عکس‌هایی از جشن ازدواج دوم الهام حمیدی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. فرهنگ
عکس‌هایی از جشن ازدواج دوم الهام حمیدی

عکس‌هایی از جشن ازدواج دوم الهام حمیدی

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
عروسی مجلل و لاکچری الهام حمیدی تا مدت‌ها نقل محافل هنری شده بود؛ ازدواجی که البته با حواشی فراوانی نیز همراه شد.

الهام حمیدی در برنامه دورهمی درباره ازدواجش اعلام کرد که تا کنون ازدواج نکرده است؛ در حالی که این مسئله حقیقت نداشت و یک بار در سن ۲۰ سالگی عروسی کرده بود. این ماجرا جنجال فراوانی را در فضای مجازی درست کرد که باعث شد او در یک مصاحبه ویدیویی پاسخ این ماجرا را بدهد.

عکس‌هایی از جشن ازدواج دوم الهام حمیدی - 2

الهام حمیدی بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ با فیلم دنیا تجربه کرد اما شروع شهرت او با سریال پرمخاطب مسافری از هند به کارگردان قاسم جعفری بوده است. او در سال ۸۳ به دلیل بازی درفیلم سینمایی خیلی دور خیلی نزدیک تندیس زرین بهترین بازیگرنقش مکمل زن را از خانه سینما به دست آورد و سرانجام الهام حمیدی در شب عروسی مجدد در بهمن ماه سال ۹۷ همه را غافلگیر کرد.

«دوره‌ ای تصمیم گرفتم برای ایجاد یک حاشیه امن اقتصادی کار مزون لباس را شروع کنم اما از آنجا که ‌آدم بدشانسی هستم، به محض ورودم دلار به ۳ برابر قیمت خود رسید! با این افزایشقیمت دلار متحمل ضرر مایل و ورشکستگی شدم.» الهام حمیدی اولین بار در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۰ سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد، اما این رابطه دوام چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد. حمیدی در اینستاگرامش نوشت: ای در دل من، میل و تمنا، همه تو! وندر سر من، مایه‌ی سودا، همه تو! هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو.

الهام حمیدی فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری از دانشگاه آزاد رودهن است؛ او علاوه بر بازیگری مدتی هم طراحی مزون لباس داشت و تا به امروز دوبار نیز ازدواج و عروسی کرده است. پدرش در جوانی بازیگری تئاتر و عموی پدری او نیز گوینده رادیو بود و این استعداد هنری به نوعی در خانواده آنها ارثی است. تمام این مسائل باعث شد حمیدی در ۷ سالگی بازیگری را تجربه کند. بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ با فیلم دنیا تجربه کرد اما شروع شهرت او با سریال پر مخاطب مسافری از هند به کارگردان قاسم جعفری در سال ۱۳۸۲ بود.

