وزیر صنعت از نخستین شهرک صنعتی مبلمان کشور بازدید کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سرگرمی
وزیر صنعت از نخستین شهرک صنعتی مبلمان کشور بازدید کرد

وزیر صنعت از نخستین شهرک صنعتی مبلمان کشور بازدید کرد

مهرخبرگزاری مهر |
همدان - وزیر صنعت، معدن و تجارت از نخستین شهرک صنعتی مبلمان کشور در حاجی آباد ملایر بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا رحمانی پیش از ظهر جمعه وارد استان همدان شد و با هدف بازدید از صنعت مبل و منبت ملایر و چند واحد تولیدی و صنعتی به شهرستان ملایر رفت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدای ورود خود به ملایر با همراهی استاندار همدان مورد استقبال مسئولان و نمایندگان این شهرستان قرار گرفت.

رحمانی که از نخستین شهرک صنعتی مبلمان کشور در حاجی آباد ملایر بازدید کرد در ادامه سفر خود به ملایر از بازار مبل این شهر بازدید می‌کند.

بازدید از واحدهای تولیدی، نشست با فعالان اقتصادی و مدیران واحدهای تولیدی و حضور در جشنواره مبل و منبت اشترمل تویسرکان از مهمترین برنامه‌های سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان همدان است.

در خبری بخوانید: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

در این سفر وزیر صنعت از چند واحد تولیدی بزرگ استان همدان و واحد تولید مبل و منبت در شهرستان ملایر و کارخانه بزرگ تولید دارو و فیلتر سرکان در شهرستان تویسرکان بازدید خواهد داشت.

یکی از برنامه‌های اولویت دار استان همدان در سال جاری توجه به حوزه تولید و اشتغالزایی است که در سند راهبردی توسعه استان این موضوع به صورت ویژه دیده شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پارس نیوزپارس نیوز22 ساعت قبل
ایسناایسنا20 ساعت قبل
داریوش اسدزاده که آرزو داشت عمرش به یک قرن برسد، به آرزویش نرسید و در سن ۹۶ سالگی درگذشت تا ۸۰ سال خاطره از فرهنگ و هنر ایران را هم با خود ببرد. من با این وجود تئاتر را ادامه دادم …"داریوش اسدزاده از هنرمندان پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در سال ۱۳۰۳ در کرمانشاه به دنیا آمد اما اصالتا تهرانی است. با داریوش اسدزاده درباره روزهای ابتدایی حضورش در تئاتر و سینما صحبت کردیم، از سختی‌هایی که تا به امروز کشیده و آرزویش برای اینکه کاش هنرمندانی که کارش را با آنها آغاز کرده هنوز هم بودند. می‌توان گفت ما از پایه‌گذاران تئاتر ایران بودیم که از بین آنها فقط من زنده هستم. *آقای اسدزاده، قرار است خانه سینما از شما به عنوان یکی از پیشکسوتان سینمایی و برای سال‌ها فعالیت‌تان تقدیر کند.
زوم‌جیزوم‌جی19 ساعت قبل
در این قسمت از سری مقاله‌های معرفی بازی موبایل، قصد داریم تا به معرفی بازی Card Wizard! در بازی اندروید Card Wizard!، در ابتدا شما هیچ قدرت خاصی ندارید و باید با دست خالی با دشمنان اسکلتی خود مبارزه کنید. یکی از نکات جذاب دیگر بازی آیفون Card Wizard! درست مانند خیلی از بازی‌های رایگان دیگر، بازی آیفون Card Wizard! بازی موبایل Card Wizard!
عصر ایرانعصر ایران22 ساعت قبل
این دو پلنگ در ابتدا با یکدیگر بازی می‌کردند اما ناگهان به انجام حرکات آکروباتیک روی آوردند و نمایش جالبی را اجرا کردند. Trish Hennessy، عکاس ۶۱ ساله آمریکایی در سفر به منطقه حفاظت شده ملی سامبورو کنیا عکس‌های جالبی از دو پلنگ گرفته است. او می‌گوید: این دو پلنگ در ابتدا با یکدیگر بازی می‌کردند اما ناگهان به انجام حرکات آکروباتیک روی آوردند و نمایش جالبی را اجرا کردند. منبع: خبرآنلاین
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، به نظر می‌رسد مراقبت‌های پیوسته همسر این مرد از وی نتیجه داده است و او به زندگی بازگشته است. لی ژینهوا در سال ۲۰۱۳ با موتورسیکلت تصادف کرد و صدماتی جدی را در مغز خود متحمل شد. همسرش، ژانگ گویوان، پس از آن تقریبا ۲، ۰۰۰ روز را به عنوان تنها سرپرست خانواده فعالیت کرد و با اوگذراند و ساعت‌ها در روز را صرف تمیز کردن، تغذیه و صحبت با همسرش می‌کرد. اکنون نکنه جالب در مورد به هوش آمدن لی این است که او به محض به هوش آمدن گفت: «همسرم دوستت دارم.» این موضوع باعث تحسین و حیرت اطرافیان شد و البته مشخص کرد لی متوجه زحمت‌های همسرش بوده است. "
رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سارا حاجیان دختر فردوس حاجیان یا همان عمو فردوس شهرک الفبا، چهره آشنای حوزه تعلیم و تربیت با انتشار پستی در توییتر از حال ناخوش پدرش خبر داد. فردوس حاجیان معروف به عمو فردوس شهرک الفبا، چهره آشنای حوزه تعلیم و تربیت دهه ۶۰، معلم و نویسنده خلاقی است که به دلیل ابداع شیوه‌های جدید تدریس و کلاس‌های آموزشی موفقیت‌های چشمگیری را در حوزه ملی و بین‌المللی کسب کرد. روز گذشته فرزند عمو فردوس با انتشار پستی از کاربران خواست تا برای صحت و سلامتی این معلم صلح و مهربانی دعا کنند. سارا حاجیان در توییتر نوشت: صورت پدرم دوباره فلج شد و در بیمارستان بستری شدپارسال سمت راست صورتش فلج شد. امسال سمت چپ صورتش فلج شد.

نظرها

اخبار بیشتر