عکس‌های لورفته از جشن مجلل ازدواج دوم الهام حمیدی / عکس دامادی که معرفی نشد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. اقتصادی

عکس‌های لورفته از جشن مجلل ازدواج دوم الهام حمیدی / عکس دامادی که معرفی نشد

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: عروسی مجلل و لاکچری الهام حمیدی تا مدت ها نقل محافل هنری شده بود؛ ازدواجی که البته با حواشی فراوانی نیز همراه شد.

عکس‌های لورفته از جشن مجلل ازدواج دوم الهام حمیدی / عکس دامادی که معرفی نشد - 1

به گزارش رکنا، الهام حمیدی در برنامه دورهمی درباره ازدواجش اعلام کرد که تا کنون ازدواج نکرده است؛ در حالی که این مسئله حقیقت نداشت و یک بار در سن ۲۰ سالگی عروسی کرده بود. این ماجرا جنجال فراوانی را در فضای مجازی درست کرد که باعث شد او در یک مصاحبه ویدیویی پاسخ این ماجرا را بدهد.

عکس‌های لورفته از جشن مجلل ازدواج دوم الهام حمیدی / عکس دامادی که معرفی نشد - 4

الهام حمیدی بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ با فیلم دنیا تجربه کرد اما شروع شهرت او با سریال پرمخاطب مسافری از هند به کارگردان قاسم جعفری بوده است. او در سال ۸۳ به دلیل بازی در فیلم سینمایی خیلی دور خیلی نزدیک تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از خانه سینما به دست آورد و سرانجام الهام حمیدی در شب عروسی مجدد در بهمن ماه سال ۹۷ همه را غافلگیر کرد.

«دوره‌ ای تصمیم گرفتم برای ایجاد یک حاشیه امن اقتصادی کار مزون لباس را شروع کنم اما از آنجا که ‌آدم بدشانسی هستم، به محض ورودم دلار به ۳ برابر قیمت خود رسید! با این افزایش قیمت دلار متحمل ضرر مایل و ورشکستگی شدم.» الهام حمیدی اولین بار در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۰ سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد، اما این رابطه دوام چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد. حمیدی در اینستاگرامش نوشت: ای در دل من، میل و تمنا، همه تو! وندر سر من، مایه‌ی سودا، همه تو! هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو.

الهام حمیدی فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری از دانشگاه آزاد رودهن است؛ او علاوه بر بازیگری مدتی هم طراحی مزون لباس داشت و تا به امروز دوبار نیز ازدواج و عروسی کرده است. پدرش در جوانی بازیگری تئاتر و عموی پدری او نیز گوینده رادیو بود و این استعداد هنری به نوعی در خانواده آنها ارثی است. تمام این مسائل باعث شد حمیدی در ۷ سالگی بازیگری را تجربه کند. بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ با فیلم دنیا تجربه کرد اما شروع شهرت او با سریال پر مخاطب مسافری از هند به کارگردان قاسم جعفری در سال ۱۳۸۲ بود.

عکس‌های لورفته از جشن مجلل ازدواج دوم الهام حمیدی / عکس دامادی که معرفی نشد - 8

در همان شروع ۷ سالگی اولین جایزه بازیگری خود را در منطقه گرفت و از اول دبستان چند نوبت بازیگری را تجربه کرد تا اینکه کنار کشیده و البته دوبار با کلاس‌های بازیگری بازگشت. در سال ۱۳۷۹ وقتی ۲۳ ساله بود از همین کلاس‌های بازیگری به سریال طنز معجزه ازدواج بکارگردانی علیرضا خمسه معرفی شد و اولین بار جلوی دوربین رفت. در سال ۸۳ به دلیل بازی در فیلم سینمایی خیلی دور خیلی نزدیک تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از خانه سینما به دست آورد.

ازدواج اول الهام حمیدی و طلاق

الهام حمیدی اولین بار در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۰ سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد، اما این رابطه دوام چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد.

ازدواج دوم و جشن عروسی مجدد الهام حمیدی و همسرش

عروسی دوم بعد از نزدیک به ۲۱ سال مجردی در ۱۳ بهمن ۹۷ اتفاق افتاد. در حالی که حمیدی خبر ازدواج مجدد خود را منتشر کرد اما اطلاعاتی از همسر خود نداده است. او این متن را در خبر ازدواج در شب عروسی خود منتشر کرده است:

ای در دل من، میل و تمنا، همه تو!

وندر سر من، مایه‌ی سودا، همه تو!

هر چند به روزگار در می‌نگرم امروز همه تویی و فردا همه تو

الهام حمیدی در شب عروسی اش به خبرنگاران گفت» آراستگی و مراقبت از خود را جزء باید‌های زندگی‌ ام می‌ دانم من مخالف عمل‌‌های زیبایی هستم چون چهره طبیعی را دوست دارم اما کارهای مراقبتی را انجام می‌ دهم و از کرم‌‌ها و لوسیون‌‌ها برای حفظ شادابی و رطوبت پوست استفاده می‌ کنم برایم مهم نیست لباسم حتی گرانقیمت نباشد اما مهم است که لباس خاص و مناسبی بپوشم چهره سرمایه یک بازیگر است و مرد و زن هم ندارد و برای حفظ این سرمایه باید تلاش کرد.

او در شب عروسی اینگونه جواب داد که بسیاری از کارهای هنری را انجام داده‌ ام؛ از نقاشی و کارهای دستی گرفته تا مزون و طراحی لباس که همه و همه را جسته و گریخته و گاهی تفننی و گاهی حرفه‌ ای دنبال کرده‌ ام اصولا دوست دارم سایر کارهای هنری را هم تجربه کنم.

عکس الهام حمیدی و همسرش

«الهام حمیدی بازیگر کشورمان چند روز پیش خبر ازدواج کردنش را منتشر کرد. هرچند این بازیگر ۴۱ ساله عکسی از چهره همسرش علیرضا صادقی را منتشر نکرده بود اما حالا عکسی از این زوج لو رفته است که در رستوران مشغول خوردن غذا هستند.»

عکس‌های لورفته از جشن مجلل ازدواج دوم الهام حمیدی / عکس دامادی که معرفی نشد - 21

جنجال عکس‌های بدحجاب الهام حمیدی در آلمان

بدحجابی الهام حمیدی در آلمان دردسر ساز شد. الهام حمیدی یکی بازیگران و ستاره‌های سینما و تلویزیون ایران است و به تازگی تصاویری را در اینستاگرام خود منتشر کرده است که این تصاویر نشان می‌دهد که او در آلمان به سر می‌برد. البته او پوشش نامناسبی بر تن دارد که این پوشش نامتعارف در فضای مجازی جنجال ساز شده و به سوژه همه خبرنگاران در ایران تبدیل شد.

اخیرا الهام حمیدی بازیگر کشورمان برای اکران فیلم ما همه گناهکاریم به برلین سفر کرده و عکس از خودش را منتشر کرده است. نوع پوشش و لباس الهام حمیدی با اعتراض عده‌ای از کاربران فضای مجازی همراه شده و حالا این بازیگر ۳۹ ساله به این موضوع واکنش نشان داده است:

«سلام! واقعا شرمنده‌ام از آن دسته دوستانی که همیشه و همه جا انسان و با فرهنگ و با شعور هستند و اما وای از اون عده قلیلی که اخیرا تو اینستاگرام من خوابیده‌اند و نمیدونم از کجا اومدن و مدام در حال گیر دادن، انتقاد و اظهار نظر‌های عجیب هستند. گاهی گشت ارشاد می‌شوند و به حجاب و ارایش من گیر می‌دهند. گاهی طراح و کارشناس مد و لباس و گاهی دکتر تغذیه و چاقی و لاغری و زیبایی. مرسی از نظرات سازنده و مفید اما وقتی میری صفحات این دوستان و نگاه می‌کنی, فیک و عجیب و غریبند!

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

خلاصه من هر جور که تشخیص بدم و راحت باشم ارایش می‌کنم و لباس می‌پوشم و همیشه سعی کردم به اندازه قلب و اعتقاداتم و به شان شما و ایران عزیز احترام گذاشته و خیلی چیزها را رعایت کنم.

دوستداران واقعی خودمو که در هر جای ایران و دنیا هستند و دوست دارم و قابل احترامند، این فقط یه جواب برای این دوستان بی هویت بود و امیدوارم این فرهنگ زشت در دنیای مجازی که هر وقت من و همکارام عکس میزاریم فوری کلی از اینا (چاق شدی، بی ریخت، عقده‌ای، فکر کردی کی هستی، بد حجاب، چقدر آرایش کردی؟ چرا پیر شدی؟ چه بد تیپ، لباست اصلانم خوشگل نیست، کی ازدواج میکنی، ترشیده، زشت، دهاتی و عقده‌ای، قد کوتاه، و …..) و کلی نظرات پر مهر دیگه می‌نویسید تموم بشه و خجالت بکشید و به شخصیت و مسایل شخصی آدم‌ها یاد بگیرید احترام بزارید.»

عکس‌های لورفته از جشن مجلل ازدواج دوم الهام حمیدی / عکس دامادی که معرفی نشد - 29

بیوگرافی الهام حمیدی و همسرش علیرضا صادقی + عکس

الهام حمیدی متولد ۸ آذر ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل مقطع لیسانس رشته حسابداری از دانشگاه آزاد رودهن است و علاوه بر بازیگری مدتی هم طراحی مزون لباس داشت. الهام حمیدی تا کنون دوبار ازدواج کرده است.

خانواده هنرمند

پدرش در جوانی بازیگری تئاتر و عموی پدری او نیز گوینده رادیو بود و این استعداد هنری به نوعی در خانواده آنها ارثی است. همین دلایل باعث شد خانوم حمیدی در ۷ سالگی بازیگری را تجربه کند.

شروع جدی با کلاس بازیگری

در همان شروع ۷ سالگی اولین جایزه بازیگری خود را در منطقه گرفت و از اول دبستان چند نوبت بازیگری را تجربه کرد تا اینکه کنار رفت و دو مرتبه با کلاس‌های بازیگری بازگشت. در سال ۱۳۷۹ وقتی ۲۳ ساله بود از همین کلاس‌های بازیگری به سریال طنز معجزه ازدواج به کارگردانی علیرضا خمسه معرفی شد و برای نخستین بار جلوی دوربین رفت.

عکس‌های لورفته از جشن مجلل ازدواج دوم الهام حمیدی / عکس دامادی که معرفی نشد - 36

ورود به سینما و شهرت

بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ با فیلم دنیا تجربه کرد اما شروع شهرت او با سریال پرمخاطب مسافری از هند به کارگردان قاسم جعفری در سال ۱۳۸۲ بود. در سال ۸۳ به دلیل بازی در فیلم سینمایی خیلی دور خیلی نزدیک تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از خانه سینما به دست آورد.

عکس‌های الهام حمیدی بازیگر

بازی‌های درخشان

بازی زیبای او در سریال زیر تیغ در سال ۱۳۸۵ و نقش به یاد ماندنی اش در سریال یوسف پیامبر در نقش همسر یوزراسیف، سال ۸۷ او را محبوب‌تر از گذشته کرد.

ورشکستگی

دوره‌ ای تصمیم گرفتم برای ایجاد یک حاشیه امن اقتصادی کار مزون لباس را شروع کنم اما از آنجا که ‌آدم بدشانسی هستم به محض ورودم، دلار به سه‌ برابر قیمت خود رسید. با این افزایش قیمت دلار متحمل ضرر مایل و ورشکستگی شدم.

ازدواج اول + طلاق

خانوم الهام حمیدی اولین بار در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۰ سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد، اما این رابطه دوان چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد

عکس‌های لورفته از جشن مجلل ازدواج دوم الهام حمیدی / عکس دامادی که معرفی نشد - 46

ازدواج دوم و همسرش

بار دوم بعد از نزدیک به ۲۱ سال مجردی در ۱۳ بهمن ۹۷ خبر ازدواج مجدد خود را منتشر کرد نام همسر اوعلیرضا صادقی می‌باشد، او این متن را در خبر ازدواج خود منتشر کرده است:

ای در دل من، میل و تمنا، همه تو!

وندر سر من، مایه‌ی سودا، همه تو!

هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو

توجه به زیبایی

آراستگی و مراقبت از خود را جزء باید‌های زندگی‌ ام می‌ دانم

برایم مهم نیست لباسم حتی گرانقیمت نباشد اما مهم است که لباس خاص و مناسبی بپوشم چهره سرمایه یک بازیگر است و مرد و زن هم ندارد و برای حفظ این سرمایه باید تلاش کرد

مخالف عمل زیبایی هستم

من مخالف عمل‌‌های زیبایی هستم چون چهره طبیعی را دوست دارم اما کارهای مراقبتی را انجام می‌ دهم و از کرم‌‌ها و لوسیون‌‌ها برای حفظ شادابی و رطوبت پوست استفاده می‌ کنم

دستی در سایر هنرها

بسیاری از کارهای هنری را انجام داده‌ ام؛ از نقاشی و کارهای دستی گرفته تا مزون و طراحی لباس که همه و همه را جسته و گریخته و گاهی تفننی و گاهی حرفه‌ ای دنبال کرده‌ ام. اصولا دوست دارم سایر کارهای هنری را هم تجربه کنم.

بازیگران مورد علاقه

از بین بازیگران ایرانی علاقه فراوانی به عزت الله انتظامی و اکبر عبدی دارد و از بین خانم‌ها نیز فاطمه معتمدآریا و گوهر خیراندیش را می‌پسندد. عاشق صدای اصفهانی، عبداللهی و رضا صادقی است.

ارتباط با خانواده دایی

آشنایی و ارتباطی با آقای علی دایی و همسر ایشان دارم و فکر می‌کنم همسر علی دایی همان طور که نام دایی بزرگ است، لیاقت این نام بزرگ را دارد. او علاوه بر انجام امور خیر، یک بانوی بسیار مهربان و هنرمند است.

اهل سیاست نیستم

اهل سیاست نیستم اما چون سیاست و مسائل سیاسی بر اقتصاد و فرهنگ کشور و مردم تاثیرگذار است، برایم مهم است؛ البته در انتخابات نیز همیشه شرکت کرده‌ام.

پاسخ‌های کوتاه

پرویز پرستویی : مشابه ندارد

● شهید بابایی: اسطوره

● حرم امام رضا: خلوص و آرامش

● دکتر ظریف: مردی برای تمام فصول

● حمدی نژاد: نظری ندارم

ترامپ : غیرقابل پیش بینی

● شپزی: لذت بخش

● فضای مجازی: فاصله و دوری

● پوریا پورسرخ: معترض خوش قلب

● قش مورد علاقه: همسر کوروش کبیر

● رژیم غذایی: خسته کننده

● رضا عطاران: سوپر استار سینمای ایران

● تهیه کننده نمونه: داود هاشمی

● کارگردان مورد علاقه: اصغر فرهادی

عشق: بدون آن زندگی ممکن نیست

سفر : عاشقشم

● نیکی کریمی: سوپر استار زن سینمای ایران

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

فیلم/ علت برکناری یکه زارع از ایران خودرو

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل
علی ربیعی سخنگوی دولت ایران امروز دوشنبه، ۲۸ مرداد، گفت هاشم یکه زارع، مدیرعامل ایران خودرو به دلیل «افزایش قیمت» محصولاتش از سمت خود برکنار شده است.

خام فروشی سنگ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خام فروشی سنگ، یک نمونه از خام فروشی منابع است و تا زمانی که نگاه به آن تغییر نکند همچنان باید شاهد چوب حراج به منابع ملی باشیمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صنعت سنگ یکی از صنایع اشتغال زا در کشور است، صنعتی که مواد اولیه و تکنولوژی فرآوری آن در کشور وجود دارد و اگر به مشکلات تولیدکنندگان رسیدگی شود قطعا می‌تواند ارزآوری بسیاری برای کشور داشته باشد.

موهاوی ۲۰۲۰؛ نسلی جدید یا بازگشتی دوباره با فیس لیفت (+فیلم و تصاویر)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصرایران- نسل اول موهاوی که در سال ۲۰۰۸ معرفی شد یک شاسی بلند جذاب بود که در بازار ایران نیز طرفداران زیادی داشت. موهاوی نسل اول/ دلبر بلندقامت در بازار ایرانموهاوی با سه مدل موتور متفاوت عرضه شد: ۳٫۸ لیتری و ۳ لیتری ۶ سیلندر و نمونه ۴٫۶ لیتری ۸ سیلندر که این مدل در ایران طرفداران زیادی دارد. با توجه به تصاویری که مشاهده می‌کنید این محصول را باید یک فیس لیفت از موهاوی نسل اول بدانیم تا نسل جدید آن! باحرکت به سمت کنار خودرو، دقیقا یک موهاوی نسل اول پیش روی بیننده قرار می‌گیرد که تنها بخش کرومی انتهای درب‌ها و بالای رکاب بدان افزوده شده است. در تصاویر جدیدی که از موهاوی ارائه شده پشت خودرو نمایه ۴WD به چشم می‌خورد که ویژگی ۴ چرخ محرک را مورد اشاره قرار می‌دهد.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیوز، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه در تشریح جلسه امروز این کمیسیون اظهار کرد: درجلسه امروز کمیسیون بودجه این سوال مطرح شد که چرا دولت بدهی خود را به تامین اجتماعی نمی‌پردازد، پیش از این گفته می‌شد که دولت ۱۸۰ هزار میلیارد تومان به این نهاد بدهی دارد. او افزود: اما مسئولان تامین اجتماعی و وزارت اقتصاد عدد آن را ۱۰۵ هزار میلیارد تومان تا سال ۹۶ تخمین زدند که ۴۸ هزار میلیارد آن سود است در نتیجه نرخ سود بر اساس اوراق مشارکت تعیین می‌شود. عضو کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: در جلسه کمیسیون وزیر اقتصاد ادعا کرد که ازسال گذشته ۱۵ هزار میلیارد تومان ازبدهی دولت به تامین اجتماعی پرداخت شده، امابه اعتقاد ما این ادعاوعدد مطرح شده صحت ندارد. نماینده مردم شاهین شهر همچنین در تشریح جلسه امروز کمیسیون اجتماعی گفت: در جلسه امروز وزیر کار و رفاه اجتماعی و جمعی از روسای کانون بازنشستگی استان اصفهان حضور داشتند. او افزود: مبحث عمده این کمیسیون ماده ۱۲ برنامه ششم توسعه برای همسان سازی حقوق بازنشستگان بود و قرار شد که کمیته‌ای برای سرعت بخشیدن به این موضوع شکل بگیرد. کارگرآنلاین۲۰۲۵

نوسازی ناوگان موتوری موزعین شبکه پستی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ براساس تفاهم نامه مشترک میان شرکت پست، بانک قرض الحسنه مهر ایران و شرکت نیرو محرکه مقرر شد ۲ هزار و ۱۵۰ دستگاه موتور در اختیار نامه رسانان پست سراسر کشور قرار گیرد که ۵۰۰ دستگاه مربوط به استان تهران است.

انتقاد معاون رئیس‌جمهور از آمارهای «فرار مغزها» / بازگشت ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر/ قوانین ایران ضامن واردات است+ فیلم

الفالف1 روز قبل
این همان کاری است که از آن با عنوان «شکار مغزها» یاد می‌کنند. ما نیازمند اقتصادی هستیم که از نفت جدا شود و به دنبال این باشد که بر روی نیروی انسانی جوان سرمایه‌گذاری کند. وی ادامه داد: بر این اساس ما تلاش داریم تا سرمایه‌گذاران سنتی را به سمت سرمایه‌گذاری در حوزه‌های نوین دانش‌بنیان هدایت کنیم. زیرا این جوانان ایده‌هایی را ارائه می‌دهند که مردم پشت آنها هستند و ارتباطی با رانت دولتی ندارند. این روش تکثیر نخل از روش کشت بافت است و در ایران تنها یک شرکت به دانش فنی آن دست یافته است.

نظرها

اخبار بیشتر