عکس‌هایی از جشن ازدواج دوم الهام حمیدی - 6

در همان شروع ۷ سالگی اولین جایزه بازیگری خود را در منطقه گرفت و از اول دبستان چند نوبت بازیگری را تجربه کرد تا اینکه کنار کشیده و البته دوبار با کلاس‌های بازیگری بازگشت. در سال ۱۳۷۹ وقتی ۲۳ ساله بود از همین کلاس‌های بازیگری به سریال طنز معجزه ازدواج بکارگردانی علیرضا خمسه معرفی شد و اولین بار جلوی دوربین رفت. در سال ۸۳ به دلیل بازی در خیلی دور خیلی نزدیک تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از خانه سینما به دست آورد. الهام حمیدی اولین بار در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۰ سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد، اما این رابطه دوام چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد. ازدواج دوم و جشن عروسی مجدد الهام حمیدی و همسرش عروسی دوم بعد از نزدیک به ۲۱ سال مجردی در ۱۳ بهمن ۹۷ اتفاق افتاد. در حالی که حمیدی خبر ازدواج مجدد خود را منتشر کرد اما اطلاعاتی از همسر خود نداده است. او این متن را در خبر ازدواج در شب عروسی خود منتشر کرده است: ای در دل من، میل و تمنا، همه تو! وندر سر من، مایه‌ی سودا، همه تو! هر چند به روزگار در می‌نگرم امروز همه تویی و فردا همه تو الهام حمیدی در شب عروسی اش به خبرنگاران گفت» آراستگی و مراقبت از خود را جزء باید‌های زندگی‌ ام می‌ دانم من مخالف عمل‌‌های هستم چون چهره طبیعی را دوست دارم اما کارهای مراقبتی را انجام می‌ دهم و از کرم‌‌ها و لوسیون‌‌ها برای حفظ شادابی و رطوبت پوست استفاده می‌ کنم برایم مهم نیست لباسم حتی گرانقیمت نباشد اما مهم است که لباس خاص و مناسبی بپوشم چهره سرمایه یک بازیگر است و مرد و زن هم ندارد و برای حفظ این سرمایه باید تلاش کرد. او در شب عروسی اینگونه جواب داد که بسیاری از کارهای هنری را انجام داده‌ ام؛ از نقاشی و کارهای دستی گرفته تا مزون و طراحی لباس که همه و همه را جسته و گریخته و گاهی تفننی و گاهی حرفه‌ ای دنبال کرده‌ ام اصولا دوست دارم سایر کارهای هنری را هم تجربه کنم. عکس الهام حمیدی و همسرش «الهام حمیدی بازیگر کشورمان چند روز پیش خبر ازدواج کردنش را منتشر کرد. هرچند این بازیگر ۴۱ ساله عکسی از چهره همسرش علیرضا صادقی را منتشر نکرده بود اما حالا عکسی از این زوج لو رفته است که در رستوران مشغول خوردن هستند.»

عکس‌هایی از جشن ازدواج دوم الهام حمیدی - 8

حجاب الهام حمیدی در آلمان دردسر ساز شد. الهام حمیدی یکی بازیگران و ستاره‌های سینما و ایران است و به تازگی تصاویری را در خود منتشر کرده است که این تصاویر نشان می‌دهد که او در آلمان به سر می‌برد. البته او پوشش نامناسبی بر تن دارد که این پوشش نامتعارف در فضای مجازی جنجال ساز شده و به سوژه همه خبرنگاران در ایران تبدیل شد. اخیرا الهام حمیدی بازیگر کشورمان برای اکران فیلم ما همه گناهکاریم به برلین کرده و عکس از خودش را منتشر کرده است. نوع پوشش و لباس الهام حمیدی با اعتراض عده‌ای از کاربران فضای مجازی همراه شده و حالا این بازیگر ۳۹ ساله به این موضوع واکنش نشان داده است: «سلام! واقعا شرمنده‌ام از آن دسته دوستانی که همیشه و همه جا انسان و با فرهنگ و با شعور هستند و اما وای از اون عده قلیلی که اخیرا تو اینستاگرام من خوابیده‌اند و نمیدونم از کجا اومدن و مدام در حال گیر دادن، انتقاد و اظهار نظر‌های عجیب هستند. گاهی گشت ارشاد می‌شوند و به حجاب و ارایش من گیر می‌دهند. گاهی طراح و کارشناس مد و لباس و گاهی دکتر تغذیه و و و زیبایی. مرسی از نظرات سازنده و مفید اما وقتی میری صفحات این دوستان و نگاه می‌کنی, فیک و عجیب و غریبند! خلاصه من هر جور که تشخیص بدم و راحت باشم ارایش می‌کنم و لباس می‌پوشم و همیشه سعی کردم به اندازه و اعتقاداتم و به شان شما و ایران عزیز احترام گذاشته و خیلی چیزها را رعایت کنم. دوستداران واقعی خودمو که در هر جای ایران و دنیا هستند و دوست دارم و قابل احترامند، این فقط یه جواب برای این دوستان بی هویت بود و امیدوارم این فرهنگ زشت در دنیای مجازی که هر وقت من و همکارام عکس میزاریم فوری کلی از اینا (شدی، بی ریخت، عقده‌ای، فکر کردی کی هستی، بد حجاب، چقدر آرایش کردی؟ چرا پیر شدی؟ چه بد تیپ، لباست اصلانم خوشگل نیست، کی ازدواج میکنی، ترشیده، زشت، دهاتی و عقده‌ای، قد کوتاه، و …..) و کلی نظرات پر مهر دیگه می‌نویسید تموم بشه و خجالت بکشید و به شخصیت و مسایل شخصی آدم‌ها یاد بگیرید احترام بزارید.»

در سایت خبری بخوانید: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان | اخبار اقتصادی دلار و بورس

عکس‌هایی از جشن ازدواج دوم الهام حمیدی - 11

بیوگرافی الهام حمیدی و همسرش علیرضا صادقی

الهام حمیدی متولد ۸ آذر ۱۳۵۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل مقطع لیسانس رشته حسابداری از دانشگاه آزاد رودهن است و علاوه بر بازیگری مدتی هم طراحی مزون لباس داشت. الهام حمیدی تا کنون دوبار ازدواج کرده است. خانواده هنرمند پدرش در جوانی بازیگری تئاتر و عموی پدری او نیز گوینده رادیو بود و این استعداد هنری به نوعی در خانواده آنها ارثی است. همین دلایل باعث شد خانوم حمیدی در ۷ سالگی بازیگری را تجربه کند. شروع جدی با کلاس بازیگری در همان شروع ۷ سالگی اولین جایزه بازیگری خود را در منطقه گرفت و از اول دبستان چند نوبت بازیگری را تجربه کرد تا اینکه کنار رفت و دو مرتبه با کلاس‌های بازیگری بازگشت. در سال ۱۳۷۹ وقتی ۲۳ ساله بود از همین کلاس‌های بازیگری به سریال طنز معجزه ازدواج به کارگردانی علیرضا خمسه معرفی شد و برای نخستین بار جلوی دوربین رفت.

عکس‌هایی از جشن ازدواج دوم الهام حمیدی - 14

ورود به سینما و شهرت بازی در سینما را در سال ۱۳۸۰ با فیلم دنیا تجربه کرد اما شروع شهرت او با سریال پرمخاطب مسافری از هند به کارگردان قاسم جعفری در سال ۱۳۸۲ بود. در سال ۸۳ به دلیل بازی در فیلم سینمایی خیلی دور خیلی نزدیک تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از خانه سینما به دست آورد. عکس‌های الهام حمیدی بازیگر بازی‌های درخشان بازی زیبای او در سریال زیر تیغ در سال ۱۳۸۵ و نقش به یاد ماندنی اش در سریال یوسف پیامبر در نقش همسر یوزراسیف، سال ۸۷ او را محبوب‌تر از گذشته کرد. ورشکستگی … دوره‌ ای تصمیم گرفتم برای ایجاد یک حاشیه امن اقتصادی کار مزون لباس را شروع کنم اما از آنجا که ‌آدم بدشانسی هستم به محض ورودم، دلار به سه‌ برابر قیمت خود رسید. با این افزایش متحمل ضرر مایل و ورشکستگی شدم. ازدواج اول + طلاق خانوم الهام حمیدی اولین بار در سال ۱۳۷۶ در سن ۲۰ سالگی قبل از ورود به عرصه بازیگری ازدواج کرد، اما این رابطه دوان چندانی نداشت و خیلی زود به طلاق ختم شد

