راه اندازی نمایشگاه و فروشگاه تولیدات روستایی در رفسنجان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
راه اندازی نمایشگاه و فروشگاه تولیدات روستایی در رفسنجان

راه اندازی نمایشگاه و فروشگاه تولیدات روستایی در رفسنجان

مهرخبرگزاری مهر |
رفسنجان - بخشدار مرکزی رفسنجان از راه اندازی نمایشگاه و فروشگاه تولیدات روستایی در رفسنجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی بخشی پنجشنبه شب در مراسم افتتاح کارگاه آموزش صنایع دستی مس تزئینی در روستای هرمزآباد رفسنجان با اشاره به برگزاری سومین دوره آموزشی صنایع دستی در رفسنجان، اظهار کرد: مجتمع مس در زمینه اقتصاد مقاومتی اقدامات خوبی را در حال انجام دارد در حالی که در سالهای گذشته این مسائل را نداشتیم.

وی از راه اندازی نمایشگاه و فروشگاه تولیدات روستایی رفسنجان خبر داد و گفت: هر جشنواره‌ای که در روستاهای رفسنجان برگزار کردیم در کنار آن نمایشگاه دستاوردهای روستایی را نیز داشته‌ایم و فقط تاکید ما بر تولیدات روستایی است تا بازار خوبی برای این تولیدات ایجاد شود.

بخشی پیشنهاد داد: اولین نمایشگاه و فروشگاه تولیدات صنایع دستی حومه غربی رفسنجان را در امامزاده سید غریب برگزار می‌کنیم و امکانات آن فراهم است و امیدواریم پس از ایام ماه محرم و صفر این نمایشگاه برگزار شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب1 روز قبل
بسیاری از افراد معتقدند فرار از عزرائیل (فرشته مرگ) اساسا غیر ممکن است. داستان‌ها و فیلمهای متعددی در این باره ساخته شده و به نظر می‌رسد در زندگی واقعی نیز دقیقا همینطور است. رامون آرتاگاویتیا متولد سال ۱۸۴۰ در مونته ویدئو، اروگوئه، از خانواده‌ای بود که اصولا اهل دریانوردی بودند و ترسی از سفرهای دریایی نداشتند. او سالهای سال در دریا بود و با دریا عجین شده بود. در نهایت رامون پس از ۴۱ سال دوری از دریا باز هم به کام دریا کشیده شد و جان باخت.
انتخابانتخاب15 ساعت قبل
بررسی هایی جدید از دریاچه «روپکوند» واقع در هیمالیا نشان می‌دهد صدها اسکلت تاریخی که در این دریاچه پیدا شده نه تنها به یک نژاد واحد وابسته نیستند، بلکه از چندین نژاد مختلف جمع شده‌اند. این دریاچه که در هیمالیا واقع شده است، میزبان صدها اسکلت تاریخی است. این مطالعه روی ۳۸ اسکلت انجام شده و نشان می‌دهد که نژاد اسکلت هایی که در طول هزاران سال در دریاچه باقی مانده‌اند بسیار متفاوت است. ادوین هارنی زیست شناس تکاملی از دانشگاه هاروارد در این خصوص گفت: "ما از نتایج ژنتیک اسکلت‌های روپکوند بسیار شگفت زده شدیم. به طور معمول اسکلت‌های منطقه باید با پیشینه‌ای از شرق مدیترانه همراه می‌شد اما نتایج نشان می‌دهد که دریاچه روپکوند میزبان نژادهای متعدد دیگری است. "

فیلم/ واردات لوازم آرایشی با پول یارانه دارو

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
شهریاری، عضو کمیسیون بهداشت مجلس: ۳٫۵ میلیارد دلار در سال به یارانه تولید و واردات دارو اختصاص می‌یابد اما بخش اعظم آن صرف واردات لوازم آرایشی می‌شود!
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
وی افزود: قطعا صنایع بزرگ برای استان گلستان یک ضرورت است اما مهم‌تر از آن توسعه صنایع خرد و اشتغال خانگی است. استاندار گلستان گفت: توجه به اشتغال‌های خانگی در درآمدزایی و اشتغال بانوان بسیار تاثیرگذار است و ما حتما از آن حمایت می‌کنیم. نمایشگاه نوشت‌افزار ایرانی اسلامی در بیرجند گشایش یافتحق‌شناس اظهار کرد: این نمایشگاه بیانگر توانمندی بانوان استان در تولید محصولات خانگی در حوزه‌های مختلف است و حضور قومیت‌های متنوع به فرهنگ و تاریخ این استان غنا بخشیده است. هشتمین نمایشگاه زنان، اشتغال و سلامت و توانمندی‌های بانوان، در گام دوم برنامه سه‌گانه نمایشگاه توانمندی بانوان در استان، پس از شهرستان آق‌قلا برپا شده و در ۳۵ غرفه توانمندی بانوان شاغل استان در بخش صنایع دستی، کشاورزی فنی و حرفه‌ای و غیره را به نمایش گذاشت. هدف از برپایی این نمایشگاه، آشنایی مردم بامحصولات استانی و فراهم شدن بازار فروش برای تولیدکنندگان است. این نمایشگاه تا دوم شهریور از ساعت ۱۷ دایر است.

نظرها

اخبار بیشتر