فیلم | توهین محمد تقی فهیم به بچه‌های شهرستان دربرنامه هفت!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین

فیلم | توهین محمد تقی فهیم به بچه‌های شهرستان دربرنامه هفت!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
محمد تقی فهیم در میز نقد برنامه هفت این هفته که اختصاص به نقد فیلم قصرشیرین داشت، به کاراکتر کودکان این فیلم انتقاد داشت.

دریافت ۲ MB

او این دو شخصیت را خیلی باهوش‌تر از آنی دانست که بچه‌های یک خانواده فقیر شهرستانی باشند و گفت کودکان شهرستانی اگر به موفقیتی هم می‌رسند بر اثر سخت کوشی است نه ضریب هوشی بدو تولد.

نکته عجیب البته لبخند مسعود فراستی در این دقایق بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ سوپر گل نیمار به استراسبورگ از زوایای مختلف (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری23 ساعت قبل

خروج از برجام در دستور کار ایران

مهرمهر1 روز قبل
علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی: آیا هنوز هم منصفانه است که ایران به اجرای یکجانبه این توافق (برجام) ادامه دهد؟
تسنیمتسنیم1 روز قبل
مردم شهرکرد، مسجد سلیمان و سیستان‌و‌بلوچستان نیز از این خدمت‌رسانی جهادگران بی‌نصیب نماندند و جهادگران خالصانه به مردم مناطق محروم این استان‌ها خدمت می‌کردند. شاید این افتخار نصیب هرکسی نشود که راه رفاه شهرنشینی و استراحت را رها کرده‌ و با پای گذاشتن در مناطق محروم بی‌مزد و منت طعم شیرین خدمت را بچشد. زمانی ادامه می‌دهد: ۱۲ فروردین‌ماه دو تیم پزشکی و امدادی در مناطق سیل‌زده حضور یافته و به ویزیت و ارائه داروی رایگان پرداختند. رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ایلام تأکید می‌کند: این خدمات مربوط به دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام بود؛ علاوه بر خدمات پزشکی، وجهی را از پزشکان جمع‌آوری، ۵۰۰ کیسه سیمان خریداری کرده و در اختیار روستاهای بخش ماژین قرار دادیم. زمانی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر این‌که آیا مردم سیل‌زده استان ایلام از لحاظ بهداشتی وضعیت مساعدتری در مقایسه با قبل پیدا کرده‌اند؟ می‌گوید: بله.

سر عربستان کلاه رفت! / ناتوانی سامانه‌های پدافند هوایی پاتریوت و هاوک در برابر حملات پهپادی به تاسیسات نفتی آرامکو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، در حمله پهپادی به تاسیسات آرامکو در عربستان، ناتوانی سامانه‌های متنوع پدافند هوایی آمریکایی همچون پاتریوت و هاوک که در عربستان مستقر هستند، به خوبی آشکار شد. برنامه «سلام صبح بخیر» به موضوع حمله پهپادی کمیته‌های مردمی و نیروهای مقاومت یمن به تاسیسات نفتی آرامکو پرداخته است. بیشتر بخوانید: درخواست توقف فروش سلاح‌های فرانسوی به عربستان و امارات + فیلمانتهای پیام/
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به تازگی مادری در چین به جرم فروش نوزادان دوقلوی خود دستگیر شد. این مادر سنگ دل به پلیس گفته است که پول فروش نوزادان را با پدر بچه‌ها تقسیم کرده است. او از سهم خود برای تسویه بدهی‌های بانکی خود و خرید یک تلفن هوشمند جدید استفاده کرده، همچنین پدر بچه‌ها بدهی‌های قمار خود را تسویه کرده است. سرانجام پلیس موفق شد نوزادان را در استانهای مختلف چین ردیابی کند و هر دو را در کنار والدین ما قرار دهد. در زمان دستگیری، این والدین سهم خود از پول حاصل از فروش را خرج کرده بودند.

فیلم | بخشی از دادگاه شبنم نعمت زاده را ببینید

همشهریهمشهری6 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر