دومین روز نهمین جشنواره بین‌المللی دف‌نوازی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایلنا

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب19 ساعت قبل
گزارشی جدید مدعی شده است که آیفون‌های اپل ۲۰۱۹ شارژر USB-C خواهند داشت. اکنون، گزارشی جدید ادعا می‌کند که آیفون ۱۱ شارژر USB-C را در جعبه خود خواهد داشت که نشان می‌دهد اپل ممکن است در نهایت سوئیچ را به استاندارد شارژ USB-C در جدیدترین دستگاه‌های آیفون تبدیل کند. این موضوع به اپل اجازه می‌دهد تا در نهایت شارژر سریع با آیفون را بپذیرد. یک احتمال این است که آیفون خود دارای درگاه USB-C نباشد، اما شارژر و کابل آن با کابل USB-C به Lightning به روز می‌شوند. در حال حاضر، تنها راه شارژ سریع آیفون با خرید کابل USB-C به Lightning و یک آداپتور برق سازگار USB Power Delivery ممکن است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه، انشالله کولانی اظهار داشت: در طرح مدیریت بوم سازگان زاگرس سال ۹۸ با اعتبار ۵۱۰ میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی ۳۳۰۰ هکتار از اراضی مرتعی دارای طرح مرتع‌داری به دست مردم زیر کشت گیاهان دارویی و خوراکی می‌رود. مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه بیان داشت: از جمله این گیاهان می‌توان به موسیر، آویشن، سماق، زیره سیاه، کنگر، زو، سیرونه، آنغوزه اشاره کرد. این مسئول گفت: این بذر به صورت رایگان در اختیار مجریان طرح‌ها قرار خواهد گرفت تا با ارائه راهکارهای کارشناسان کشت شود. کولانی شهرستان‌های مجری این طرح را دالاهو، گیلانغرب، اسلام آباد غرب، روانسر، سنقر، صحنه و کنگاور عنوان کرد. گفتنی است، از میزان عرصه‌های منابع طبیعی مساحتی بالغ بر ۱۱۹۰ هزار هکتار را مراتع تشکیل می‌دهند.

دستگیری ۱۸۸ سارق و مجرم حرفه‌ای در طرح کاشف ۳

مهرمهر1 روز قبل
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ: همکاران من طی روزهای گذشته سومین مرحله از طرح برخورد با سارقان و مجرمان حرفه‌ای پایتخت را که به عنوان طرح کاشف شناخته می‌شود به مرحله اجرا درآوردند.

کتک زدن خبرنگار فمینیست توسط مرد ضدزن

اقتصادنیوزاقتصادنیوز23 ساعت قبل
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سید مصطفی حسینی پیش از ظهر امروز در نشستی با هنرمندان فعال تجسمی این استان اظهار داشت: این جشنواره باهدف در گذشته به‌صورت منطقه‌ای برگزار می‌شد اما امسال به‌صورت استانی برگزار می‌شود. وی هدف از برگزاری این جشنواره را توجه به هنرمندان و استعدادهای جوان در این بخش عنوان کرد و افزود: حوزه هنری استان سمنان تا حد امکان از هنرمندان حمایت می‌کند. سرپرست حوزه هنری استان سمنان با اشاره به برنامه‌های این نهاد برای حمایت از هنرمندان گفت: حوزه هنری استان سمنان از هنرمندانی که اقدامات به ایجاد آثار جدید و خلاق می‌کنند حمایت می‌کند. وی خاطرنشان کرد: حوزه هنری استان سمنان در صورت عقد قرارداد با هنرمندان در زمینه ایجاد اثر تلاش دارد از این افراد در زمینه مالی و معنوی حمایت لازم را داشته باشد. سرپرست حوزه هنری استان سمنان با بیان اینکه حمایت از هنرمندان و ایجاد زمینه‌های لازم برای تقویت آنان ازجمله برنامه‌های حوزه هنری استان سمنان است افزود: برگزاری جشنواره منطقه‌ای عکس «آن» امسال باهدف حمایت از آثار هنرمندان به‌صورت استانی برگزار می‌شود.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر