برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور
  4. فرهنگ
برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند

برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند

آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از شهرستان های بندرلنگه و بستک با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان بندرلنگه با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان؛ حجت‌الاسلام والمسلمین حسن فقیهی‌فر، امام جمعه موقت بندرلنگه؛ شریف شریفی‌نژاد، شهردار بندرلنگه؛ خلیل محامدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بندرلنگه؛ امیرحسین حیدری، سرپرست معاونت کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان؛ سعید شادمانی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بندرلنگه؛ حسین محسنی، رئیس اداره ارشاد اسلامی بندرلنگه و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهیدخاوند بندرکنگ برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان در آیین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شهرستان بندرلنگه، اظهار داشت: برای اصلاح آدمی باید افکار اصلاح شود و تا اندیشه‌ها اصلاح نشود رفتارها نیز اصلاح نخواهد شد.

وی افزود: فرهنگ نیاز و اکسیژن جامعه است و به جامعه هویت می‌بخشد. هیچ جامعه‌ای بدون توسعه فرهنگی به رشد و پیشرفت دست نمی‌یابد. تا به بازسازی فرهنگی نرسیم در سایر مقوله‌ها نیز به سرانجام نخواهیم رسید، مطالعه اخلاق ما را درست می‌کند، روابط ما را حسنه می‌کند و از ما انسان‌هایی خیرخواه می‌سازد.

ذاکری بیان داشت: بندرلنگه و کنگ هر دو شهرهایی تاریخی و فرهنگی هستند و باید به شهر کتابخوانی نیز تبدیل شوند؛ چراکه لازم است درکنار هر کار عمرانی، پیوست فرهنگی نیز داشته باشیم.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

این مسئول گفت: فرهنگ واقعا مظلوم واقع شده در صورتی که دین ما، مذهب ما و انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است؛ باید به گونه‌ای عمل کنیم که فرهنگ و کتاب جایگاه واقعی خود را در جامعه بیابد.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۹۸ نفر از شهرستان بندرلنگه در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند، یادآور شد: در سال جاری نیز ۲۶۹۰ نفر در این جشنواره شرکت کرده‌اند که نشان از افزایش استقبال مردم از این جشنواره است.

گفتنی است، در این مراسم از فرناز پوررحیمی و نازنین زهرا گاودار قانع در بخش کودک؛ فاطمه دست افشان، امیرحسین پورداد خدایی، سجاد اشگفتی پور، محمدمهدی نادری و فاطمه زرگر در بخش نوجوان و فرزانه بادپر، فاطمه دهقانی، منیره درویشی، مینا بحری، اشرف نوکری، مهتاب شاطریان و سوسن زارعی در بخش بزرگسال از شهرستان بندرلنگه تجلیل و قدردانی شد.

همچنین فرحناز سالمی، محمد وطن پرست، مانیا منفرد، فروغ منصوری و فاطمه غلامی در بخش نوجوان؛ سمیه اژدها، ایوب حسن نیا، محمد درساره، ایمانه بحری، سیده بتول موسوی و نازنین حاجی قاسمی در بخش بزرگسال و احمد دوحرف در بخش خانوادگی برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از شهرستان بستک بودند.

برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند - 10برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند - 11برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند - 12برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند - 13برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند - 14برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند - 15برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند - 16برگزیدگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در بندرلنگه و بستک معرفی شدند - 17

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گریم عجیب نرگس محمدی در ستایش ۳+فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل1 نظر
پخش سری سوم سریال ستایش سوژه شبکه‌های اجتماعی شده است. البته این اتفاق شاید به دلیل همزمانی ساخت سریال ستایش ۳ با بوی باران باشد و ممکن است محمدی در هر دو سریال همزمان جلوی دوربین می‌رفته و امکان گریم سنگین روی صورتش نبوده است! تهیه‌کننده «ستایش»: ستایش به آرامش رسیده! وی درباره جوان‌تر شدن «ستایش» نسبت به فصل دوم بیان کرد: این انتقاد‌ها پیش از این، نسبت به فصل دوم هم وجود داشت. «ستایش ۲» هم که شروع شد عده‌ای گفتند چرا ستایش پیر نشده و با یک عینک چهره‌اش تغییر کرد، اما اگر به اطراف خود نگاه کنید خانم ۴۰ ساله پیر نیست که بخواهیم او را پیر کنیم و به صورتش چروک اضافه کنیم.

دادگاه رسیدگی به پرونده اخلال در نظام توزیع دارو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
پلاتوی یوسف سلامی از جلسه دادگاهکد ویدیو دانلود فیلم اصلیپخش زنده دادگاه شبنم نعمت زادهنخستین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت پخش زنده می‌شود. ‏هم اکنون این دادگاه آغاز شده در حال پخش از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت است. این دادگاه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شده است. نشانی تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت، www. simayeedalat. com است. نخستین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت زاده، احمدرضا لشگری پور و شرکت توسعه دارویی رسا از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت پخش زنده می‌شود. ‏هم اکنون این دادگاه آغاز شده در حال پخش از تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت است. این دادگاه به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شده است. نشانی تلویزیون اینترنتی سیمای عدالت، www. simayeedalat. com است.

تمرینات فرزاد فرزین برای سریال مانکن / ببینید

برنابرنا2 روز قبل

حذف ویدئوهای مداحی مطیعی توسط اینستاگرام

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
اینستاگرام کدام ویدیوها را حذف کرد؟ نکته قابل توجه این است که تمام ویدئوهایی که از صفحه اینستاگرام این مداح حذف شده است، اغلب نگاه جهان اسلامی و ضداستکباری داشته است. اما دو مداحی محرم ۹۸ میثم مطیعی سریعا از صفحه اینستاگرام پاک شد. بنا بر اطلاعات واصله تاکنون حدود ۵۰ هزار نفر از صفحه اینستاگرام میثم مطیعی حذف شده‌اند و مطالب او را بدون اینکه مطلع باشند، دریافت نمی‌کنند. اینستاگرام پیغام‌های اخطار مبنی بر غیرفعال کردن و حذف صفحه را نیز برای مدیریت صفحه ارسال می‌کند که در گام بعد به یکباره صفحه را حذف کند. یکی از ویدئوهای حذف شده از صفحه میثم مطیعی مداح اهل بیت (ع) توسط اینستاگرام را اینجا ببینید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این در حالی است که هزینه لباس فرم دانش‌آموزان دختر و پسر در مناطق مختلف متفاوت است. ما این هزینه را به سختی پرداخت کردیم اما واقعا لازم است هر سال لباس و روپوش دانش‌آموزان تغییر کند. «مادر یک دانش‌آموز دختر پایه سوم ابتدایی هم درباره هزینه‌های جانبی مدرسه فرزندش می‌گوید: «پارسال لباس فرم مدرسه آبی روشن بود امسال آبی تیره است. زهرا مظفر تأکید می‌کند: ما بخشنامه ساماندهی لباس فرم دانش‌آموزان را تدوین و به استان‌ها ابلاغ کردیم. البته در خرید لباس فرم خانواده‌ها نباید پولی را به مدرسه بدهند و این مبلغ به حساب تولیدی ریخته می‌شود.

پشت دیوار عمارت

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر