انتخاب رشته صحیح؛ پایه پرورش استعداد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

انتخاب رشته صحیح؛ پایه پرورش استعداد

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، نماهنگ «انتخاب رشته صحیح؛ پایه پرورش استعداد» را منتشر کرد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI. IR، نماهنگ «انتخاب رشته صحیح؛ پایه پرورش استعداد» را منتشر کرد.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کلافه؛ رضا یزدانی

تابناکتابناک21 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
سپس نوبت به ساز کمانچه رسید و یونس غلام‌زاده علم و پیام سرپرست یکتا از رده سنی ج مقابل هیأت داوران قرار گرفتند و به اجرای قطعات خود پرداختند. در بخش ساز سه تار نیز نیما ابراهیمی از رده سنی ب و بهرنگ کاکی صحنه از رده سنی ج مقابل هیأت داوران قرار گرفتند و به اجرای قطعات خود پرداختند. در بخش سنتور، عارف شاهدی نواز از رده سنی الف به روی صحنه آمد و قطعات خود را اجرا کرد. پس از او، مرتضی تقوی آلاشتی و کاوان کریمی از رده سنی ب و امیرآرش قاسمی کرمانی از رده سنی ج به نوبت به روی صحنه حاضر شدند و قطعات خود را اجرا کردند. از نظر من تمام شما نوازندگان جوان برنده هستید به دلیل اینکه تمام اعضای هیأت داوران از اجراهای شما لذت بردیم.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
سوگیری بخش قابل توجهی از رسانه‌ها در حوزه‌های غیرسیاسی نیز تحت تأثیر گارد سیاسی آن‌ها قرار دارد. به عنوان یک نمونه ملموس، سفر خارجی «رامبد جوان» و نحوه پرداختن شبکه ماهواره‌ای «من و تو» به ماجرا، قابل بررسی است. تصویر رامبد در شبکه من وتو (قبل از مصاحبه) اما پس از آنکه رامبد شایعه مهاجرت از ایران را تکذیب کرد و طی مصاحبه‌ای از قصد خود برای تولید فصل جدید خندوانه خبر داد، ورق برگشت. تصویر رامبد در شبکه من وتو (بعد از مصاحبه) نظرسنجی کانال تلگرامی من وتوآیا واقعا مردم ایران با تولید و پخش فصل جدید «خندوانه» مخالفند؟! برنامه‌ای که در دوره‌های متوالی از سوی افکارعمومی به عنوان محبوب‌ترین جنگ تلویزیونی انتخاب شده است.
تسنیمتسنیم22 ساعت قبل
موسوی، راوی کتاب، خاطرات ارزشمندی از دوران اسارت در عراق و همچنین در دست کومله دارد. بعد از اتمام جنگ، بنیاد حفظ آثار و حوزه هنری به فکر ثبت خاطرات جنگ افتادند و من نیز کم‌کم بخشی از کارم را به خاطره‌نویسی دفاع مقدس اختصاص دادم. بعد از انجام مصاحبه‌ها، با کمک حوزه هنری، مستند داستانی از خاطرات موسوی تهیه شد. از اردوگاه‌های عراق تا زندان‌های کومله؛ داستان جذاب فرار اولین اسیر ایرانیخاطرات موسوی از چند وجه حائز اهمیت است؛ نخست اینکه او اولین اسیری است که موفق شد از اردوگاه‌های عراق فرار کند، همین نکته کتاب را خواندنی می‌کرد. رفتار ایرانی‌ها با اسرای عراقی کاملا با آنچه در اردوگاه‌های عراق رخ داد، متفاوت بود.
ایمناایمنا22 ساعت قبل
مریم حسن پور، نویسنده و کارگردان ماه پیشونی و شهرزاد درباره این نمایش به خبرنگار ایمنا می‌گوید: هدفم از خلق این اثر اتحاد، دوستی و همبستگی است تا مخاطب را به قصه‌های قدیم و کهن ایران زمین سوق دهم. او با بیان اینکه شخصیت‌های داستان شامل شهرزاد، ماه پیشونی، کدو قلقله زن، آقا موشه، خاله سوسکه، غول چاه و جادوگر قصریخی برگرفته از داستان‌های قدیمی ایران هستند، می‌افزاید: در این نمایش چاه نماد مشکل است که برای هر فرد امکان دارد به وجود بیاید. نویسنده و کارگردان نمایش ماه پیشونی و شهرزاد اضافه می‌کند: هدف من از خلق این اثر اتحاد و همدلی است و اینکه می‌توان کارها را با همکاری و همبستگی انجام داد. به گزارش ایمنا، تئاتر «ماه پیشونی و شهرزاد» از تاریخ ۱۹ تا ۳۱ مردادماه ساعت ۱۹:۳۰ در سالن سوره حوزه هنری روی صحنه می‌رود. در این تئاتر امیر حسین حسن پور، شیوا مولویان، ارشیا نجف، کیوان کیانی، فرناز پورکاشف، نگار افضل، نگین ربیعی به ایفای نقش می‌پردازند.
خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
برای همین در جای دیگری چیزی که نیاز دارد را جستجو می‎کندمهدی رحمانی: کمدی نیستید پس می‎شوید، اجتماعی! پس فیلم کمدی هم که بخواهیم بسازیم، همینجوری یک سفره پهن کرده‌ایم و به نسبتی که می‌توانیم به فیلم کمک کنیم، درصد داریم. امیر عربی: کلا این دعوای این دو شکل سینما، سینمای سرگرم کننده و سینمایی که آیینه‌ای در مقابل جامعه می‌گیرد، به قدمت تاریخ سینما است. امیر عربی: کلا این دعوای این دو شکل سینما، سینمای سرگرم کننده و سینمایی که آیینه‌ای در مقابل جامعه می‌گیرد، به قدمت تاریخ سینما است. به این شکل که به یک مرکز خرید می‌رود و تصمیم می‌گیرد که یک فیلم کمدی هم ببیند.

نظرها

اخبار بیشتر