عکس‌هایی از جشن ازدواج دوم الهام حمیدی - 16

ازدواج دوم و همسرش بار دوم بعد از نزدیک به ۲۱ سال مجردی در ۱۳ بهمن ۹۷ خبر ازدواج مجدد خود را منتشر کرد نام همسر اوعلیرضا صادقی می‌باشد، او این متن را در خبر ازدواج خود منتشر کرده است: ای در دل من، میل و تمنا، همه تو! وندر سر من، مایه‌ی سودا، همه تو! هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو توجه به زیبایی آراستگی و مراقبت از خود را جزء باید‌های زندگی‌ ام می‌ دانم برایم مهم نیست لباسم حتی گرانقیمت نباشد اما مهم است که لباس خاص و مناسبی بپوشم چهره سرمایه یک بازیگر است و مرد و زن هم ندارد و برای حفظ این سرمایه باید تلاش کرد مخالف عمل زیبایی هستم من مخالف عمل‌‌های زیبایی هستم چون چهره طبیعی را دوست دارم اما کارهای مراقبتی را انجام می‌ دهم و از کرم‌‌ها و لوسیون‌‌ها برای حفظ شادابی و رطوبت پوست استفاده می‌ کنم دستی در سایر هنرها بسیاری از کارهای هنری را انجام داده‌ ام؛ از نقاشی و کارهای دستی گرفته تا مزون و طراحی لباس که همه و همه را جسته و گریخته و گاهی تفننی و گاهی حرفه‌ ای دنبال کرده‌ ام. اصولا دوست دارم سایر کارهای هنری را هم تجربه کنم. بازیگران مورد علاقه از بین بازیگران ایرانی علاقه فراوانی به و اکبر عبدی دارد و از بین خانم‌ها نیز فاطمه معتمدآریا و گوهر خیراندیش را می‌پسندد. عاشق صدای اصفهانی، عبداللهی و رضا صادقی است. ارتباط با خانواده دایی آشنایی و ارتباطی با آقای علی دایی و همسر ایشان دارم و فکر می‌کنم همسر علی دایی همان طور که نام دایی بزرگ است، لیاقت این نام بزرگ را دارد. او علاوه بر انجام امور خیر، یک بانوی بسیار مهربان و است. اهل سیاست نیستم اهل سیاست نیستم اما چون سیاست و مسائل بر و فرهنگ کشور و مردم تاثیرگذار است، برایم مهم است؛ البته در انتخابات نیز همیشه شرکت کرده‌ام. پاسخ‌های کوتاه ●: مشابه ندارد ● شهید بابایی: اسطوره ● حرم امام رضا: خلوص و آرامش ● دکتر ظریف: مردی برای تمام فصول ● حمدی نژاد: نظری ندارم ●: غیرقابل پیش بینی ● شپزی: لذت بخش ● فضای مجازی: فاصله و دوری ● پوریا پورسرخ: معترض خوش قلب ● قش مورد علاقه: همسر کوروش کبیر ● رژیم غذایی: خسته کننده ● رضا عطاران: سوپر استار سینمای ایران ● تهیه کننده نمونه: داود هاشمی ● کارگردان مورد علاقه: اصغر فرهادی ● عشق: بدون آن زندگی ممکن نیست ●: عاشقشم ● نیکی کریمی: سوپر استار زن سینمای ایران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نماهنگ «سازش» با صدای سعید کرمی منتشر شد

