شاخص بورس ۸۲ هزار واحد رشد کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اعتمادآنلاین
  4. اقتصادی
شاخص بورس ۸۲ هزار واحد رشد کرد

شاخص بورس ۸۲ هزار واحد رشد کرد

از ابتدای امسال تاکنون در مدت 94روز معاملاتی تعداد 369 میلیارد و 70 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش 1156 هزار و 860 میلیارد ریال در 29 میلیون و 689 هزار و 447 دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

اعتمادآنلاین|شاخص بورس از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۹۴ روز معاملاتی، رشد ۸۲ هزار و ۷۳۲ واحدی را به ثبت رسانده است.

از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۹۴روز معاملاتی تعداد ۳۶۹ میلیارد و ۷۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۱۵۶ هزار و ۸۶۰ میلیارد ریال در ۲۹ میلیون و ۶۸۹ هزار و ۴۴۷ دفعه مورد در بورس اوراق بهادار معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می‌دهد در این مدت ۲۵۶ میلیارد و ۸۸۲ میلیون سهم به ارزش ۵۹۸ هزار و ۷۳۶ میلیارد ریال در ۱۴ میلیون و ۲۰۰ هزار و ۷۸۵ نوبت در بازار اول؛ ۱۰۶ میلیارد و ۶۴۷ میلیون سهم به ارزش ۴۵۶ هزار و ۱۴۱ میلیارد ریال در ۱۵ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۳۱۸ نوبت در بازار دوم؛ ۴۵ میلیون و ۲۰۰ هزار برگه به ارزش ۴۳ هزار و ۴۲۳ میلیارد ریال در ۱۰ هزار و ۵۰ نوبت در بازار بدهی، ۱۳۳ میلیون و ۳۲ هزار قرارداد به ارزش ۶۶۳ میلیارد ریال در ۳۵ هزار و ۷۷۴ نوبت در بازار مشتقه و ۵ میلیارد و ۳۶۲ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۵۷ هزار و ۸۹۷ میلیارد ریال در ۲۰۹ هزار و ۵۲۰ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۱۷۸ هزار و ۶۵۹ واحد آغاز کرده است تاکنون با رشد ۸۲ هزار و ۷۳۲ واحدی، معادل ۴۶ درصد افزایش را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۲۶۱ هزار و ۳۹۲ واحد رسیده است.

منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتقادات تند جوان نخبه‌ از وضع کشور در حضور رهبرانقلاب +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

اعترافات دختران بازداشتی / کشف حجاب بخاطر دلارهای مسیح علینژاد! + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
مستند «یک مشت دلار بیشتر» روایتی است از افرادی که به واسطه مسیح‌ علینژاد و حامیان او، هنجارشکنی و کشف حجاب کردند. به تازگی تیزر مستندی با عنوان «به خاطر یک مشت دلار بیشتر» در فضای مجازی منتشر شده‌است. موضوع این مستند کشف حجاب‌های دستوری در ماه‌های گذشته است. در ماه‌های گذشته و پس از شکست کمپین چهارشنبه‌های سفید مسیح علینژاد، برخی از چهره‌های ضدانقلاب غرب‌نشین به روش‌های مختلف برای دستیابی به اهداف پوچ خود در از بین بردن حجاب و عفت زنان ایرانی تلاش کردند. پس از انتشار تصاویری خارج از عرف در شبکه‌های اجتماعی توسط برخی از افراد هنجارشکن، دستگاه قضا دست به اقدام عملی زد. پیشتر نیز رئیس دادگاه انقلاب تهران در خصوص ارسال‌کنندگان فیلم کشف حجاب به مسیح علینژاد اعلام کرده بود: با توجه به قرارداد همکاری علینژاد با آمریکایی‌ها کسانی که از خودشان یا دیگران فیلم در رابطه با کشف حجاب بگیرند و به این خانم ارسال کنند مشمول ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی خواهند بود و بین یک تا ده سال حبس برایشان در نظر گرفته می‌شود.

شاهکارهای مهندسان صنعت دفاعی در تحریم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پیچیده‌ترین دستاوردهای دفاعی ایران در شرایط ۴۰ سال تحریم و فشار خارجی با سختکوشی متخصصان توانمند ایرانی حاصل شده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ساخت انواع تجهیزات پیشرفته دفاعی نام صنعت دفاعی ایران را پرآوازه کرد. یکی از انواع این دستاوردها موشک‌هایی است که مواضع تروریست‌های داعش در سوریه را از فاصله بسیار دور با دقت هدف قرار داد.

گروگانگیری در بزرگراه برزیل +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

پارک تفریحی آلمان پس از آتش‌سوزی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
آتش سوزی مهیب در بزرگترین پارک و مجموعه تفریحی آلمان موسوم به «اروپا پارک» چندماه اخیر منجر به مصدوم شدن هفت مامور آتش نشان شد. در این ویدیو تصاویری از این آتش سوزی را مشاهده می‌کنید؛
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان برنامه و بودجه، محمدباقر نوبخت، شیوه‌نامه اجرایی پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و تمام پرداخت‌های مشابه حقوق و دستمزد دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده ۱۸ ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را ابلاغ کرد. در ماده دو این شیوه‌نامه عنوان شده است که به منظور ایجاد هماهنگی در پرداخت حقوق و مزایای مستمر کارکنان، دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی موظف هستند که لیست حقوق و مزایای فوق‌العاده مستمر کارکنان خود را مطابق آخرین حکم کارگزینی به صورت ماهانه در سامانه خزانه‌داری کل، حداکثر تا بیستم هر ماه در سقف تخصیص صادره از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور بارگذاری کرده و با امضای بالاترین مقام دستگاه اجرایی یا مقام مجاز از طرف وی و امضای ذی‌حساب یا مسوول اور مالی مربوط حسب مورد از طرف وزارت امور اقتصادی و دارایی درخواست وجه کنند. بر اساس ماده پنج این شیوه‌نامه، سازمان اداری و استخدامی کشور موظف است که اطلاعات کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی شناسنامه‌دار را به تفکیک شماره ملی و به صورت برخط به خزانه‌داری کل ارسال کند.

نظرها

اخبار بیشتر