انتقاد رئیس بسیج سیما از مرتضی حیدری و محمد دلاوری به خاطر آیت‌الله آملی لاریجانی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
انتقاد رئیس بسیج سیما از مرتضی حیدری و محمد دلاوری به خاطر آیت‌الله آملی لاریجانی

انتقاد رئیس بسیج سیما از مرتضی حیدری و محمد دلاوری به خاطر آیت‌الله آملی لاریجانی

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
حرف های سه مجری سیما در برنامه شبکه ۵ و انتقادات‌شان از آیت الله آملی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، اعتراض بصیری رئیس بسیج صدا و سیما را به دنبال داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با موج تخریب‌ها و انتقادات از آیت‌الله آملی لاریجانی، در رسانه ملی هم بحثی میان مرتضی حیدری، اسفندیاری و دلاوری مطرح شد و روی آنتن رفت که ویدئوی آن درباره دستور رئیس پیشین قوه قضا برای بازداشت مجریان پایش به سرعت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. حیدری و اسفندیاری در این ویدئو ادعا داشتند به خاطر انتقادات‌شان از یک روند دادرسی قضایی، شخص رئیس قوه احضارشان کرده بوده و قصد بازداشت‌شان وجود داشته است.

این ادعا سبب شد تا رئیس بسیج رسانه ملی در توئیتی با انتقاد از این رفتار از این مجریان بپرسد اگر واقعا چنین اتفاقی افتاده، چرا در زمانی که ایشان در آن سمت بوده هیچ وقت گلایه‌ای نکردند و از ترس سکوت کرده بودند؟

او این رفتار را زیبنده تلویزیون ملی ندانسته است.

انتقاد رئیس بسیج سیما از مرتضی حیدری و محمد دلاوری به خاطر آیت‌الله آملی لاریجانی - 3

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
حسنعلی منصور، نخست‌وزیر وقت که کاپیتولاسیون را در مجلس به تصویب رساند هدف اول بود. چندین جوان انقلابی برای اعدام انقلابی حسنعلی منصور هم‌پیمان شدند و نقشه‌ها ریختند. برای سیدعلی اندرزگو نیز حکم اعدام غیابی صادر شد اما او به معمایی پیچیده برای ساواک و دستگاه امنیت تبدیل شد. «چریک تنها» که به تازگی از سوی گروه شهید ابراهیم هادی تدوین و منتشر شده، نگاهی انداخته به زندگی و سیر مبارزاتی شهید اندرزگو. گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی کتاب حاضر را در دو هزار و ۵۰۰ نسخه و به قیمت ۹ هزار و ۵۰۰ تومان روانه کتابفروشی‌ها کرده است.

انتقاد معاون رئیس‌جمهور از آمارهای «فرار مغزها» / بازگشت ۱۳۰ دانشجوی ایرانی از ۱۰۰ دانشگاه برتر/ قوانین ایران ضامن واردات است+ فیلم

الفالف1 روز قبل
این همان کاری است که از آن با عنوان «شکار مغزها» یاد می‌کنند. ما نیازمند اقتصادی هستیم که از نفت جدا شود و به دنبال این باشد که بر روی نیروی انسانی جوان سرمایه‌گذاری کند. وی ادامه داد: بر این اساس ما تلاش داریم تا سرمایه‌گذاران سنتی را به سمت سرمایه‌گذاری در حوزه‌های نوین دانش‌بنیان هدایت کنیم. زیرا این جوانان ایده‌هایی را ارائه می‌دهند که مردم پشت آنها هستند و ارتباطی با رانت دولتی ندارند. این روش تکثیر نخل از روش کشت بافت است و در ایران تنها یک شرکت به دانش فنی آن دست یافته است.

عید الله الاکبر

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
برنابرنا1 روز قبل
حسین فرح‌بخش در گفت‌وگویی به تازگی با ادعایی عجیب عنوان کرده که او و عبدالله علیخانی تنها تهیه‌کننده‌های سینمای ایران هستند. پیشنهاد می‌کنم کسانی که به آثار من و عبدالله علیخانی حمله می‌کنند از مجموعه آثاری که تولید کرده‌ایم، معدل بگیرند تا دریابند در تاریخ سینمای ایران، هیچ فرد یا گروهی نبوده که بتواند به این میزان برای سینما پول‌سازی کند. خانواده در سینمای ایران فاکتور اصلی است و من اثری تولید می‌کنم که از برای همه سنین مناسب باشد. شاید بتوان گفت که در سینمای ایران به جز من و عبدالله علیخانی تهیه‌کننده دیگری وجود ندارد، زیرا اگر پرونده مالکیت فیلم‌ها را ارزیابی کنید در‌می‌یابید همه تهیه‌کننده‌ها حق‌العمل‌کارند، حتی آن‌هایی که مدعی ساخت فیلم با هزینه شخصی‌اند نیز در این زمره قرار می‌گیرند. البته شاید عده‌ای برای مقطعی آثار شخصی تولید کرده‌ باشند اما این فعالیت‌ها مستمر نبوده و پس از مدتی متوقف شده‌ است.

هنرمندان غدیر به حوزه هنری آمدند

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
ایسناایسنا20 ساعت قبل
رئیس سازمان صدا و سیما در اختتامیه بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی، بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری را منشور راهبردی حال و آینده جمهوری اسلامی و صدا و سیما دانست و از همکارانش در این سازمان خواست، این منشور را منشأ برنامه‌سازی ‌و دیگر فعالیت‌های این سازمان قرار دهند. وی افزود: دشمن تلاش کرد مرجعیت رسانه ملی را مخدوش کند اما صداوسیما با آرایش رسانه‌ای درست در مقابل آن ایستاد و توانست مرجعیت خود را حفظ کند. او هدف دشمن از تخریب مرجعیت رسانه ملی را سلب اعتماد مردم از این رسانه دانست که با شکست مواجه شد. وی بالا رفتنن اعتماد را موجب افزایش سرمایه ‌های اجتماعی دانست و گفت: در رسانه ملی باید این چرخه به خوبی ایجاد شود. علی‌عسکری سپس از بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری به عنوان منشور راهبردی حال و آینده جمهوری اسلامی یاد کرد و از همکارانش خواست آن را برای مردم شرح دهند و در برنامه‌سازی‌ها و فعالیت‌های سازمان مرجع کار قرار دهند.

نظرها

اخبار بیشتر