پیش‌بینی ابر و رگبار پراکنده در برخی نقاط کشور
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
پیش‌بینی ابر و رگبار پراکنده در برخی نقاط کشور

پیش‌بینی ابر و رگبار پراکنده در برخی نقاط کشور

بعدازظهر امروز در استان‌های چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، غرب فارس و بخش‌هایی از استان‌های لرستان، کرمانشاه، ایلام، غرب آذربایجان غربی، کردستان و ارتفاعات شمال خوزستان رشد ابر و رگبار پراکنده و گاهی رعد و برق رخ می‌دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین، همچنین آسمان تهران صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد با بیشنیه و کمینه دمای ۳۴ و ۲۳ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

پیش‌بینی ابر و رگبار پراکنده در برخی نقاط کشور - 3

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تماشا کنید: متهم گریخت / سالار آقاخانی، جوان دهه هفتادی با ۱۶۰ میلیون دلار ارز بانک مرکزی چه کرد و چرا از کشور خارج شد؟

انتخابانتخاب9 ساعت قبل
سالار آقاخانی متهم ردیف اول دادگاه متهمان پرونده اخلال ارزی است که ۹ متهم دارد و عمدتا از کارکنان بانک مرکزی در دوران، ولی الله سیف هستند. متهم ردیف دوم احمد عراقچی، معاون سابق بانک مرکزی است؛ عراقچی مسئولیت توزیع ارز را به آقاخان سپرد که در نتیجه آن، ۱۶۰ میلیون دلار و ۲۰ میلیون یورو قاچاق ارز انجام شد. اما سالار آقاخان، این متهم دهه هفتادی کیست؛ چگونه به جایگاه کنونی اش رسیده و از کشور گریخته است؟
مازن آنلاینمازن آنلاین13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگارایرنا، رشد ۷۹ درصدی پرداخت تسهیلات خرید و ساخت مسکن و افزایش ۱۸ درصدی سپرده گذاری‌ها برای خرید مسکن در ماههای اخیر نشان از ذوب شدن یخ بازار مسکن در این خطه شمال کشور دارد. دبیرانجمن انبوه سازان مسکن در مازندران دلیل رکود بازار مسکن در چهار پنج سال اخیر را ناشی از افزایش قیمت مسکن و کاهش قدرت خرید مردم اعلام کرده است. *** بی رونقی مسکن/ فشار بر اجارهدبیرانجمن انبوه سازان مسکن مازندران گفت که رکود بازار مسکن در سال‌های اخیر فشار مضاعفی را به مستاجران وارد کرده و هر روز سقف اجاره‌ها را افزایش داده است. زورقچیان افزود: اگر دولت فکری به حال رونق بازار مسکن نداشته باشد، فشار به بازار اجاره‌ها بیشتر می‌شود و مستاجران زیر فشار زیادتری قرار می‌گیرند. وی افزایش سقف تسهیلات بانکی به میزان حداقل ۶۰ تا ۷۰ درصد قیمت مسکن و کاهش اقساط بازپرداخت را از راهکارهای اصلی برای رونق بازار مسکن می‌داند.
فردا نیوزفردا نیوز16 ساعت قبل
سرویس اقتصادی فردا: امروز ۲۶ مرداد ۹۸ در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۷۸ هزار تومان است. هم چنین مظنه تهران نیز با قیمت ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله می‌شود. آخرین قیمت هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۸۸ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه ۱ میلیون و ۳۸۹ هزار تومان است. قیمت سکه طرح قدیم نیز ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان است. قیمت سکه گرمی نیز ۹۶۹ هزار تومان است.

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ فعالان بازار سرمایه به سهامداران توصیه می‎کنند، سهام صنایعی را خریداری کنند که تولیدات آنها در بازارهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا این صنایع در روزهای آینده از رشد خوبی برخوردار خواهند بود.

نمایشگاه دام و طیور

صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
بیش از ۱۳۴ هزار میلیارد تومان گردش مالی صنعت دام و طیور در کشور است و این درحالی است که گردش مالی صنعت نفت ۱۵۰ هزار میلیارد تومان است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، بیش از ۱۳۴ هزار میلیارد تومان گردش مالی صنعت دام و طیور در کشور است و این درحالی است که گردش مالی صنعت نفت ۱۵۰ هزار میلیارد تومان است. به نظر می‌رسد اگر توجه بیشتری به این صنعت شود گام موثری در کاهش صادرات نفت در کشور است.
مهرمهر4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بازار سرمایه، شاخص کل در آخرین روز معاملاتی هفته پیش وارد کانال ۲۶۱ هزار واحد شد. در چهار روز کاری این هفته، ارزش کل معاملات اوراق بهادار از ۴۱۰۰۴ میلیارد ریال عبور کرد که نسبت به هفته قبل ۲۳ درصد کاهش داشت. در این مدت تعداد ۱۳۶۳۱ میلیون انواع اوراق بهادار در بیش از یک میلیون و ۳۰۱ هزار دفعه مورد معامله قرار گرفت که به ترتیب ۲٫۳ درصد افزایش و ۱۰درصد کاهش را نسبت به هفته گذشته تجربه کردند. همچنین تعداد ۹۹ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش کل بیش از ۱۱۱۱ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت و به ترتیب با ۴۹ درصد و ۴۵ درصد کاهش نسبت به هفته گذشته همراه شدند. در بازار بدهی که اوراق مشارکت، گواهی سپرده و صکوک معامله می‌شود، تعداد ۱۰۰ هزار برگه اوراق مشارکت به ارزش کل بیش از ۸۴ میلیارد ریال معامله شد.

نظرها

اخبار بیشتر