زدن پهپاد آمریکایی نشان دهنده تولد تمدن مقتدرانه نظام اسلامی است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. موج
  4. سیاسی
زدن پهپاد آمریکایی نشان دهنده تولد تمدن مقتدرانه نظام اسلامی است

زدن پهپاد آمریکایی نشان دهنده تولد تمدن مقتدرانه نظام اسلامی است

موجخبرگزاری موج |
امام جمعه موقت تهران گفت: زدن یک پهپاد آمریکایی با موشک، نقطه عطفی است که نشان دهنده تولد تمدن مقتدرانه نظام اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام کاظم صدیقیامام جمعه موقت تهران ضمن تبریک میلاد مسعود امام هادی (ع) و مناسبت‌های عرشی ماه ذی الحجه، اظهار کرد: مسئله ولایت خدا، واسطه فیض بودن بین خالق و مخلوق است، امامت عهدالله است، خداوند امامت را جعل خودش معرفی کرده که با انتخابات و شورا درست نمی‌شود و عهدالناس نیست، این ولایت مدیریت، وحدت و هدایت است. شما هیچ رهبری را در عالم سراغ ندارید که قدرت او را نگیرد، اما این ولایت مرات خدا است.

او با اشاره به نزدیک بودن عیدغدیر، ادامه داد: در عید غدیر نشان دهید که عاشق علی هستید، در آن روز برای خانواده تان بهترین غذا، هدیه و اخلاق را در نظر بگیرید. در آن روز لباس شادی، تبسم و … را فراموش نکنید همچنین بنیاد بین المللی غدیر هم چند سالی است که کاروان‌های شادی را در شهرستان‌های مختلف کلید زده و بسته‌های فرهنگی را به مساجد ارسال می‌کند. همه با هم دست به دست هم دهیم، زیرا علی در همه جا جلوه خداست.

در سایت خبری بخوانید: پربازدیدترین اخبار روز سیاسی

امام جمعه موقت تهران گفت: زدن یک پهپاد آمریکایی با موشک، نقطه عطفی است که نشان دهنده تولد تمدن مقتدرانه نظام اسلامی است.

او ادامه داد: ایران در بعد هواپیماسازی، موفق به ساخت هواپیما‌های فوق تصوری شده است که یکی از خلبان آن هم ریسک کرده و از رهبری مدال رضایت دریافت کرد.

ادامه دارد …

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدیو) شهردار یک شهر مذهبی کشور که ۶ فرزندش ساکن آمریکا هستند!

فراروفرارو1 روز قبل

فیلم/ روایت رهبرانقلاب از اشتباه تاریخی «دکتر مصدق»

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل

داستان محاکمه مصدق / آیا نخست‌وزیر بی‌گناه بود؟ (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
پایان نخستین روز پس از کودتا، مصدق را به این ساختمان آوردند. مصدق مدتی در باشگاه افسران زندانی بود و بعد، او را به کاخ سلطنت‌آباد بردند؛ همان‌جایی که در تالار آئینه‌اش محاکمه او جریان یافت. داستان دادگاه مصدق، از پاییز سال کودتا در این‌ ساختمان آغاز شد؛ در کاخی که ناصرالدین شاه بنایش کرد و در دوره پهلوی تحت اختیار ارتش بود. سرتیپ «امیرحسین آزموده» هم که از مخالفان سرسخت مصدق بود، دادستان دادگاه بود و مدام به مصدق در دادگاه توهین می‌کرد. مصدق خود را هنوز نخست‌وزیر می‌دانست و به همین دلیل دادگاه نظامی را فاقد صلاحیت برای محاکمه خود اعلام کرد: «تا قبل از توقیف، نخست‌وزیر بودم و اکنون هم هستم.

فیلم/ وقوع سیل در شهر استانبول ترکیه

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

آقای ظریف وارد هلسینکی شد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور دیدار و رایزنی‌های اروپایی با مقامات فنلاند، وارد هلسینکی شد. آقای محمد جواد ظریف در ابتدای سفر به چند کشور اروپایی حوزه نوردیک، وارد پایتخت فنلاند شد. وی امروز با رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و وزیر توسعه همکاری و تجارت خارجی این کشور دیدار و گفتگو خواهد کرد. روابط دوجانبه و همکاری‌های اروپایی، رایزنی درباره ساز و کار اینستکس و برجام، مسائل بین المللی و منطقه‌ای از مهمترین محورهای گفتگو وزیر امور خارجه کشورمان با مقامات فنلاندی است که اخیرا ریاست بر شورای اتحادیه اروپا را در دست گرفته است. آقای ظریف پس از هلسینکی عازم سوئد و نروژ خواهد شد.

انتقاد رهبر معظم انقلاب از برخی مسئولین معترض به یکدیگر

مهرمهر20 ساعت قبل
رهبر انقلاب در دیدار دانش‌آموزان و دانشجویان در سال ۱۳۹۴ با انتقاد از مسئولینی که بر سر یکدیگر فریاد می‌کشند، فرمودند: دشمن اصلی را با دوستانی که با آن‌ها اختلاف نظر داریم اشتباه نگیریم.

نظرها

اخبار بیشتر