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سعید کرمی سومین اثر رسمی‌اش را با عنوان «انتظار»، در اختیار اهالی موسیقی قرار داد. کرمی در هفته‌های گذشته قطعه‌های «سرنوشت» و «انتظار» را منتشر کرده بود و اکنون با انتشار سومین اثر رسمی‌اش وارد فاز تازه‌ای از فعالیتش شده است. کرمی علاوه بر آهنگسازی قطعه «سازش» نواختن کلارینت را هم برعهده دارد. «سازش» نخستین اثر رسمی سعید کرمی در عرصه خوانندگی است. این هنرمند پس از مدتی برای آموختن کلارینت به ترکیه رفت.
فراروفرارو3 ساعت قبل
به گزارش ایرنا، «مهشید رابطیان» افزود: اوج نیاز به آموزش مسایل جنسی در کودکان در سن چهار سالگی به بعد اتفاق می‌افتد. در این زمان است که کودکان اعضای تناسلی خود را کشف می‌کنند و نسبت به موارد جنسی کنجکاوتر و می‌خواهد اسم و کارکرد آنرا بپرسد و یا اینکه چرا اعضای تناسلی دختر با پسر تفاوت دارد. دوره شش تا ۱۱ سالگیرابطیان افزود: از شش سالگی تا ۱۱ سالگی که دوران نهفته جنسی است و پیش از بلوغ جنسی است. رابطیان گفت: از همه این مسایل مهمتر والدین تلاش کنند فرزند نوجوان خود را در خصوص بهداشت جنسی آگاه کنند. مراقبت هایی که دختران در دوران قاعدگی باید رعایت کنند تا به عفونت مبتلا نشود، هرچقدر فرزندان بزرگتر شدند آموزش جنسی را که یاد گرفتند باید نسبت به بیماری هایی که از طریق جنسی فرزند ابتلا پیدا می‌کند، حتما آگاه سازند و روش جلوگیری از آلودگی به این بیماری‌ها را هم بیاموزد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز8 ساعت قبل
سرمایه گذاران مختلف ۷ میلیون پوند برای توسعه و ارتقای برنامه مذکور سرمایه گذاری کرده‌اند و دولت آلمان هم قصد دارد با برنامه ریزی گسترده برنامه یادشده را در اختیار کودکانی قرار دهد که از گوشی‌های هوشمند استفاده می‌کنند. مزیت مهم این برنامه کنترل دقیق نحوه استفاده از گوشی توسط والدین است، هر چند برخی صاحب نظران هم معتقدند باید از افراط در این زمینه خودداری کرد و به حریم شخصی کودکان احترام گذاشت. یک قابلیت خاص این برنامه صفحه کلید هوشمند است که جلوی ارسال پیام‌های نامناسب، تهدیدآمیز و قلدری کردن توسط کودکان را می‌گیرد. همچنین برنامه یادشده در مورد چنین تخلفاتی به والدین اطلاع رسانی می‌کند. چندی قبل دولت آلمان قانون جدیدی را به تصویب رساند که بر اساس آن شرکت‌های فناوری موظف به حذف نفرت پراکنی از پلاتفورم‌های اینترنتی خود هستند و در غیر این صورت میلیون‌ها یورو جریمه می‌شوند.

نوسازی ناوگان موتوری موزعین شبکه پستی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ براساس تفاهم نامه مشترک میان شرکت پست، بانک قرض الحسنه مهر ایران و شرکت نیرو محرکه مقرر شد ۲ هزار و ۱۵۰ دستگاه موتور در اختیار نامه رسانان پست سراسر کشور قرار گیرد که ۵۰۰ دستگاه مربوط به استان تهران است.
زومیتزومیت1 روز قبل
هسته‌ی فناوری راه‌گشایان تفاوت زیستی در تابستان ۱۳۹۸ توسط هادی شعبانی در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران بنیان گذاشته شد. زانوی مصنوعی، نخستین محصول این استارتاپ، در حال طراحی و توسعه با کمک مرکز رشد است. هادی شعبانی، موسس شرکت راه‌گشایان تفاوت زیستی در حاشیه‌ی نمایشگاه THL از روند مثبت توسعه‌ی زانوی مصنوعی برای معلولان قطع عضو پا از بالای زانو خبر داد. علاقه‌ی وافر شعبانی به ورزش و به‌خصوص دوچرخه‌سازی، وی را به توسعه‌ی زانوی مصنوعی سوق داد. به گفته‌ی هادی شعبانی، عرضه‌ی محدود و آزمایشی زانوی مصنوعی آغاز شده است تا در آینده شاهد تولید انبوه آن در کشور باشیم.

فیلم/ علت برکناری یکه زارع از ایران خودرو

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل
علی ربیعی سخنگوی دولت ایران امروز دوشنبه، ۲۸ مرداد، گفت هاشم یکه زارع، مدیرعامل ایران خودرو به دلیل «افزایش قیمت» محصولاتش از سمت خود برکنار شده است.

نظرها

اخبار بیشتر