معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. چرخان
  4. تکنولوژی

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر

چرخانخبرگزاری چرخان |

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر - 1

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که عاشق بازی‌های کامپیوتری و به‌خصوص، بازی‌های جذاب ماشین و مسابقات به این سبک هستید، می‌توانید در سال ۲۰۱۹، انتخاب‌های زیادی بسته به نوع کنسولی که دارید، داشته باشید و حس هیجان و جذابیت رانندگی با بهترین خودروهای دنیا را، در دنیای مجازی تجربه کنید.

اگرچه هر یک از بازی‌هایی که توسط شرکت‌های مختلف تولید می‌شوند، هدف خاصی را مانند فرمول یک، مسابقات آنلاین، ساده و روتین بودن بازی و این‌طور موارد دنبال می‌کنند اما می‌توان گفت که اکثر این بازی‌ها، با گرافیک بالایی عرضه‌شده و جذابیت فوق‌العاده‌ای را برای عاشقان این سبک از بازی‌ها، ایجاد می‌کنند.

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر - 6

با چرخان باشید تا با بهترین بازی‌هایی که برای کنسول‌های متفاوتی مانند Xbox One،PS4 و یا حتی پلتفرم PC، وجوددارند بیشتر آشنا شده و آن‌ها را بهتر بشناسید.

بازی: GT Sport

بهترین دستگاه برای این بازی: PS۴

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر - 11

هنگامی‌که برای اولین بار، بازی اسپرت گرن توریسمو، وارد دنیای مجازی شد اگرچه یک بازی خوب محسوب می‌شد اما نمی‌شد نام یک بازی عالی را روی آن گذاشت. در آن بازی، می‌توانست خودروهای بیشتر، چالش‌های تک‌نفره بیشتر و جذاب‌تر و بسیاری از موارد هیجان‌انگیز بیشتری باشد که یک ماشین بازی را منحصربه‌فرد می‌کنند. باگذشت چندین ماه پس از انتشار اولیه و ارائه به‌روزرسانی‌های جدید، تبدیل به یک بازی گسترده از هر نظر شد که یک نفر می‌تواند در عمرش بازی کرده باشد.

اگر یک دستگاه PS۴ داشته و تلویزیون باکیفیت ۴K هم دارید که چه‌بهتر. این می‌تواند یک بازی ایده آل با خودروهای فرمول یکی برای شما باشد که در به‌روزرسانی‌های جدید، هندلینگ خودروها نیز تا حد قابل‌توجهی افزایش پیداکرده و حس بسیار خوبی به شما القا می‌کند. درست مخالف بازی‌های دیگر، این بازی، دارای جامعه آنلاین عالی است که شما با عضو شدن در آن‌ها می‌توانید مهارت‌های رانندگی خود را به رخ دیگران بکشید.

بازی: Forza Horizon ۴

بهترین دستگاه برای این بازی: Xbox One

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر - 17

بدون هیچ شک و تردیدی می‌توان گفت که فورزا هاریزن ۴، یکی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای در زمینه خودرو است که شما می‌توانید آن را خریداری کنید. در این بازی، به‌جای شرایط و مسیرهای کنترل‌شده‌ای که ممکن است دربازی‌های دیگر پیدا شود، شما می‌توانید شور و هیجان رانندگی خود را در جاده‌های باز کشور بریتانیا با عجیب‌ترین، جذاب‌ترین و قدرتمندترین خودروهای دنیا، تجربه کنید.

می‌توان این بازی ماشینی را از زمان رونمایی Need For Speed تاکنون، بهترین بازی با جاده‌های باز دانست که وجود داشته است. تنها مشکل این بازی جذاب این است که بازی انحصاری Xbox بوده و برای کنسول‌های Xbox One و Xbox One X موجود است.

بازی: Dirty Rally ۲

توضیح: بهترین بازی برای عاشقان آفرود

بهترین دستگاه برای این بازی: PS۴,Xbox One و PC

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر - 24

اگرچه نمی‌توان گرافیک این بازی را با بازی مانند فورزا مقایسه کرد اما بدون شک می‌توان آن را یکی از بهترین بازی‌های رالی دانست که درون خود، مسابقات جذاب آفرود سواری را نیز جای‌داده است. هنگامی‌که شما این بازی را باکیفیت ۴K اجرا کنید، می‌توانید گرافیک عالی را از طرف ای نبازی شاهد باشید.

در سایت خبری بخوانید: اخبار تکنولوژی ایران و جهان

اگرچه وارد شدن و اجرای این بازی کمی حوصله می‌خواهد اما می‌توان این اطمینان را داشت که اگر وارد DR۲ شوید و آن را بازی کنید، این بازی شمارا جذب خود خواهد کرد.

بازی: F۱ ۲۰۱۹

بهترین دستگاه برای این بازی: Xbox One,PS۴ و PC

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر - 31

بازی جذاب و عالی F۱ ۲۰۱۹، می‌تواند عاشقانی که هیجان رانندگی را تنها در خودروهای پرسرعت و پرسروصدای فرمول یک حس می‌کنند را شیفته خودکرده و با مسابقات جذابی مانند مسابقات GP اتریش و دیگر مسابقات، شمارا محو خود کند.

کافی است برند موردعلاقه خود در این بازی را مشخص کرده و تصمیم بگیرید که می‌خواهید با خودروهای جذاب و قدرتمند فراری، رقیبانتان را کنار بزنید یا دیگر برندها.

بازی: Project Cars ۲

بهترین دستگاه برای این بازی: PS۴,Xbox One

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر - 37

با نگاهی به مسابقات GT Sport، این بازی را نیز می‌توان یک بازی خیره‌کننده دیگر در مسابقات ماشینی دانست. اگرچه در این بازی، می‌توان کمبود مسابقات گرن توریسمو اسپرت را حس کرد اما Project Cars ۲، شما را با طیف وسیعی از خودروها همراهی خواهد کرد. از خودروهای قدیمی بی ام و گرفته تا خودروهای کلاسیکی مانند خودروی معروف تویوتا GT One. پس اگر شما یک طرفدار برای مسابقات مدرن-کلاسیک هستید، در انتخاب این بازی شک نکنید.

در این بازی، همچنین شما می‌توانید با گستره مناسبی از جاده‌های مخصوص مسابقه روبرو شده و انتخاب بازی آنلاین در کنار حالت تک‌نفره نیز وجود دارد. یکی دیگر از خوبی‌های این بازی، موجود بودن بر روی هر دو کنسول سونی و مایکروسافت است.

بازی: Assetto Corsa

بهترین دستگاه برای این بازی: PS۴,Xbox One

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر - 43

اگرچه ممکن است بازی آستو کورسا نتواند آن گرافیکی را که در دیگر بازی‌های این فهرست قرار دارد به شما ارائه دهد اما گیم پلی این بازی، به‌خوبی می‌تواند جبران نمایش گرافیکی خود را انجام دهد. می‌توان گفت که این بازی، در هر خودرویی که شما با آن رانندگی می‌کنید، هندلینگ فوق‌العاده بالایی را با جزئیات عالی ارائه داده و به شما این احساس را می‌دهد که انگار داخل خود یک ماشین مسابقه‌ای در حال رانندگی هستید.

اگرچه این بازی با همان کنترلرهای خود کنسول‌ها جذابیت خود را دارد اما اگر پدال گاز و فرمان برای بازی کردن دارید، هیجان این بازی را برای خود چندین برابر خواهید کرد. همچنین با وجود این که این ماشین بازی از یک استودیوی کوچک بازی‌سازی ظهور کرده است اما به‌روزرسانی‌های متنوع و خوبی از سوی این استودیو، ارائه می‌شود. پس باوجود کمتر بودن گرافیک، خودروها و جاده‌ها در این بازی نسبت به دیگر بازی‌های لیست، برای یک رانندگی خالص و جذاب، سراغ Assetto Corsa بروید.

بازی که به‌زودی ورود پیدا خواهد کرد خواهد شد:

بازی: Assetto Corsa: Competizione

دستگاهی که این بازی، برروی آن ارائه می‌شود: PC

معرفی ۶ ماشین بازی برتر۲۰۱۹ مخصوص کنسول‌ها و کامپیوتر - 50

بله، این بار نیز این بازی جذاب با گرافیک بالاتر، شرایط آب و هوایی پویا در هنگام شب و روز به صورت جذاب‌تر و اضافه شدن خودروها و مسابقاتی که به هرچه جذاب‌تر شدن این بازی کمک می‌کنند، ظاهر خواهد شد. آستو کورسا جدید قرار است تا پایان سال ۲۰۱۹ و برای پلتفرم PC رونمایی و عرضه شود.منبع carmagazine اشتراک

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) اجرای فینال پارسا خائف در عصر جدید

فراروفرارو1 روز قبل
فینالیست‌های عصر جدید در برنامه دوشنبه شب، پارسا خائف نوجوان اردبیلی که در بخش خوانندگی به فینال رسیده است، فاطمه عبادی در بخش طراحی با شن، محمد زارع در بخش حرکات نمایشی، گروه دختران نینجا در بخش هنر‌های رزمی و سعید فتحی روشن در بخش شعبده‌بازی بودند که شب جذابی را برای تلویزیون رقم زدند. به گزارش ایرنا، در شبکه‌های اجتماعی حالا بحث بر سر اینکه کدام یک از فینالیست‌ها رتبه نخست را کسب می‌کند بالا گرفته، اما بررسی‌ها از شاخص‌های بازدید کاربران گوگل و بازدید کاربران در اینستاگرام نشان می‌دهد پارسا خائف نوجوان اردبیلی بالاترین میزان دنبال کردن از سوی کاربران گوگل و اینستاگرام را دارد و این مساله نشان می‌دهد او به احتمال زیاد بالاترین شانس را برای کسب رتبه نخست دارد.

