خط و نشان رئیس کل بانک مرکزی به بانک‌ها/ حرکت بازار به سمت پایداری
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. اقتصادی
خط و نشان رئیس کل بانک مرکزی به بانک‌ها/ حرکت بازار به سمت پایداری

خط و نشان رئیس کل بانک مرکزی به بانک‌ها/ حرکت بازار به سمت پایداری

برناخبرگزاری برنا |
در توییتر منتشر شد؛

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، «عبدالناصر همتی»، رئیس کل بانک مرکزی، در توییتر خود نوشت:

تلاش بانک مرکزی در یکسال گذشته بطور عمده متمرکز بر مدیریت بازار و سامان دهی آن بوده است و طرح مباحثی مانند تامین مالی دولت یا کمک به بانک‌ها از راه تحولات نرخ ارز، نه تنها براساس آمار بی اساس، بلکه جفای بزرگی در حق بانک مرکزی است.

به اعتقاد رئیس کل بانک مرکزی، کارشناسان می‌دانند که کنترل نوسان‌های نرخ ارز فرایند پیچیده‌ای است که با ابزارهای در اختیار بانک مرکزی انجام می‌گیرد.

همتی تاکید کرده است، همچنان بر عهد و برنامه یکسال پیش خود مبنی برصیانت از ذخایر بانک مرکزی پا برجا هستم و به صورت فزاینده به تقویت آن اهتمام جدی دارم.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

رئیس کل بانک مرکزی تاکید دارد: بخش با اهمیت دیگری از اقدامات در دست انجام این این بانک آن است که دوره تخطی برخی از بانکها، از مقررات ابلاغی و برخی نسبت‌ها، بویژه درصدهای سهامداری، اجرای حاکمیت شرکتی، اعطای وام‌های خاص به ویژه اشخاص و شرکتهای مرتبط و … به سرآمده است و بانکها باید در چارچوب برنامه‌های بانک مرکزی برای اصلاح نظام بانکی، دستورالعمل‌ها و تصمیمات جدی و قاطعی را که در بانک مرکزی اتخاذ و به آنها ابلاغ خواهد شد، با جدیت تمام پیگیری واجرا نمایند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ علت برکناری یکه زارع از ایران خودرو

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز15 ساعت قبل
علی ربیعی سخنگوی دولت ایران امروز دوشنبه، ۲۸ مرداد، گفت هاشم یکه زارع، مدیرعامل ایران خودرو به دلیل «افزایش قیمت» محصولاتش از سمت خود برکنار شده است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای حسین کاظمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: تعداد انواع خودرو‌های تحویلی به مشتریان تا پایان مرداد به بیش از ۵۳ هزار دستگاه می‌رسد که در مقایسه با ماه گذشته حدود ۵۰ درصد رشد را نشان می‌دهد. آقای کاظمی اضافه کرد: در حال حاضر میزان تولید انواع خودرو در گروه سایپا به حدود ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه در روز رسیده است. معاون بازاریابی و فروش سایپا ادامه داد: همچنین میزان تحویل خودرو‌ها در مرداد امسال در مقایسه با مرداد سال گذشته نیز ۱۵ درصد رشد داشته است. وی پیش‌بینی کرد تا حدود ۴۵ روز آینده، ​همه خودرو‌های معوق سال ۹۷ به مشتریان تحویل شود. آقای کاظمی گفت: حدود ۳۰ درصد خودرو‌ها در استان تهران و البرز و بقیه در استان‌های دیگر تحویل می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
مدیر روابط عمومیتوانایی ارزیابی برنامه‌های تبلیغاتی و تعیین میزان انطباق آن‌ها با اهداف و استراتژی سازمانتوانایی ارتباط با مشتریان کلیدی و ارائه گزارش کارتسلط به مبانی و نیازمندی‌های سیستم کیفیتارائه بهترین برنامه‌های تخصصی و راه بردی یافتن و جذب مشتریان بازار هدفمسلط به تجربه و تحلیل مخاطبانتسلط کامل بر تکنیک‌های روابط عمومیتوانایی در نگارش متونایده پرداز و خلاقآشنا به سیستم‌های خبری، تبلیغی وانتشاراتیدفتر مرکزی سی متری نیروی هواییمیزان تحصیلات: حداقل لیسانس روابط عمومی – مدیریت- رشته‌های مرتبطتسلط کامل بر کامپیوتر –نرم افزار‌های طراحی و گرافیکسابقه فعالیت: حداقل ۵ سال سابقه تخصصیcv. omran۹۳@gmail. comمدیر فروشقابلیت هماهنگی با تیم بازاریابیتوانایی برنامه ریزی فروش و تدوین پلن فروش و تکنیک‌های فروشآشنا به مفاهیم مارکتینگآنالیز فروش و استفاده آن در نحوه سفارش گذاری محصولاتترغیب مشتریان، ویزیت مشتریان بالقوه با توجه به گزارشات واحد بازاریابیشناسایی و آنالیز رقباارائه گزارشات تخصصی و خاص از روند بازار و مشتریان به مقام ارشددارای سابقه مرتبط در صنعت ساختمان، مصالح و خدمات ساختمانتوانایی و تسلط کامل در مذاکره و ارتباط موثرآشنایی و تسلط به فرآیند‌ها و فضای بازار تولید و خدمات ساختمانیدفتر مرکزی سی متری نیروی هواییسابقه فعالیت: حداقل ۴ سال سابقه تخصصیمیزان تحصیلات حداقل کارشناسی در رشته‌های مدیریت بازرگانی، بازاریابی، MBA و رشته‌های مرتبطcv. omran۹۶@gmail. comمدیر تحقیق و توسعهپژوهش و گردآوری مدون اطلاعات در مورد آخرین مدل‌های توسعه کسب و کار محصولات جایگزین و رقبای شرکتبررسی و تحلیل رقبا و پیشرفت‌های تکنولوژیک در تشخیص روند بازارمسلط به روش‌های بازارسنجی و تحلیل مشتریانبرنامه ریزی تبلیغات و مهندسی فروشمسلط به اصول مشتری یابی و مشتری شناسیتحلیل سیستم‌ها و روش‌ها – R&Dتحلیل و مستند سازی فرآیند هاآشنا به Iso ودفتر مرکزی سی متری نیروی هواییسابقه فعالیت: حداقل ۵ سال سابقه مدیریتیمیزان تحصیلات حداقل کارشناسی ارشد در رشته‌های بازرگانی، بازاریابی، آمار، MBA و رشته‌های مرتبطcv. omran۹۶@gmail. comمدیر بازاریابیمسلط به طراحی استراتژی‌های مارکتینگ آنلاین و آفلاینمسلط به ایمیل مارکتینگ و سئو/شبکه‌های اجتماعیمسلط بر برندینگ – فروش و اصول بازاریابیآنالیز کردن فروش و استفاده آن در نحوه سفارش گذاری محصولاتمسلط به مفاهیم تجارت الکترونیکمسلط به برنامه‌های تبلیغاتی و سیستمهای جذب مشتریتسلط کامل بر تولید محتوا، کمپین‌های تبلیغاتی و BTLدفتر مرکزی سی متری نیروی هواییمیزان تحصیلات: مدیریت بازرگانی، بازاریابی، MBA و رشته‌های مرتبطسابقه فعالیت: حداقل ۵ سالcv. omran۹۵@gmail. comاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم از راه ارتباطی مندرج در هر ردیف شغلی اقدام نمایند. عنوان شغلی حتما" در ایمیل ذکر گردد (به رزومه‌های بدون عنوان شغلی ترتیب اثر داده نخواهد شد).
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ساعت قبل
طراح فتوشاپ خانممحل سکونت: ترجیحا غرب تهرانشرح وظایف: طراحی برشور و کاتالوگطراحی پوستردانش و مهارت کار: مسلط به نرم افزار‌های طراحیارسال رزومه و نمونه کارها (الزامی) به ایمیل درج شده. مهندس فروش رشته برق خانممحل سکونت: غرب تهرانشرح وظایف: اجرا و کنترل برنامه‌های فروشارائه مشاوره فنیمکاتبات درون سازمانیتدوین برنامه کوتاه و بلند مدت جهت وظایف محولهتحلیل و آنالیز و ارایه راهکار در حوزه مربوطهپیگیری تا حصول نتیجهرشته تحصیلی: مهندس مخابرات، الکترونیک، کنترلدانش و مهارت کار: آشنا به مفاهیم فروش و مشتری مداریروابط عمومی و فن بیان قویمسلط به کار با کامپیوتر، اینترنت، نرم افزار OFFICEمسلط به زبان انگلیسی (حداقل: ترجمه و درک مطلب) قدرت مدیریت و برنامه ریزیاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. آدرس ایمیل: Rjobs@chmail. ir

خام فروشی سنگ

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خام فروشی سنگ، یک نمونه از خام فروشی منابع است و تا زمانی که نگاه به آن تغییر نکند همچنان باید شاهد چوب حراج به منابع ملی باشیمبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صنعت سنگ یکی از صنایع اشتغال زا در کشور است، صنعتی که مواد اولیه و تکنولوژی فرآوری آن در کشور وجود دارد و اگر به مشکلات تولیدکنندگان رسیدگی شود قطعا می‌تواند ارزآوری بسیاری برای کشور داشته باشد.

نوسازی ناوگان موتوری موزعین شبکه پستی

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ براساس تفاهم نامه مشترک میان شرکت پست، بانک قرض الحسنه مهر ایران و شرکت نیرو محرکه مقرر شد ۲ هزار و ۱۵۰ دستگاه موتور در اختیار نامه رسانان پست سراسر کشور قرار گیرد که ۵۰۰ دستگاه مربوط به استان تهران است.

نظرها

اخبار بیشتر