرینلند توهین کرد. «راسموس جارلوف» وزیر سابق مالی و تجارت دانمارک نیز با انتقاد از این رفتار رئیس جمهوری آمریکا گفت: من به عنوان یک شهروند دانمارکی از این بی احترامی ترامپ بسیار ناراحت شده‌ام. جارلوف افزود: ترامپ چطور به خود اجازه می‌دهد که در مورد خرید منطقه گرینلند سخن بگوید. سخنگوی کاخ سفید نیز تایید کرد که بازدید ترامپ از دانمارک لغو شده است.
انتخابانتخاب15 ساعت قبل
بررسی هایی جدید از دریاچه «روپکوند» واقع در هیمالیا نشان می‌دهد صدها اسکلت تاریخی که در این دریاچه پیدا شده نه تنها به یک نژاد واحد وابسته نیستند، بلکه از چندین نژاد مختلف جمع شده‌اند. این دریاچه که در هیمالیا واقع شده است، میزبان صدها اسکلت تاریخی است. این مطالعه روی ۳۸ اسکلت انجام شده و نشان می‌دهد که نژاد اسکلت هایی که در طول هزاران سال در دریاچه باقی مانده‌اند بسیار متفاوت است. ادوین هارنی زیست شناس تکاملی از دانشگاه هاروارد در این خصوص گفت: "ما از نتایج ژنتیک اسکلت‌های روپکوند بسیار شگفت زده شدیم. به طور معمول اسکلت‌های منطقه باید با پیشینه‌ای از شرق مدیترانه همراه می‌شد اما نتایج نشان می‌دهد که دریاچه روپکوند میزبان نژادهای متعدد دیگری است. "
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل
مادورو در یک سخنرانی تلویزیونی تأیید کرد که مذاکراتی مخفی میان آنها با دولت آمریکا برای حل‌وفصل درگیری‌های این دو کشور در جریان بوده است. به گفته این استاد دانشگاه، اگر ارتباط صرفا بین دولت‌های ترامپ و مادورو باشد، مخالفان تضعیف خواهند شد. بااین‌حال با وجود حمایت گسترده بین‌المللی، گوایدو نتوانسته مادورو را از قدرت برکنار کند و ارتش را به سوی خود بکشاند. در این میان کشورهایی مانند روسیه، چین و ترکیه که روابط تجاری بیشتری با دولت ونزوئلا دارند در این درگیری‌ها از مادورو حمایت کرده‌اند. بسیاری حتی بر این باورند که بدون حمایت روسیه، مادورو نمی‌توانست این‌چنین درباره مخالفان و حامیان بین‌المللی‌شان مقاومت کند.

روزی جهانی به نام مسجد

صدا و سیماصدا و سیما9 ساعت قبل
بسته فرهنگی این هفته به موضوعاتی چون نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی و روز جهانی مسجد پرداخته استبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در بسته فرهنگی این هفته خواهید دید: >> سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وزارتخانه شد>> ناصر احمدی، صداپیشه و گوینده خبر بامداد امروز درگذشت>> نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی>> نمایش آثار سوخته نگاری غدیر در برج آزادی با عنوان بر ساحل غدیر>> سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری دانش آموزان>> روز جهانی مسجد

نظرها

اخبار بیشتر