تغییر لوگو پست با هدف پوست‌اندازی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

تغییر لوگو پست با هدف پوست‌اندازی

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |
تغییر لوگو پست با هدف پوست‌اندازی - 0

شرکت ملی پست به نوسازی ناوگان موتوری و تغییر لوگو با هدف نوسازی اجزای مختلف شبکه‌ی خود اقدام کرد.

به گزارش ایسنا، مراسم نوسازی ناوگان موتوری و رونمایی از لوگوی جدید شرکت پست در راستای تحول این شرکت، امروز در شرکت ملی پست برگزار و تفاهم‌نامه‌ای بین شرکت ملی پست، بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و شرکت نیرومحرکه منعقد شد.

حسین نعمتی -مدیرعامل شرکت ملی پست- در این مراسم با اشاره به رونمایی از ناوگان موتوری شرکت پست اظهار کرد: شبکه پستی کشور رسالت و اهمیت زیادی در ارائه خدمت به شهروندان اقصی‌نقاط کشور از شهر و روستان و بخش و کلان‌شهر دارد و این ماموریت هر روز رو به رشد است.برای این که این شبکه پایدار و مستدام باشد و به رسالت خود عمل کند، توجه به بخش‌های مختلف انکارناپذیر است.ناوگان موتوری هم از بخش‌های جدی است که با حمایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و شرکت نیرومحرکه نوسازی شده است.

وی ادامه داد: بیش از ۲۰۰۰ دستگاه موتور به این عرصه اضافه و ناوگان موتوری پست نوسازی شده است، اما این شروع کار ماست. امیدواریم در قدم بعدی سال آینده بتوانیم ناوگان موتوری را به موتور‌های برقی مجهز کنیم. این اقدامات در راستای توجه به محیط زیست انجام می‌شود.همچنین یکی از نکات مهم، توجه به استاندارد‌ها در سطح شبکه است، زیرا نیرو‌های پست در برابر سرما و گرما بسیار آسیب‌پذیر هستند و ما باید بتوانیم حداقل استاندارد‌ها را رعایت کنیم که موتور ایمن و رعایت نکات ایمنی از این موارد است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان این‌که بحث قرارداد خرید موتورسیکلت با پیگیری‌های مستمر انجام شده، افزود: خرید این موتور‌ها با حداقل قیمت انجام شده است و به ازای هر دستگاه، هفت میلیون تومان در اقساط ۲۴ ماهه پرداخت می‌شود.تحویل و توزیع موتورسیکلت‌ها هم در چهار فاز تعریف شده که مهم‌ترین آن توزیع ۲۱۰ موتور در تهران بود است که البته تا ۱۲۰۰ دستگاه فاصله زیادی دارد.

نعمتی با تاکید بر تغییر لوگوی شرکت ملی پست در راستای تحول شرکت بیان کرد: هدف ما پوست‌اندازی شرکت ملی پست است و نوسازی برند هم از بحث‌های ماست. اما باید توجه داشت نوسازی محدود به تغییر برند نیست و همه اجزای شبکه پست در حال نوسازی و پوست‌اندازی است و این نوسازی باید در اجزای مختلف شبکه پستی اتفاق بیفتد.

همچنین سلیمان توکلی - عضو هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران- بیان کرد: بانک مهر ایران امروز متولی منابع مالی پروژه‌ی نوسازی ناوگان موتوری شرکت پست است.ما در این مسیر به محیط زیست کمک کردیم، زیرا آلودگی یک موتور بین ۷ تا ۱۳ برابر وانت‌پیکان است. در حال حاضر ۱۹۱۶ تسهیلات برای نوسازی ناوگان پرداخت شده و ۲۳۴ تسهیلات دیگر هم در اقدام است که در مجموع ۱۴۰۸ میلیون ریال تسهیلات برای این موتور‌ها پرداخت شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
اهدای اعضای بدن یک جانباز اهل شهرستان کازرون به بیماران نیازمند پیوند عضو زندگی دوباره بخشید. به گزارش ایرنا قلی دهقان جانباز شیمیایی ساکن روستای مشتان کازرون ظهر عاشورا پس از سکته مغزی به بیمارستان کازرون منتقل شد. با رضایت خانواده این جانباز والامقام، پیکر وی برای اهدای عضو به شیراز منتقل شد. به گفته خانواده وی، برخی اعضای بدن این جانباز ۵۶ ساله قرار است به پنج بیمار نیازمند اهدا شود. شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز واقع است.

رویارویی غواص با مار ۷ متری ۹۰ کیلویی در برزیل

همشهریهمشهری1 روز قبل
ایسناایسنا23 ساعت قبل
و ای کاش این معتادان تنها تریاک مصرف می‌کردند؛ متاسفانه به گفته رئیس اداره سلامت‌روانی، اجتماعی و اعتیاد در دانشگاه علوم پزشکی کردستان در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر، تنها ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف ماده مخدر شیشه آورده‌اند. وفایی گفت: در جامعه ما قبلا بیشتر مصرف کنندگان مواد مخدر از افیون همچون تریاک و هروئین استفاده می‌کردند که بر روی جسم و بار شخصیتی آن‌ها ثاتیر سوء می‌گذاشت و در نتیجه فرد مصرف کننده با ژنده پوشی و رعایت نکردن بهداشت مواجه بود و انگار دیگر آب از سرشان گذشته است و در کوچه و خیابان‌ها کارتون خواب بودند و گاهی نیز در ملاءعام مواد مصرف می‌کردند. بیشتر معتادان «شیشه» مصرف می‌کننداین مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی کردستان، با اشاره به مصرف زیاد برخی از مواد اعتیاد آور در جامعه، گفت: در سال ۸۶ در کل مصرف کنندگان مواد مخدر ۳٫۶ دهم درصد شیشه مصرف می‌کردند اما حدود ۵ سال گذشته این آمار به ۲۶ درصد رسیده است و مصرف کنندگان رو به مصرف شیشه آورده‌اند. در این راستا با فروشندگان، پاتوق‌های مصرف کنندگان مواد مخدر و معتادان متجاهرین برخورد شده و تاکنون ۱۸۳ متجاهر دستگیر و شناسایی شده است. کارشناس درمان شورای مبارزه با مواد مخدر در کردستان، با اشاره به اینکه نوع و مقدار مصرف مواد مخدر بر روی جسم افراد متفاوت است، گفت: مصرف هر کدام از مواد مخدر از جمله تریاک، شیشه و یا شربت متادون تاثیر متفاوتی بر سیستم جسمی و روحی می‌گذارد.

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.

گدا‌ها شناسنامه‌ دار می‌شوند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
مشخصات گدا‌های سراسر کشور به زودی در سامانه‌ای ثبت و نگهداری می‌شود تا در صورت نیاز رصد شوند. عصرایران - بهنام اکبری؛ مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قانون گذار مجازات تکدی‌گری را ۳ ماه تا یک سال حبس و استرداد تمامی اموال جمع آوری شده از این راه، پیش بینی کرده است.
تابناکتابناک11 ساعت قبل
بهترین آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان کجاست؟ بهترین مجموعه آموزشگاه زبان آلمانی اصفهان که شما را برای آزمون گوته سفارت آلمان آماده می‌کند، مؤسسه گاما می‌باشد. تدریس خصوصی زبان آلمانی اصفهان چگونه است؟ تا حد ممکن سعی کنید زبان آلمانی را در کلاس‌های گروهی یاد بگیرید، چراکه تعامل با سایر زبان‌آموزها باعث تقویت مهارت مکالمه در شما خواهد شد. آموزش فشرده زبان آلمانی در اصفهاناگر با محدودیت زمانی زیادی مواجه هستید دوره فشرده زبان آلمانی اصفهان به شما پیشنهاد میشود. به زبان ساده شما نباید هیچ کار دیگری جز یادگیری زبان آلمانی داشته باشیدآموزشگاه زبان آلمانی گوته در اصفهان کجاست؟ آزمون گوته سفارت آلمان در شهر تهران برگزار می‌شود و دوره‌های آمادگی آزمون گوته اصفهان در مؤسسه گاما ارائه می‌شود. آدرس آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان – موسسه گاماآدرس آموزشگاه زبان آلمانی در اصفهان خیابان شیخ صدوق شمالی بوده علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاس زبان آلمانی اصفهان می‌توانند با شماره‌تلفن‌های مؤسسه گاما تماس بگیرند.

نظرها

اخبار بیشتر