تاخیر ۸ ساعته پرواز حجاج مازندرانی از مدینه
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

تاخیر ۸ ساعته پرواز حجاج مازندرانی از مدینه

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
تاخیر ۸ ساعته پرواز حجاج مازندرانی از مدینه - 0

پرواز حجاج مازندرانی که قرار بود از مدینه به ساری ساعت ۱۱ امشب انجام شود با تاخیر هشت ساعته مواجه شده و صبح فراد انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، پرواز شماره ۱۵۲۵ هواپیمایی آسمان که قرار بود امشب ساعت ۲۲ از مدینه به ساری انجام شود با تاخیر هشت ساعته مواجه شده است.

یکی از مسافران این پرواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اعلام اینکه بر اساس اعلام قبلی مقرر شده بود که پرواز ساعت ۱۱ شب به وقت عربستان از فرودگاه مدینه به مقصد سازی انجام شود، گفت: در مرحله اول به ما اعلام شده است که پرواز با چهار ساعت تاخیر انجام می‌شود.

وی با اعلام اینکه در حال حرکت از مکه به سمت مدینه بودیم که زمان سومی برای پرواز اعلام شده است، افزود: دوباره به ما اعلام کردند که پرواز ساعت پنج صبح انجام می‌شود.

خبری: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

این حاجی مازندرانی با اعلام اینکه از مکه به مدینه زائران مازندرانی را با اتوبوس بی‌کیفت منتقل کردند، گفت: از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲۱ شب داخل اتوبوس هستیم.

وی با اشاره به گرما هوا عربستان، اظهار کرد: کیفت خدمات به زائران مازندرانی چندان مناسب نیست و به نظر می‌رسد که استان در این بخش رتبه چندان مناسبی ندارد.

این زائر مازندرانی با اعلام اینکه در حال حاضر در ۳۵ کیلومتری مدینه و در داخل یک نمازخانه اسکان گرفتیم، خاطرنشان کرد: آخرین بار به ما اعلام شده است که زمان پرواز با دو ساعت تاخیر ساعت هفت و نیم صبح انجام می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

رویارویی غواص با مار ۷ متری ۹۰ کیلویی در برزیل

همشهریهمشهری1 روز قبل

صبا کمالی، بازیگر: بازداشت نشدم (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

گدا‌ها شناسنامه‌ دار می‌شوند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
مشخصات گدا‌های سراسر کشور به زودی در سامانه‌ای ثبت و نگهداری می‌شود تا در صورت نیاز رصد شوند. عصرایران - بهنام اکبری؛ مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قانون گذار مجازات تکدی‌گری را ۳ ماه تا یک سال حبس و استرداد تمامی اموال جمع آوری شده از این راه، پیش بینی کرده است.

ریشه جنجال «دختر آبی» کجاست؟ / چگونه اصلاح‌طلبان، پیاده نظام اندیشکده صهیونیستی توانا شدند؟ +تصاویر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
هفته‌ای نیست که به واسطه جریان‌سازی هماهنگ با خارج از کشور، حول یک مساله اجتماعی یا سیاسی، شاهد التهاب آفرینی‌های چند روزه نباشیم. این در حالی بود که خبر محکومیت او به ۶ ماه حبس و عنوان اصلی اتهامی آن مرحومه از اساس دروغ بود. اما به نظر می‌رسد که ماجراهایی از سنخ «دختر آبی» و ملتهب کردن فضای روانی جامعه، صرفا یک نوع سوءاستفاده ساده از یک رویداد اجتماعی نیست. اصولا انقلاب سال ۲۰۱۱ تونس موسوم به «انقلاب یاس»، یکی از الگوهای ذهنی سران فتنه موسوم به «جنبش سبز» و حامیان متنفذ آن بود. راستی؛ چرا تصور می‌شود حضور زنان در ورزشگاه‌ها مخالف ارزش‌های دینی است؟ چرا منکر است؟ و چرا از منظر متولیان دین از منکراتی چون دروغ و دزدی و رشوه بزرگتر است؟ فرق حضور زنان در ورزشگاه‌ها با حضور آن‌ها در خیابان‌ها و پارک‌ها چیست؟ احتمالا خواهند گفت، شرایط اضطرار است و مصداق اکل‌میته است.

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
اخبار اجتماعی- بسیاری از مواد شیمیایی، اسیدهای آمینه، آنزیم‌ها، مواد مغذی و هورمون‌ها به ترویج خواب خوب و تنظیم چرخه خواب کمک می‌کنند. شیر گرمشیر گرم یکی از خوراکی‌های خواب آور بوده و درمان خانگی معمول برای بی‌خوابی است. محققان بر این باورند که ترکیب فلانوئید به نام آپیگنین این چای را خواب آور می‌سازد. به نظر می‌رسد آپیگنین به گیرنده‌های اسید گاما آمینوبوتیریک A تبدیل می‌شود؛ فرآیندی که به تحریک خواب کمک خواهد کرد، از این رو یکی دیگر از خوراکی‌های خواب آور چای بابونه است. ترشی گیلاسیکی دیگر از خوراکی‌های خواب آور ترشی گیلاس است.

نظرها

اخبار بیشتر