هشدار مشاور رییس‌جمهور به مخالفان وزیر امور خارجه + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. سیاسی
هشدار مشاور رییس‌جمهور به مخالفان وزیر امور خارجه + عکس

هشدار مشاور رییس‌جمهور به مخالفان وزیر امور خارجه + عکس

مساور رئیس‌جمهور خطاب به مخالفان وزیر امور خارجه گفت: کاری نکنید ظریف مجبور شود به جای دفاع صرف، به موانع داخلی تحقق سیاست خارجی عزت‌مند هم حمله کند. بدانید او در هنگام حمله چندان هم ظریف نیست.

اعتمادآنلاین| حسام‌الدین آشنا در صفحه رسمی توییتر خود خطاب به مخالفان و منتقدان محمد جواد ظریف نوشت: «‏ظریف تا کنون در مواجهه با دروغ‌ها و تخریب‌های سازمان‌یافته به سکوت یا دفاع حداقلی اکتفا کرده‌ است. هشدار: او جز عزت برای ایران اسلامی نمی‌خواهد. کاری نکنید مجبور شود به جای دفاع صرف، به موانع داخلی تحقق سیاست خارجی عزت‌مند هم حمله کند. بدانید او در هنگام حمله چندان هم ظریف نیست.»

هشدار مشاور رییس‌جمهور به مخالفان وزیر امور خارجه + عکس - 2

منبع: ایسنا

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی ایران و سایر نقاط دنیا

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سخنان یک جوان در مواجهه با رهبر انقلاب

تابناکتابناک22 ساعت قبل
یکصد و پانزده نفر از مدال‌آوران المپیادهای علمی کشوری و جهانی به همراه اعضای تیم ملی والیبال جوانان ایران چندی پیش با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. در جریان این دیدار یکی از مدال آوران المپیادهای علمی خارج از روال درخواست سخن گفتن را مطرح کرد و نقدش را نسبت به وضعیت کشور و آنچه فرار از مغزها خواند، مطرح کرد. این سخنان و پاسخ رهبری را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

ظریف: ممکن است مقامات آمریکایی بگویند باید در ساختمان سازمان ملل بخوابم| نمی‌دانم آمریکا می‌خواهد با چه کسی مذاکره کند!

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
محمدجواد ظریف گفت: این‌چنین نبوده است که ورود من به آمریکا حتی بدون تحریم اخیر، راحت باشد و هر بار، آمریکایی‌ها برای من روادید یک بار ورود صادر کرده‌اند. وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با شبکه ان‌بی‌سی آمریکا در پاسخ به سوال خبرنگار این شبکه آمریکایی مبنی بر این که با توجه به تحریم آمریکا آیا شما دیگر می‌توانید به آمریکا سفر کنید، تصریح کرد: این‌چنین نبوده است که بدون این تحریم ورود من به آمریکا راحت باشد. وی افزود: البته ممکن است محدودیت‌های بیشتری را نسبت به قبل که اجازه تردد به سه ساختمان را داده بودند، ایجاد کنند و بگویند که در ساختمان سازمان ملل بخوابم. بنابراین آمریکایی‌ها کسی را تحریم کرده‌اند که مجوز گفت‌وگو می‌دهد و همچنین کسی را تحریم کرده‌اند که مجری مذاکرات است. ظریف این بخش از گفت‌وگوی خود با این شبکه معتبر آمریکایی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.
صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، رؤسای جمهور رواندا و اوگاندا برای پایان دادن به تنش هایی که اخیرا این دو کشور همسایه را مقابل هم قرار داده است توافقی در آنگولا امضا کردند. روابط بین پل کاگامه و یووری موسونی رؤسای جمهور روندا و اوگاندا طی ماههای اخیر وخیم شده است به طوری که این متحدان قدیمی به طور متقابل یکدیگر را به جاسوسی، قتل عام سیاسی و مداخله در امور داخلی یکدیگر متهم کردند.
تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، جمشید انصاری بعد از ظهر امروز در ۲۲ جشنواره شهید رجایی استان همدان اظهار دشت: در استان همدان هماهنگی و همراهی خوبی بین مسئولان وجود دارد موضوعی که دستیابی به شاخص‌های توسعه را سرعت می‌بخشد. معاون رئیس جمهور درباره جشنواره شهید رجایی بیان کرد: این جشنواره با هدف ارزیابی دستگاه‌های اجرایی در دو زمینه ارزیابی بر نحوه اجرا و پیشرفت برنامه‌ها و ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها بر اساس وظایفشان برگزار می‌شود. انصاری با اشاره به اینکه نظرسنجی مردمی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در ۳۱ استان انجام شده است، اظهار داشت: ما با این اقدام در نظر داریم بدانیم مردم از رفتار و عملکرد کدام دستگاه اجرایی رضایت داشته و از کدام یک ناراضی‌اند. وی با بیان اینکه نتیجه ارزیابی و نظر سنجی مردمی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی شهریور ماه امسال در جشنواره شهید رجایی اعلام می‌شود، مطرح کرد: طبق نظرسنجی مردمی تنها ۴۱ درصد دستگاه‌های اجرایی دارای خدمات مناسب بوده و ۵۱ درصد نیز عملکرد نا مناسب داشته‌اند. وی تصریح کرد: از سال آینده تصمیم داریم نظارت سازمان یافته مردم بر دستگاه‌های اجرایی را با همکاری استانداری و با استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد و غیره عملیاتی کنیم چرا که این کار سبب بهبود عملکرد نظام اداری کشور می‎شود.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
ترامپ این هفته بار دیگر ثابت کرد در به سرانجام رساندن توافقنامه‌ها بسیار تردید دارد. بررسی و تحلیل جزئیات، همه بر عهده‌ی آنان بوده و ترامپ هرگز دخالتی در آن نداشته است. کشورهای بسیاری در دنیا هستند و رئیس جمهور باید با کشورهای بزرگ بارها و بارها و در سطوح بسیار متفاوت به داد و ستد بپردازد - به عبارت دیگر، حسن نیت لازم است. به گفته دانتونیو، رئیس جمهور (ترامپ) فردی تندخو و بدخلق است و برای دیپلماسی و گفتگو با کشورهای مقتدر آمادگی ندارد. ترامپ همچنان به گونه‌ای وانمود می‌کند که انگار هیچ جای نگرانی نیست و در بیشتر موارد می‌گوید «هیچ عجله‌ای ندارم».
صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از اسلو، محمد جواد ظریف عصر امروز به وقت محلی با خانم «اینه اریکسون سوریده» وزیر امور خارجه نروژ درباره مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی به ویژه توافق برجام و ساز و کار اینستکس رایزنی کرد. وزرای خارجه ایران و نروژ سپس برای پاسخ به سوالات خبرنگاران در نشستی خبری حضور یافتند. «ظریف» در پنجمین روز از سفر به کشور‌های حوزه نوردیک و رایزنی با مقامات اروپای شمالی بعد از ظهر امروز برای دیدار و گفتگو با «امانوئل مکرون» رئیس جمهور و «ژان ایو لودریان»، وزیر امور خارجه فرانسه، اسلو را به مقصد پاریس ترک خواهد کرد. رئیس جمهوری فرانسه دیروز در جمع خبرنگاران گفت: چند ساعت پیش از آغاز نشست گروه ۷ دیدار‌هایی با ایرانی‌ها خواهم داشت؛ ما پیشنهاد‌هایی برای رفع تحریم‌ها یا یک مکانیسم جبرانی ارائه داده‌ایم. وزیر امور خارجه کشورمان نیز امروز و در موسسه امور بین‌الملل نروژ گفت: ما همیشه آماده‌ایم که با طرف‌های باقی مانده در برجام گفتگو کنیم؛ پیشنهاد‌های فرانسه را بررسی می‌کنیم.

نظرها

اخبار بیشتر