آدرین به جایگاه همیشگی بازگشت (عکس)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ورزش۳
  4. ورزشی
آدرین به جایگاه همیشگی بازگشت (عکس)

آدرین به جایگاه همیشگی بازگشت (عکس)

ورزش۳خبرگزاری ورزش۳ |
دروازه‌بان اسپانیایی تیم لیورپول با اشتباهی که برابر ساوتهمپتون داشت، نشان داد که کماکان باید پشت آلیسون به عنوان گلر دوم شناخته شود.

به گزارش «ورزش‌ سه»، آدریان دروازه‌بان اسپانیایی لیورپول حالا چند روز بعد از فینال سوپر کاپ اروپا در لیگ جزیره برابر ساوتهمپتون دومین حضور ثابت خود را تجربه کرد و با ارائه نمایش درخشان در نیمه اول و البته اشتباه فاحش در نیمه دوم عملکرد متوسطی از خود به جا گذاشت.

او در دقیقه ۱۹ سوپر سیو دیدنی داشت. تیم میزبان از سمت راست صاحب کرنری شد و مدافع ساوتهمپتون از ارسال دیدنی هم تیمی‌اش را نهایت استفاده را برد و بالاتر از فن دایک با ضربه سر می‌توانست گل اول را وارد دروازه لیورپول کند که این اتفاق با سیو دیدنی آدریان رخ نداد. او توپ را از روی خط با دو دست خود برگشت داد و تیمش را در بازی نگه داشت. در اواخر نیمه اول باز هم تیم میزبان از سمت راست نفوذی را به محوطه جریمه انجام داد و آدریان توپ ارسالی بر روی زمین که سرعت بالایی داشت را برگشت داد و مانع از فروپاشی دروازه خود شد.

در خبری بخوانید: داغ ترین اخبار ورزشی ایران و جهان

اما آدریان در نیمه دوم اشتباه وحشتناکی داشت. او که در بازی با پا مشکل دارد در دقایق انتهایی بازی با اشتباه فاحش در دفع توپ باعث شد تا دنی اینگز تک گل میزبان را وارد دروازه لیورپول کند. حالا باید گفت آدریان بعد از بازگشت آلیسون بکر به همان جایگاه همیشگی خود یعنی نیمکت ذخیره‌ها بازمی‌گردد.

آدرین به جایگاه همیشگی بازگشت (عکس) - 5آدرین به جایگاه همیشگی بازگشت (عکس) - 6

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ویدیو؛ سوپر گل نیمار به استراسبورگ از زوایای مختلف (۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری17 ساعت قبل

حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
حمله هواداران نفت به اتوبوس استقلال + ویدئوتیم استقلال که دیشب در سومین بازی خود مقابل تیم نفت مسجد سلیمان دومین تساوی خود را به دست آورد، هنگام خروج از ورزشگاه با اتوبوس، توسط عده‌ای از تماشگران مورد حمله قرار گرفت.
ایسناایسنا1 روز قبل
‌به گزارش ایسنا-‌ این رکورد زنی با حضور مسئولان ورزشی استان و جمعی از ورزشکاران، در ورزشگاه ۱۵ هزارنفری یاسوج‌ برگزار شد. همچنین انجمن ثبت رکوردهای ورزشی دانشگاههای کشور را از سال گذشته در دانشگاه پیام نور راه اندازی کرده‌ایم. رییس سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی جهان (ایمارو) خاطرنشان کرد: ‌ثبت رکوردهای کشور، آسیا و جهان رکوردهای ایرانی‌ها را رایگان انجام می‌دهیم و در دانشگاههای کشور در حال گسترش ثبت رکورد هستیم. قلی زاده تصریح کرد: ایمارو تلاش دارد که از ورزشکاران و استعدادهای ایرانی حمایت کند تا بتوانیم ایران را پایگاه ثبت رکورد جهان کنیم و به این وسیله ارزآوری داشته باشیم. وی ادامه داد: ناصر احمدی توانست یک رکورد کشوری را در انجمن رکورد دانشگاه پیام نور کشور و همچنین ‌رکورد جهانی سازمان جهانی ثبت رکوردهای ورزشی جهان را به ثبت برساند.

فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان

الفالف15 ساعت قبل
فیلم/ گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگانگروه ورزشی الف، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸، ۲۱:۲۶ ۳۹۸۰۶۲۵۲۲۷گل اول پرسپولیس مقابل نفت آبادان توسط کنعانی‌زادگان را مشاهده کنید.
طرفداریطرفداری1 ساعت قبل
طرفداری- برند لنو می‌گوید آرسنال در روز یکشنبه خوش شانس بود که مقابل واتفورد شکست نخورد. لنو در خصوص آن مسابقه گفته است: به نظرم در نیمه دوم کنترل بازی را کلا از دست دادیم. واتفورد دست کم شایسته کسب تساوی بود. آرسنال طی پنج هفته ابتدایی فصل جدید، بیش از هر باشگاه دیگری در اروپا با شوت‌های حریفان رو به رو شده است (۹۶ بار) ولی لنو می‌گوید آمار همیشه گویای حقیقت نیست. سی و یک شوت (در بازی با واتفورد) یعنی حدودا هر سه دقیقه یک شوت به سمت دروازه ما زده شد.

نظرها

اخبار بیشتر