تحویل روزانه بیش از ۲هزار محصول سایپا/ فروش فوری سراتو ادامه دارد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. تکنولوژی
تحویل روزانه بیش از ۲هزار محصول سایپا/ فروش فوری سراتو ادامه دارد

تحویل روزانه بیش از ۲هزار محصول سایپا/ فروش فوری سراتو ادامه دارد

مهرخبرگزاری مهر |
قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش گفت:معاونت بازاریابی و فروش خودروهای موجود در پارکینگ‌ها رابه سرعت فاکتور کرده و اقدامات لازم برای تحویل آنها به مشتریان را انجام می دهد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، مجید باقری، قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش با بیان اینکه معاونت بازاریابی و فروش سایپا برای پاسخگوئی و تکریم مشتریان سایپا در تعطیلات تابستانی خودروسازان فعال است، افزود: با توجه به برنامه ریزی گروه خودروسازی سایپا برای تکمیل و تجاری سازی خودروهای موجود در پارکینگ‌ها، معاونت بازاریابی و فروش نیز این خودروها را به سرعت فاکتور کرده و اقدامات لازم برای تحویل آنها به مشتریان را انجام می‌دهد.

وی افزود: براساس تلاش‌ها و هماهنگی‌های همکاران ما در بخش‌های برنامه ریزی تولید و معاونت فروش، روزانه بیشتر از ۲هزار خودرو از محصولات گروه خودروسازی سایپا تجاری سازی، فاکتور و تحویل مشتریان می‌شود.

به گفته وی با تکمیل کاری بیش از ۲هزار و ۳۵۰خودرو از محصولات گروه خودروسازی سایپا در روز پنجشنبه ۲۴ مردادماه، تعداد خودروهای تکمیل شده سایپا در چهار روز نخست تعطیلات تابستانی از مرز ۷ هزار دستگاه گذشت.

در خبری بخوانید: اخبار حوزه تکنولوژی و فناوری

باقری در خصوص عرضه سایر محصولات سایپا در تعطیلات تابستانی خودروسازان نیز گفت: فروش فوری خودرو سراتو همچنان در سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا فعال است و مشتریان می‌توانند نسبت به خرید این خودرو اقدام کنند. همچنین در حال برنامه ریزی برای عرضه تعدادی از محصولات تولیدی شرکت زامیاد نیز در هفته آینده هستیم.

قائم‌مقام مدیرعامل گروه سایپا در امور فروش تاکید کرد: تحویل خودکروهای مشتریان بدون هرگونه وقفه ادامه خواهد داشت تا سایپا بتواند ضمن جلب رضایت خریداران، برنامه‌های مدنظر خود در این بخش را نیز محقق کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دی۹۰؛ شاسی بلند درشت اندام چینی! (+فیلم و تصاویر)

عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل
کارشناسان خودرو طراحی گریل دی۹۰ را مشابه با فورد اندیور می‌دانند. بخش‌های کرومی در آینه بغل، دستگیره درها، انتهای فندرهای جلو، بخش پایینی نوار شیشه‌ها و رکاب از جمله ویژگی‌های نمای جانبی مکسوس دی۹۰ هستند. مکسوس دی۹۰ برابر با ۵۰۰۵ میلیمتر طول، ۱۹۳۲ میلیمتر عرض و ۱۸۷۵ میلیمتر ارتفاع دارد. شاید دیفیوزر و قاب کرومی خروجی‌های اگزوز در آن مهمترین اتفاق این بخش از طراحی دی۹۰ باشد. ۲۴اخیرا تصاویری از دی۹۰ مدل ۲۰۱۹ ارائه شده که در آلبوم زیر آنرا مشاهده خواهید کرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز15 ساعت قبل
چند تا روش برای استعلام خلافی خودرو می‌شناسید؟ به نظرتون راحت‌ترین روش گرفتن خلافی ماشین و پرداخت خلافی کدومه؟ روش‌های مختلفی برای استعلام جریمه رانندگی خودرو مثل پلیس+۱۰، سایت، اپلیکیشن، بات‌های تلگرامی، … وجود داره اما برنامه فرمون ویژگی‌هایی داره که اونو با سایر روشها متمایز میکنه! استعلام و پرداخت آسان جریمه‌های رانندگیخیلی‌ها به دلیل عدم اطلاع برای استعلام و پرداخت خلافی به مراکز پلیس + ۱۰ مراجعه می‌کنن که غیر از زمانی که هدر میدن باید بابت این خدمات هزینه هم پرداخت کنن. غافل از اینکه با برنامه فرمون می‌تونید به راحتی لیست جریمه‌ها رو ببینند و از بین جریمه‌ها موارد دلخواه را برای پرداخت انتخاب کنید (درست مثل پرداخت قسطی خلافی!) ۱۰ ویژگی برنامه فرمون (استعلام خلافی خودرو هوشمند) برنامه فرمون علاوه بر استعلام خلافی خودرو، استعلام نمره منفی گواهینامه و استعلام تصادفات، ۷ تا ابزار کاربردی هم داره: • قیمت گذاری خودرو: نمایش قیمت روز خودرو (صفر، کارکرده، تصادفی و …) • استعلام بیمه شخص ثالث: نمایش اعتبار بیمه نامه شخص ثالث• سرعت سنج: همراه با هشدار عبور از سرعت مجاز• دوربین کنترل ترافیک: هشدار محدوده طرح زوج و فرد و طرح ترافیک• پلاک یاب: نمایش شهر و استان محل پلاک خودرو• جدول نمره منفی: جدول نمرات منفی گواهینامه و تخلفات مرتبط با هر نمره منفی• جدول تخلفات رانندگی: جدول تخلفات رانندگی همراه با کد تخلف و نوع تخلف• ثبت نام و خرید طرح ترافیک: ساده‌ترین روش خرید طرح جدید ترافیکفرمون کمک میکنه که دیگه جریمه نشید! هشدار سرعت غیرمجاز: برنامه فرمون با استفاده از GPS گوشی سرعت خودرو شما رو میسنجه و در صورت عبور از سرعت مجاز به شما هشدار میده.
زومیتزومیت19 ساعت قبل
از اول شهریور، میزان سوخت‌گیری با کارت آزاد جایگاه‌ها در کل کشور کاهش یافته است و افراد در هربار سوخت‌گیری، می‌توانند ۳۰ لیتر سوخت دریافت کنند. فاطمه کاهی، سخن‌گوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، با تأکید بر اینکه میزان هربار سوخت‌گیری با کارت سوخت شخصی همان ۶۰ لیتر قبلی است، اظهار کرد: مالکان وسایل نقلیه که از کارت سوخت جایگاه‌داران استفاده می‌کنند، تنها نصف این میزان می‌توانند سوخت دریافت کنند. شفاف‌سازی مصرف بنزین کشور با کارت هوشمند سوختهدایت الله خادمی، عضو کمیسیون انرژی مجلس، به تأثیر استفاده از کارت سوخت در مدیریت سوخت اشاره کرد و با بیان اینکه در یک مقطع زمانی استفاده از کارت سوخت و سامانه‌ی هوشمند باعث شفاف‌سازی در مصرف سوخت و درنهایت مدیریت مصرف سوخت شد، ‌ گفت: کارآمدی استفاده از کارت سوخت به موقعیت زمانی بازمی‌گردد و برای همه‌ی موقعیت‌ها نمی‌توان یک نسخه پیچید. در شرایط کنونی استفاده از کارت سوخت می‌تواند کنترلی بر میزان مصرف سوخت داشته باشد؛ اما باید سیستم‌های هوشمند موجود بازسازی شود؛ چراکه در این مدت، ازآنجاکه این احتمال وجود داشت که دیگر از کارت سوخت استفاده نشود، آن‌طورکه باید به زیر‌ساخت‌ها و سیستم‌های هوشمند آن توجه نشده است. تا وقتی همه‌ی مردم کارت سوخت دریافت کنند، این امکان وجود دارد تا با استفاده از کارت‌های موجود در جایگاه سوخت‌گیری کنند.
الفالف23 ساعت قبل
گرچه شاهد عرضه مدل‌های دیگر چون پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۰۸، پژو ۴۰۷ و پژو ۳۰۱ نیز در بازار ایران بوده‌ایم. پژو ۲۰۶ تیپ ۱اولین و قدیمی‌ترین نمونه تولیدشده از پژو ۲۰۶ همین تیپ یک است که بعدها دیگر تولید و عرضه آن به پایان رسید. ۲۰۶ تیپ ۲ را باید نسخه قوی‌تر تیپ ۱ بدانیم که شباهت‌هایی به تیپ ۱ و تیپ ۳ دارد. پژو ۲۰۶ تیپ ۳این مدل از پژو ۲۰۶ نیز شباهت‌های زیادی به ۲۰۶ تیپ ۲ و ۲۰۶ تیپ ۵ دارد. پژو ۲۰۶ تیپ ۶۲۰۶ تیپ ۶ در واقع آخرین عضو این خانواده است که باید آن را ترکیبی از تیپ ۴ و ۲۰۶ تیپ ۵ بدانیم.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز16 ساعت قبل
سردرگمی متقاضیان شرکت خودروسازی سایپا ادامه دارد و معلوم نیست سرانجام شرکت سایپا خودرو متقاضیان را چه زمانی تحویل می‌دهد؟ به گزارش تجارت‌نیوز، سایپا یکی از شرکت‌های خودروسازی است که در زمان‌های مشخصی اقدام به ثبت نام خودرو می‌کند. این شرکت پس از دریافت تمام اقساط فروش وعده تحویل ۷۵ روزه خودروها را داده است اما اکنون نه تنها هیچ خبری از تحویل خودرو نیست بلکه مجدد وعده تحویل خودرو در شهریور امسال را داده است. یکی از متقاضیان خرید خودرو شرکت سایپا گفت: سال گذشته زمانی که شرکت سایپا ثبت نام خودرو تحویل فوری داشت، من ساینا EX ثبت نام کردم؛ امکاناتی این خودرو شامل رینگ آلومینیومی، رکاب و پشت بال همرنگ خودرو بود. اکنون مدت‌ زیادی است از زمان تحویل خودرو گذشته و هنوز هیچ خودرویی تحویل داده نشده است. به گفته این خریدار، پس از واریز پول این شرکت خودرویی تحویل نداده است و اکنون وعده تحویل را به شهریور امسال موکول کرده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل
فعالان بازار لوازم لوکس خودرو به «شهروند» می‌گویند، بازار خودروی ایران تنوع ندارد و به همین دلیل مشتریان خدمات تیونینگ خودرو زیادند. البته ما معمولا به مشتری‌ها پیشنهاد می‌دهیم هم وضع فنی خودرو را تقویت کنند، هم ظاهر آن را. در واقع تیونینگ خودرو بیشتر روی ویژگی‌های آیرودینامیک و نوع طراحی رکاب‎ها، سپرهای جلو و عقب، اسپویلرها، دریچه‎های هوا و رینگ‎های خودرو تاثیرگذار است که به‌طور عمده تغییرات مختلفی را روی آنها انجام می‎دهد. چه خودروهایی تیونینگ می‌شوند؟ یکی از اصول اولیه تیونینگ این است که خودروهایی می‌توانند تیونینگ شوند که قطعات آنها در بازار وجود داشته باشد. یکی از اصول اولیه تیونینگ این است که خودروهایی می‌توانند تیونینگ شوند که قطعات آنها در بازار وجود داشته باشد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

سقوط دو پهپاد جاسوسی رژیم صهیونیستی در جنوب بیروت

خبری1 روز قبل

فاتحه‌خانی و سخنرانی رئیس‌جمهور روحانی در میثاق با آرمان‌های امام: با تضعیف دولت کسی قدرت نمی‌گیرد

خبری1 روز قبل

توقیف نفتکش ایرانی غیر قانونی بوده است

خبری1 روز قبل

ارائه خدمات به کشاورزان و روستائیان از طریق اپلیکیشن

تابناکچند ثانیه قبل

انتقاد فلاحت پیشه از تعلل ادامه‌دار مجمع تشخیص در بررسی اف‌ای‌تی‌اف /به نظر می‌رسد مجمع با مجلس و دولت به یک تصمیم مصلحتی رسیده است

خبرآنلاین9 دقیقه قبل

گمرک ایران: عدم ترخیص و تسویه تعهد ارزی ذرتهای آلوده به ما ارتباط ندارد

تسنیم10 دقیقه قبل

خودرو در خوزستان؛ خدمات در شیراز!

ایسنا11 دقیقه قبل

افتتاح همزمان ۱۲۴۵واحد مسکونی نیروی انتظامی در سراسر کشور آغاز شد

مهر11 دقیقه قبل

ترامپ: مانورهای مشترک با کره جنوبی دور ریختن پول است

قدس آنلاین12 دقیقه قبل

چرا باید ۲۴ ذی‌الحجه را قدر بدانیم؟

تسنیم12 دقیقه قبل