فیلم/ موتورسیکلت شگفت‌انگیز تک‌چرخ!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اسکوتر جذابی طراحی و تولید شده که شبیه به یک موتورسیکلت تک چرخ است. این اسکوتر شارژی، از قابلیت لرزشگیر برخوردار است و با صرف زمان ۴۵ دقیقه‌ای، صفر تا صد شارژ می‌شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
قرار است امسال از سه مدل گوشی: آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و ایفون ۱۱ پرو مکس رونمایی شود که آیفون ۱۱ ارزان‌ترین گوشی رونمایی شده خواهد بود و جایگزین گوشی ایفون XR خواهد شد. آیفون ۱۱ پرو کوچک‌ترین گوشی در جمع گوشی‌های جدید خواهد بود و مجهز به صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی است. آیفون ۱۱ دارای نمایشگر ۶٫۱ اینچی و ۱۱ پرو مکس دارای نمایشگر ۶٫۵ اینچی خواهد بود. دو نسخه پرو آیفون ۱۱ دارای قابلیت‌های یکسانی خواهند بود و تنها در دو مورد با یکدیگر تفاوت خواهند داشت: نسخه مکس دارای صفحه نمایش بزرگ‌تر و گنجایش باتری بیشتری نسبت به نسخه پرو است. هر سه نسخه مدل ۱۱ به مانند نسخه سال قبل دارای قابلیت عکاسی در حالت پرتره خواهند بود.
تابناکتابناک1 روز قبل
بعد از انتشار خبر بازداشت مدیرعامل ایران خودرو خبر دیگری در رسانه‌ها منتشر شد که عجیب‌تر از خبر اول بود. بعد از انتشار خبر بازداشت مدیرعامل ایران خودرو خبر دیگری در رسانه‌ها منتشر شد که عجیب‌تر از خبر اول بود. قرار وثیقه صادره آنها ۱۰ میلیارد تومان است و فعلا به لحاظ عدم امکان تودیع وثیقه در اوین به درمی‌برند. سلیمی گفت: تا این لحظه مدارک لازم و اسناد مرتبط با بازداشت ۲ نماینده مجلس توسط قوه قضاییه به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان نرسیده است. همچنین محمد عزیزی نماینده ابهر پیش از این به خاطر دخالت در بازار پوشک یکبار بازداشت شده بود.
همشهریهمشهری9 ساعت قبل
فارس نوشت: سعید نمکی صبح امروز در حاشیه بیست و چهارمین کنفرانس بین‌المللی جامعه ایمن در تبریز اظهار کرد: سالانه ۱۶ هزار مرگ فقط در سر صحنه تصادف داریم که بخش قابل توجه آن مرتبط با نیروی انسانی، مقداری مربوط به جاده و کیفیت خودرو است. وی با بیان اینکه اقدامات خوبی در رابطه با نقش نیروی انسانی و آموزش‌ توانمندی برای یک رانندگی بی‌خطر انجام گرفته است، تصریح کرد: پکیج‌هایی برای آموزش طراحی شده و مابقی نیز با همکاری پلیس راهور و بقیه دستگاه‌های موثر به عنوان یک کار بین‌بخشی در حال پیگیری است. وی اضافه کرد: معتقدیم وزن نیروی انسانی و آگاهی‌اش به مراتب بالاتر از نقش خودرو است کما اینکه همان خودرو توسعه نیافته را یک فرد توسعه یافته نمی‌خرد. وزیر بهداشت، درمان و آموزش کشور تصریح کرد: اگر فردی بداند که این ارابه‌ای که می‌خرد مرگ‌آور بوده و استانداردها در آن رعایت نشده است و در هیچ کشوری مورد پذیرش نیست، هیچ‌گاه در صف خرید آن نمی‌ایستد. وی متذکر شد: اصلاح جاده‌ها یکی از حرکات دولت و وزارت راه است و نقاط حادثه‌خیز را به شدت کاهش داده و حمل و نقل ریلی را افزایش می‌دهند.
رکنارکنا10 ساعت قبل
به گزارش رکنا، فیزیکدانان کالج ترینیتی دوبلین ادعا می‌کنند کوچکترین موتور دنیا را ساخته‌اند. این موتور به اندازه یک یون کلسیم است. به عبارت دیگر موتور مذکور حدود ۱۰ میلیارد بار کوچکتر از موتور خودرو است. به گفته محققان این طرح، یون کلسیم دارای بار الکتریکی است و به همین دلیل می‌چرخد. در سال ٢٠١٤ میلادی دانشمندان آلمانی یک موتور کلسیم یون مشابه ابداع کرده‌اند که با یک اتم کار می‌کند.

نظرها

اخبار بیشتر