۱۱هکتار از مزارع کشاورزی و باغات سیروان در آتش سوخت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. حوادث
۱۱هکتار از مزارع کشاورزی و باغات سیروان در آتش سوخت

۱۱هکتار از مزارع کشاورزی و باغات سیروان در آتش سوخت

مهرخبرگزاری مهر |
ایلام - فرمانده انتظامی سیروان گفت: ۱۰ هکتار از پسماند مزارع کشاورزی و یک هکتار باغ انگور در این شهرستان طعمه حریق شد.

سرهنگ رضا خورانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: طی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره آتش سوزی پسماند مزارع کشاورزی در روستای عمارت بخش مرکزی که بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

ویافزود: بر اثر این آتش سوزی‌ها، مقدار تقریبی۱۰ هکتار از پسماند (پیچر) مزارع کشاورزی روستای عمارت و یک هکتار از باغات انگور در آتش سوختند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیروان تصریح کرد: با حضور به موقع عوامل انتظامی، آتش نشانی و کمک‌های مردمی، آتش سوزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون خسارت جانی مهار شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار حوادث و جنایت

این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات برای کشف علت حادثه حریق در دست بررسی است، از کشاورزان خواست: با توجه به فصل خشک بودن مزارع و مراتع در جهت جلو گیری از هرگونه خسارت احتمالی در این زمینه هوشیاری کامل را داشته باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ به آتش کشیدن پراید توسط یک ناشناس!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ انفجار وحشتناک کابل برق فشار قوی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
یک مرد پیمانکار روسی، مشغول به قطع کابل‌های فرسوده برق فشار قوی بود که بی‌احتیاطی و عجله او، به وقوع آتش سوزی و انفجار مهیب منجر شد. پیمانکار میانسال در این حادثه با سوختگی ۳۰ درصدی راهی بیمارستان شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
پلیس در تعقیب ربایندگان دختر جواناین دختر ۱۸ ساله با مراجعه به دادسرای جنایی تهران در شکایتی گفت: همراه پسر موردعلاقه‌ام در پارکی در مسعودیه نشسته بودیم که دو نفر به‌طرفمان آمدند و با کتک‌زدن پسر همراهم گوشی موبایل او را سرقت کردند. در همین اثنا پسری دیگر به سمت من آمد و گفت: اگر آنجا بمانم ممکن است برایم دردسر درست شود. بعد سه‌نفری من را به اطراف تهران بردند و در آنجا مورد آزار قرار دادند. تحقیقات کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی در پی اعلام این شکایت آغاز شد و پسر همراه شاکی مورد پرس‌وجو قرار گرفت و حرف‌های دختر ۱۸ ساله را تأیید کرد. مأموران در ادامه تحقیقات پی بردند عموی این متهم فردی سابقه‌دار است.
رکنارکنا20 ساعت قبل
به گزارش رکنا، حوالی ساعت ۰۷:۱۵ در مسیر شرق به غرب جاده قدیم تهران - کرج، قبل از داروگر، راننده یک دستگاه سواری جک که با حرکت دنده عقب در این محور در حال تردد بود، باعث برخورد شدید یک دستگاه کامیون هیوندای از عقب با سواری خود شد. بر اثر شدت ضربه کامیون واژگون شد و هر دو وسیله نقلیه خسارت بسیار سنگینی را متحمل شدند. شهروندان محترم توجه داشته باشند رانندگی با دنده عقب در معابر اصلی و بویژه بزرگراه‌ها بسیار خطرناک است. به واسطه اینکه رانندگان عبوری با سرعت بالا در حال حرکت هستند و اصلا توقع رویارویی با یک خودرو که در حال حرکت به صورت دنده عقب است را در این معابر ندارند. لذا از تمامی رانندگان درخواست می‌شود تحت هیچ شرایطی در این معابر با دنده عقب حرکت نکنند تا از بروز سوانحی از این دست جلوگیری شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
انتخابانتخاب10 ساعت قبل
یک زن و شوهر جوان اهل تگزاس، تنها پنج دقیقه پس از برگزاری مراسمعروسی، در سانحه رانندگی جان باختند. شاهدان گفته‌اند که این وسیله نقلیه چندین بار غلت زده است تا در نهایت در یک چاله فرود آمده است. این زوج جوان در صحنه تصادف جان باختند. شاهدان این سانحه غم انگیز مادر و خواهر داماد بودند که در هنگام تصادف پشت سر آنها در حرکت بودند. مادر هارلی یکی از شاهدین این صحنه می‌گوید من شاهد مرگ فرزندم بودم و هنوز باورم نمی‌شود چنین حادثه‌ای را پشت سر گذاشته‌ام. با این وجود این حادثه نگرانی‌های مردم را در خصوص حوادث رانندگی چندین برابر کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر