مگوایر یک روز کاپیتان یونایتد خواهد شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
  4. ورزشی
مگوایر یک روز کاپیتان یونایتد خواهد شد

مگوایر یک روز کاپیتان یونایتد خواهد شد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
گری پالیستر، دفاع وسط سابق منچستریونایتد با تحسین هم‌پستی‌‌‌اش در ترکیب امروز یونایتد، هری مگوایر، می‌گوید مگوایر در آینده بازوبند کاپیتانی شیاطین سرخ را به بازو خواهد بست.

گری پالیستر، دفاع وسط سابق منچستریونایتد از عملکرد هری مگوایر، ستاره اخیرا به خدمت گرفته شده شیاطین سرخ از لستر که در پست سابق پالیستر یعنی مرکز خط دفاعی بازی می‌کند، تمجید کرده و می‌گوید مگوایر با درخشش در بازی اول فصل مقابل چلسی نشان داده بازیکن بزرگی است و او در آینده بازوبند کاپیتانی یونایتد را به بازو خواهد بست.

هری مگوایر امسال تابستان با قراردادی ۸۰ میلیون پوندی از لسترسیتی راهی یونایتد شد تا رکورد گران‌ترین مدافع دنیا که در اختیار ویرژیل فن‌دایک بود را شکسته و به یکی از جذاب‌ترین انتقالهای فوتبال انگلیس تبدیل شود. این ملی‌پوش انگلیسی در اولین بازی فصل مقابل چلسی عملکرد خوبی داشت. یونایتد در آن بازی با نتیجه ۴-۰ به پیروزی رسید.

گری پالیستر در این باره گفت: «مگوایر از وارد شدن در درگیری‌های سخت هراسی ندارد. او جثه بزرگی دارد، وقتی تکل می‌زند توپ را می‌گیرد و حضور قوی او در زمین از طرف همه بازیکنان احساس می‌شود. این ویژگی‌هایی است که یک کاپیتان باید داشته باشد و مگوایر از آنها برخوردار است».

در خبری بخوانید: خبر ورزشی جدید ایران و سایر نقاط جهان

ستاره سابق منچستریونایتد در ادامه گفت: «مطمئن نیستم مگوایر از آن کاپیتانهایی بشود که دائم در حال داد زدن و هدایت هم‌تیمی‌هایشان با فریادهای خود هستند ولی همه کاپیتان‌ها یک شکل نبوده و هر کدام سبک خاص خودشان را برای هدایت تیم دارند. بعضی‌ها مثل تونی آدامز و جان‌تری داد می‌زنند ولی بعضی‌ها مثل اریک کانتونا نه داد می‌زنند نه فریاد و در زمین با رفتار و حالات خود تیم را هدایت می‌کنند. هری مگوایر هم یک روز کاپیتان یونایتد خواهد شد و به این سبک تیم را هدایت خواهد کرد».

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
طرفداری- یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو با تمجید از مالک این باشگاه از او به عنوان یک منجی یاد کرد. به گزارش سایت رسمی باشگاه شهر خودروی خراسان، یحیی گل‌محمدی در مراسم رونمایی از البسه تیم شهر خودرو اظهار داشت: نتایج درخشانی در فصل گذشته ثبت شد و دلیل اصلی این نتایج که به پایانی درخشان ختم شد، همدلی و اتحاد بود. می‌دانم که ایشان مشکلی از نظر مالی ندارد و صرفا این تیم از سوی مسئولان و بزرگان، نیاز ویژه‌ای به حمایت معنوی دارد. گل‌محمدی تأکید کرد: خدا را شاکرم که این تیم توانسته هواداران خوبی را به سمت خود جذب کند که در سرما و گرما کنار ما هستند. ما تمام تلاش‌مان را کردیم تا به نقطه‌ای مطلوب برسیم و وقتی کارد به استخوان رسیده بود، دکتر حمیداوی همچون یک ناجی واقعی ورود کرد و به داد تیم رسید تا در نهایت آسیایی شویم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
سرویس ورزش مشرق – در آستانه عقد قرارداد باشگاه پرسپولیس با جونیور براندائو درباره این بازیکن با یکی از بهترین مهاجمان تاریخ باشگاه پرسپولیس حرف زدیم. البته شنیدم او در این اواخر در سری A برزیل به میدان رفته و این نشان می‌دهد بازیکن بدی نیست. لیگ سری یک برزیل جایی نیست که هر بازیکنی بتواند در آن توپ بزند. * یعنی بازیکن خوبی است؟ - باید یک نکته کلی را درباره بازیکنان برزیلی بگویم که البته درباره این فوتبالیست که از سری A برزیل می‌آید بیشتر صدق می‌کند. پرسپولیس بازیکنان شایسته‌ای جذب کرده و با حفظ استخوان بندی قبلی اش قطعا تیم خوبی را در لیگ به میدان خواهد فرستاد.

صحبت‌های جونیور براندائو در بدو حضور در تهران (ویدئو)

ایلناایلنا1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
باشگاه سپاهان به رای صادره از سوی کمیته انضباطی در خصوص پرونده عکاسان و خبرنگارانی که ماشین آنها در جریان بازی این تیم با پرسپولیس آسیب دیده بود، اعتراض کرد و به همین بهانه پرونده به کمیته استیناف رفت. کمیته استیناف امروز رای نهایی در خصوص این پرونده را صادر کرد که محتویات آن تایید رای کمیته انضباطی است و باشگاه سپاهان می‌بایست خسارت خبرنگاران و عکاسان را پرداخت کند. در رای صادره از سوی کمیته استیناف که در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شده است می‌خوانیم: «در خصوص درخواست استیناف شرکت فرهنگی ورزشی فولادمبارکه سپاهان با مدیرعاملی آقای مسعود تابش به طرفیت آقایان ۱- محسن میرزاابوالقاسم غرب باشی ۲- محمد ولی جعفری ۳- مهدی زارع اردستانی ۴- اکبر کریمی ۵- محمد ستاری ۶- ساعد آقابالازاده ششکلانی نسبت به رأی شماره ۳۳۴ مورخ ۳۱/۴/۹۸کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دائر بر محکومیت تجدیدنظرخواه به پرداخت خسارت وارده به خودرو و وسایل تجدیدنظرخواندگان به شرح منعکس در پرونده با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رأی صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه معترض عنه وارد نماید بعمل نیامده، مستندا به ماده ۱۰۷ مقررات انضباطی فدراسیون فوتبال ضمن رد اعتراض دادنامه صادره، عینا تأیید می‌گردد.»

فیلم/ حضور میلیچ در تمرینات امروز استقلال

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل

مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم شهرخودرو (عکس)

ایلناایلنا20 ساعت قبل
تیم شهر خودرو مشهد امشب مراسم رونمایی از پیراهن جدید خود و کسب سهمیه آسیایی را جشن گرفت. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا از شهر مشهد، از ساعت ۱۹:۰۰ امشب مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم شهرخودرو مشهد در حال برگزاری است. هواداران شهر خودرو به او لقب «عقاب شهر خودرو» را دادند و با این عنوان او را تشویق کردند. *بعد از ورود بازیکنان پدیده، یحیی گل محمدی پشت تریبون قرار گرفت و برای حاضرین صحبت کرد. *گل محمدی نتیجه سال گذشته شهر خودرو را خوب دانست و گفت این نتیجه با همکاری بازیکنان، کادرفنی و مدیران تیم و شهر مشهد به وجود آمد.

نظرها

اخبار بیشتر