غرق شدن صابر ابر روی صحنه تئاتر+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی
غرق شدن صابر ابر روی صحنه تئاتر+عکس

غرق شدن صابر ابر روی صحنه تئاتر+عکس

پارس نیوزخبرگزاری پارس نیوز |
صابر ابر با انتشار این عکس نوشت:

خسرو و حامد داشتنتون برای من نعمته … جادوی نگاه پخته و عجیب خسرو و صداش که لای آب‌ها گم میشه … و حامد که گاهی فکر میکنم واقعن اقیانوس تو رو قبلن بلعیده وگرنه چطور اینهمه زیبا با آب رقصیدن. خوش به حال من که برای مرور کارهام نام شما رو دارم. …. «همان چهار دقیقه» و «چهار دقیقه» به دلیل اشتباه پیش آمده در بلیت فروشی در تاریخ‌های ۲۳ و ۲۴ و ۲۵ با سی‌درصد تخفیف اجرا می‌شوند.

در خبری بخوانید: اخبار سرگرمی و تفریحی

منبع خبر : منظوم صابر ابر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهرمهر23 ساعت قبل
شهریاری همچنین از بازدید سه میلیون گردشگر از آذربایجان‌غربی در سال جاری تاکنون خبر داد و گفت: این امر نشان می‌دهد اگر به صنعت گردشگری توجه کافی داشته باشیم زمینه درآمدی و اشتغال‌زایی بسیار گسترده‌ای در استان وجود خواهد داشت. وی با بیان اینکه متاسفانه عدم تبلیغات مناسب و وجود زیرساخت‌های لازم در جذب گردشگری ضعیف عمل شده است اضافه کرد: جای کار بسیاری برای جذب گردشگر و درآمدزایی و اشتغال‌زایی در صنعت گردشگری کشور وجود دارد. شهریاری دریاچه ارومیه را یکی از نقاط قوت صنعت گردشگری منطقه دانست و خاطرنشان کرد: امسال با بهترشدن وضعیت دریاچه ارومیه سیل گردشگر مخصوصا در حوزه سلامت به این منطقه را شاهد بودیم اما با نواقص زیرساخت‌ها نتوانستیم از این نقطه قوت برای درآمدزایی و اشتغال مناسب استفاده کنیم. استاندار آذربایجان غربی مهمترین بخش اشتغال را محور گردشگری عنوان کرد و افزود: استان آذربایجان غربی ظرفیت‌های بی نظیری در زمینه گردشگری ورزشی، گردشگری مذهبی و گردشگری طبیعی و سایر زمینه‌ها دارد و باید سرمایه گذاریها و توجه لازم در این زمینه انجام شود. در آیین افتتاح دومین نمایشگاه و جشنواره ملی گردشگری در ارومیه از مستند گردشگری روستایی آذربایجان‌غربی و اطلس گردشگری شهرستان نقده رونمایی شد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
رپورتاژ تبلیغی / ایران هتل آنلاین اولین و معتبرترین سایت رزرو آنلاین هتل در ایران، این بار نیز با ارائه‌ی یک عیدی بی نظیر قصد دارد شما را غافلگیر کرده و به یک سفر شیرین دعوت کند. اما ایران هتل که به عنوان یک سایت رزرو آنلاین هتل فعال و پویا همیشه به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده است، این بار نیز یک خبر خوب برای شما دارد: ایران هتل آنلاین قصد دارد یک شب اقامت رایگان + تخفیفات ویژه تا ۵۵ درصد! شما با پرداخت تنها ۲ شب، می‌توانید ۳ شب در هر یک از هتل‌های زیر اقامت کنید و یک شب مهمان ایران هتل آنلاین باشید. ایران هتل آنلاین با نام اختصاری آی هو (IHO) بزرگ‌ترین سایت رزرواسیون آنلاین هتل‌های ایران می‌باشد. ایران هتل آنلاین با رزرو آنلاین هتل‌های ایران و با ارائه‌ی تصاویر هتل‌ها و و ذکر امکانات آن‌ها، در کمترین زمان شما را یاری می‌کند که هتل مورد نظر خود را جستجو و رزرو کنید.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
نایکی از صندلهای جدید خود رونمایی کرد. این صندلها به طور ویژه برای کودکان یا افرادی که در فصل تابستان تمایل ندارند پاهایشان ساعت‌های طولانی در کفش بماند مناسب است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، صندلهای جدید نایکی در ظاهر بسیار شبیه به کفشهای چرمی به نظر می‌رسند اما جنس این کفش‌ها چرمی نیست. قیمت این صندل ۹۰ دلار تعیین شده است و در حال حاضر تنها تا سایز بچه‌های هفت ساله در دسترس است. با این وجود به نظر می‌رسد نظر این منتقدان در سایه نام نایکی گم شده است.

نظرها

اخبار بیشتر