شهرداری‌‌های خوزستان پیمانکاران و نیروهای بومی به کار گیرند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. سیاسی

شهرداری‌‌های خوزستان پیمانکاران و نیروهای بومی به کار گیرند

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
شهرداری‌‌های خوزستان پیمانکاران و نیروهای بومی به کار گیرند - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - اهواز-معاون عمرانی استاندار خوزستان بر لزوم استفاده شهرداری‌های استان از پیمانکاران و نیروهای بومی تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فاضل عبیات در نامه‌هایی جداگانه به شهرداری‌های استان خوزستان ۳ ابلاغیه جدید صادر کرد.

وی در یکی از ابلاغیه‌ها آورده است: به جز موارد اضطراری که بر حسب شرایط زمانی و حوادث غیر مترقبه محقق می‌ شود، از تقاضای ترک تشریفات مناقصه خودداری و انجام معاملات مربوطه وفق قانون با برگزاری مناقصه انجام شود.

معاون عمرانی استاندار خوزستان در ابلاغیه دیگری خطاب به شهرداری‌ها تأکید است: بر اساس ماده ۴۷ قانون برنامه ششم توسعه اولویت ارجاع کار در شرایط برابر با پیمانکاران واجد شرایط بومی و به کارگیری نیروهای بومی استانی (در شرایط برابر از نظر علمی و تجربی و با اولویت محل سکونت نزدیک‌تر) رعایت و اجرا شود.

خبری: برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

عبیات در ابلاغیه سوم خود عنوان کرده است: در راستای ارتقای سطح شفافیت، بدهی‌ها و مطالبات شهرداری‌ها از محل منابع عمومی و داخلی در سامانه گزارش گیری بدهی‌ها و مطالبات (سماد) ثبت شود.

شهرداری‌‌های خوزستان پیمانکاران و نیروهای بومی به کار گیرند - 11

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ عزاداری شیعیان اسیر در چنگال آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز21 ساعت قبل

طرفداران مسیح علینژاد این کلیپ را نبییند

پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
پس از چند سال از جار و جنجال‌های مسیح علینژاد در قالب کمپین چهارشنبه‌های سفید و آزادی‌های یواشکی، لیست پروژه‌های وی در قالب قرارداد با دولت آمریکا برای به راه انداختن کمپین‌ها افشا شد. مشخص شد که او برای همین پروژه‌ها صدها هزار دلار دریافت کرده و در صورت ادامه جنجال در جامعه ایرانی به ویژه در میان زنان و دختران و همچنین درگیری آنها با یکدیگر، صفرهای قراداد مسیح بیشتر می‌شوند.

انتقام‌گیری از زن ایرانی‌الاصل در وزارت خارجه آمریکا +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ساعت قبل
به گزارش مشرق، این گزارش نتیجه تحقیقات چندین ماهه درباره اتهام انتقام گیری سیاسی هوک و چند مدیر دیگر دولت دونالد ترامپ از چند کارمند و دیپلمات وزارت خارجه آمریکاست. در یکی از ایمیل‌های رد و بدل شده میان جولی هالر، مقام ارشد دولت ترامپ در وزارت خارجه آمریکا و برایان هوک، هالر به غلط، نوشته بود نوروززاده متولد ایران است. او در ایمیلی دیگر لیستی از کارمندان وزارت خارجه را با عناوینی چون دردسرساز و خائن به تیم (ترامپ) در برابر اسمشان، تهیه کرده بود. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلوداین دومین بخش از گزارش بازرس وزارت خارجه آمریکا در مورد تبعیض علیه بعضی کارمندان این وزارت‌خانه از سوی مدیران منصوب ترامپ است. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در زمان انتشار ایمیل‌ها این اتهام‌ها را رد کرد و جا به جایی کارمندان را روند عادی انتقال‌های درون سازمانی خواند.

(ویدئو) کشف یک تن پول نقد در کف یک کامیون!

فراروفرارو1 روز قبل

بیانات رهبر انقلاب خطاب به جوانانی که در کنکور قبول نشدند! + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی، در یکی از سخنرانی‌های خود درباره قبول نشدن جوانان در کنکور صحبت کردند. ایشان در بخشی از صحبت‌هایشان خاطره‌ای جالب از یک جوان مشهدی که تحصیلاتش را ادامه نداده بود، تعریف کردند. بیشتر بخوانید: رهبر انقلاب خطاب به ورزشکاران: مبادا از تهدیدها بترسید + فیلمانتهای پیام/خاطره جالب آیت‌الله خامنه‌ای از یک جوان مشهدی که درس را ادامه نداده بود!

فلسطینی‌ها یک فروند پهپاد رژیم صهیونیستی را منهدم کردند + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر