فیلم حمله احمقانه مرد آمریکایی به دو ایرانی در دوبی / به خاطر خلیج فارس کتک خورد+
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

فیلم حمله احمقانه مرد آمریکایی به دو ایرانی در دوبی / به خاطر خلیج فارس کتک خورد+

رکناخبرگزاری رکنا |
رکنا: حمله مرد آمریکایی به دو ایرانی در دوبی با کتک خوردن وی خاتمه یافت. مهاجم که با شلوارک وارد مغازه دو جوان ایرانی شده بود، مدام می گفت فورا خلیج فارس را ترک کنید.

حجم ویدیو: 6.84M | مدت زمان ویدیو: ۰۰:۰۱:۰۳

به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد که درگیری شدید دو ایرانی با مردی آمریکایی را در دوبی به تصویر کشیده است.

گزارش‌های به دست آمده حاکی از آن است که مرد آمریکایی که ظاهرا در حالت غیرطبیعی قرار دارد و به شدت عصبانی نیز است زمانی که متوجه می‌شود صاحبان رستوران کباب ترکی دو ایرانی مقیم دوبی هستند به سمتشان حمله ور شده و بدون توجه به مشتریان و شاهدان عینی که در زمان درگیری در رستوران حضور داشتند به سمت یکی از مردان ایرانی حمله کرده و با کلمات رکیکی که استفاده می‌کرد از او و همکارانش می‌خواهد که فورا خلیج فارس را ترک کرده و به ایران بازگردند.

مرد ایرانی که از لحن صحبت مرد مهاجم در مقابل مشتریانش به شدت عصبانی شده با کمک همکارانش به سمت او حمله ور شده و با ضرب و شتم و فریاد او را از مغازه بیرون کردند.

پس از انتشار این ویدیو در فضای مجازی و رسانه‌ها، با واکنش زیادی از سوی مردم وکاربران مواجه شد که تاکنون اطلاعات جدیدی از این درگیری و ویدیو منتشر نشده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

نظرها

(3)

پس چرا کاملش نیست

7 ماه قبل

جای من خالی یه جوری میزدمش که مث سگ زوزه بکشه . حرومزاده

7 ماه قبل

این مرد انگلیسی هستش و اون آقایون ترکیه ای هستند.

محل وقوع حادثه هم در انگلستانه.

هیچ ربطی هم به خلیج ملیج نداره.

7 ماه قبل

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها