نقشه پلیدانه همسایه مرا بی عفت کرد / من دختر یک خانواده آبرومند بودم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

نقشه پلیدانه همسایه مرا بی عفت کرد / من دختر یک خانواده آبرومند بودم

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: اولین بار که زندان رفتم با خودم قرار گذاشتم که بعد از خلاصی از حبس دیگر دست از پا خطا نخواهم کرد. پشت میله های زندان هر ثانیه و دقیقه اش یک ساعت می گذشت، لحظه های سخت و غم انگیزی را پشت سر می گذاشتم. غروب که می شد دلم می خواست بترکد و شب ها هم خواب به چشمم نمی آمد.

به گزارش رکنا، چند زن دیگر هم مثل من در زندان بودند. می نشستیم و از بد روزگار می گفتیم. مینا سی و پنج، شش سال داشت. می گفت: « اگر بر و رویی داشتم یک شوهر درست و حسابی گیرم می آ مد و کارم به اینجا نمی کشید» ولی من هیچ کدام از حرف هایش را قبول نداشتم. آدم سر خودش را که نمی تواند کلاه بگذارد. من دختر زیبایی بودم و در یک خانواده

آبرومندی زندگی می کردم.

به دلیل غرور و خودخواهی ام، جوانی و زیبایی و عزت و آ برویم را از دست دادم. دوستی انتخاب کردم که مادرم خیلی خوب او را نمی‌شناخت. رفاقت با این دختر باعث شد ندانسته و ناخواسته به دام اعتیاد بیفتم.

مواد مخدر رنگ و رویی به صورتم نگذاشت. خانواده ام اول فکر می کردند مریض شده ام برای همین مرا به دکتر بردند ولی وقتی صادقانه به آن ها گفتم که چه بلایی سر خودم آ ورده ام انگار دنیا روی سرشان خراب شد. تلاش می کردند مرا ترک اعتیاد بدهند اما موفق نمی شدند تا اینکه برایم خواستگار آ مد.

ازدواج دختر زیبای فامیل با یک جوان

خانواده ام می گفتند اگر ازدواج کنی بهتر است و می توانی گذشته ات را به فراموشی بسپاری. در همان دوران عقد، شوهرم فهمید دختری که به اعتبار اسم و رسم پدر بزرگ و خانواده اش با او ازدواج کرده است سر به راه و اهل زندگی نیست برای همین طلاقم داد و به دنبال سرنوشت خودش رفت. با این شکست حالم بدتر شد. چند بار دیگر هم خانواده ام می خواستند مرا از این منجلاب بیرون بکشند ولی همان طور که گفتم فایده ای نداشت.

گرفتار شده بودم و چون درشهرمان همه پدرم را می شناختند مرا به مشهد به خانه خاله ام فرستادند. او در اینجا به تنهایی زندگی می کرد و با روی باز مرا پذیرفت. می گفت کمکم می کند که ترک کنم و اعتیادم را کنار بگذارم و زندگی سالمی برای خودم بسازم. ناگفته نماند که همه این ها را هم خودم دوست داشتم برایم اتفاق بیفتد ولی نمی شد. هرچه تلاش می کردم نمی توانستم خوب باشم و خوب شوم.

با زنی در همسایگی خانه خاله ام آ شنا شدم که از قضا او هم اعتیاد به مواد مخدر داشت. هربار که او را می دیدم وسوسه می شدم و از او مواد می گرفتم. دوستی ما خیلی بالا گرفت تا جایی که زن همسایه یادم داد چطور با هم برویم و از مغازه ها سرقت کنیم. دور از چشم خاله ام بیرون می زدم و به همراه همان زن دزدی می کردیم و سپس با پولش برای خودمان مواد تهیه می کردیم تا اینکه دستگیر شدم و به زندان افتادم.

مرا بی عفت کرد

زمانی که برای اولین بار دستگیر شده و در حبس بودم شب و روز با خودم کلنجار می رفتم و مدام خودم را سرکوفت می زدم. عهد کردم در زندان مواد را کنار بگذارم و زندگی و آینده ام را بسازم. آ زاد که شدم به خانه خاله ام برگشتم. باز هم او مهربانانه مرا پذیرفت. حتی می گفت پدرم پولی فرستاده تا مرا درمان کند. همه قول و قرارهایی که در زندان با خودم گذاشته بودم یک باره فراموشم شد. تا به خودم آمدم دیدم که مقابل خانه زن همسایه ایستاده ام. می خواستم خودم را

آرام کنم برای همین دوباره به سراغ زن همسایه رفتم و دوباره مواد را شروع کردم. اینبار او مرا با یک جوان آشنا کرد که خود او هم مواد می‌کشید یک روز این جوان در حالی که به خاطر مصرف مواد در حال خودم نبودم مرا بی عفت کرد. با او دعوای شدیدی کردم و باز هم به خاطر تهیه مواد دوباره رو به دزدی آوردم و بازهم پلیس مرا دستگیر کرد.

مأموران کلانتری موضوع را به پدرم اطلاع دادند. بیچاره پدرم در این مدت از دست کارهای من پیر شد. عمری با آبرومندی زندگی کرد و من آ برو و حیثیتش را از بین بردم و زبانزد خاص و عامش کردم.

نمی دانم شاید پدرم باورش نشود اما می خواهم همه چیز را کنار بگذارم …برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

متین نیشابوری

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم شهرخودرو (عکس)

ایلناایلنا19 ساعت قبل
تیم شهر خودرو مشهد امشب مراسم رونمایی از پیراهن جدید خود و کسب سهمیه آسیایی را جشن گرفت. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا از شهر مشهد، از ساعت ۱۹:۰۰ امشب مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم شهرخودرو مشهد در حال برگزاری است. هواداران شهر خودرو به او لقب «عقاب شهر خودرو» را دادند و با این عنوان او را تشویق کردند. *بعد از ورود بازیکنان پدیده، یحیی گل محمدی پشت تریبون قرار گرفت و برای حاضرین صحبت کرد. *گل محمدی نتیجه سال گذشته شهر خودرو را خوب دانست و گفت این نتیجه با همکاری بازیکنان، کادرفنی و مدیران تیم و شهر مشهد به وجود آمد.

فیلم/ علت برکناری یکه زارع از ایران خودرو

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
علی ربیعی سخنگوی دولت ایران امروز دوشنبه، ۲۸ مرداد، گفت هاشم یکه زارع، مدیرعامل ایران خودرو به دلیل «افزایش قیمت» محصولاتش از سمت خود برکنار شده است.

بارش‌های پراکنده در شرق و غرب

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای امیر سرکرده در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: امروز وزش باد و وقوع گرد و خاک بر روی مناطق شرقی و بیشتر در شمال استان سیستان و بلوچستان رخ می‌دهد و در مقابل در غرب کشور در استان‌های آذربایجان غربی و کردستان عصر امروز باید منتظر بارش‌های رگباری و موقت باشیم. وی گفت: در استان‌های جنوبی مانند استان فارس، نواحی غربی و شمالی هرمزگان، شمال کرمان به ویژه در بعدازظهر هم شاهد بارش رگباری باران و رعد و برق خواهیم بود. کارشناس هواشناسی افزود: وزش باد غیر از نواحی شرقی در مناطق مرکزی مانند جنوب استان سمنان، شرق و شمال استان اصفهان، استان یزد و جنوب استان‌های خراسان رضوی و جنوبی البته با شدت کمتر رخ می‌دهد. آقای سرکرده گفت: در تهران هم امروز آسمان صاف است و پیش بینی می‌شود دمای هوا در گرم‌ترین زمان به ۳۶ درجه بالای صفر برسد.

خام فروشی سنگ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خام فروشی سنگ، یک نمونه از خام فروشی منابع است و تا زمانی که نگاه به آن تغییر نکند همچنان باید شاهد چوب حراج به منابع ملی باشیمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صنعت سنگ یکی از صنایع اشتغال زا در کشور است، صنعتی که مواد اولیه و تکنولوژی فرآوری آن در کشور وجود دارد و اگر به مشکلات تولیدکنندگان رسیدگی شود قطعا می‌تواند ارزآوری بسیاری برای کشور داشته باشد.

زایمان عجیب یک زن افغانی/ لیلا در دوماه دوبار زایمان کرد+ فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی خبری در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر شد که با بازدید و حواشی زیادی رو به رو گشت. ماجرا از آن قرار است که زن جوان افغانی که شهروند روسیه بود به فاصله دو ماه و پانزده روز دو کودک را به دنیا آورده است. پزشک معالج لیلا در مصاحبه‌ای که با خبرنگاران داشت گفت که ۱۰ هفته پس از زایمان اول لیلا فرزند دومش نیز به دنیا آمد. همچنین در ادامه افزود که بر اساس اطلاعات در مسایل این چنینی از ۵۰ میلیون نفر یک نفر امید زنده بودنش است که با تجربه بودن پزشکان موجب زنده ماندن لیلا و دو فرزندش شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به مناسبت عید سعید غدیرخم؛ دل شده مجنون نجف

الفالف18 ساعت قبل
به مناسبت عید سعید غدیرخم؛ دل شده مجنون نجفگروه اجتماعی الف، ۲۸ مرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۲۷ ۳۹۸۰۵۲۸۱۷۶امام رضا (علیه السلام) فرمودند: کسی که در روز غدیر مؤمنی را دیدار کند، خداوند هفتاد نور بر قبر او وارد می‌کند و قبرش را توسعه می‏ دهد و هر روز هفتاد هزار فرشته قبر او را زیارت می‏ کنند.

نظرها

اخبار بیشتر