ورود بانک‌ها برای برخورداری از تسهیلات داخلی و ارتقای مدیریت شهری ضروری است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. اجتماعی
ورود بانک‌ها برای برخورداری از تسهیلات داخلی و ارتقای مدیریت شهری ضروری است

ورود بانک‌ها برای برخورداری از تسهیلات داخلی و ارتقای مدیریت شهری ضروری است

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
شهردار اردبیل  گفت: با اشاره به اینکه ورود بانک‌ها برای برخورداری از تسهیلات داخلی و ارتقای مدیریت شهری لازم و ضروری است، تصریح کرد: ما در شهرداری خدمات متنوعی را به همشهریان ارائه می‌دهیم و انتظار داریم در کنار 300 خدمتی که شهروندان از شهرداری دریافت می‌کنند سایر نهادهای تسهیل‌گر نیز در کنار شهرداری بوده و در بهبود عملکرد تاکسیداران سهیم باشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، حمید لطف‌اللهیان در سی و ششمین مجمع عمومی عادی سالیانه تاکسیرانی‌های شهری کشور در فرهنگسرای بانوان اردبیل اظهار کرد: ما از نزدیک مشکلات و مسایل رانندگان شهری را درک می‌کنیم اما بر این باوریم اگر همت و تلاش این رانندگان در سطح شهر نباشد ما با مشکلات کلانی در حمل و نقل عمومی و ترافیک در سطح شهر مواجه خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه رعایت شان و احترام رانندگان تاکسی و تاکسیداران برای ما مهمترین مقوله است، خاطرنشان کرد: تاکسیداران در اردبیل با مشکلات متعددی از جمله عدم تامین منابع مالی برای نوسازی ناوگان خود مواجه هستند که در این میان پیش قدمی بانک‌ها برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی ضروری و مهم به نظر می‌رسد.

شهردار اردبیل تورم در بازار خودرو و تامین نیازهای اولیه تاکسی‌ها از جمله لاستیک را یادآور شد و بیان کرد: ما در ماه‌های اخیر شاهد بروز این مشکلات در اردبیل بودیم که امیدواریم با توجه به این تنگناهای اقتصادی که گذران زندگی را برای رانندگان تاکسی مشکل کرده است، بانک‌ها با ورود تخصصی نسبت به تسهیل امور رانندگان و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی تلاش مضاعفی را از خود نشان دهند.

ارتقای ناوگان حمل و نقل عمومی نیازمند حمایت‌های فرابخشی است

ارتقای ناوگان حمل و نقل عمومی نیازمند حمایت‌های فرابخشی است چرا که شهرداری‌ها با تنگناهای مالی متعددی روبرو هستند.

اجرای طرح سامانه جامع حمل و نقل دانش‌آموزان حلال مشکلات اولیاست

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور نیز در این برنامه، گفت: اجرای طرح سامانه جامع حمل و نقل دانش‌آموزان حلال مشکلات اولیا است و بدون شک با اجرای این طرح آسیب‌ها احصا و رفع خواهد شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان | اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

مرتضی ضامنی اظهار داشت: اجرای طرح سامانه جامع حمل و نقل دانش‌آموزان حلال مشکلات اولیا است و بدون شک با اجرای این طرح آسیب‌ها احصا و رفع خواهد شد.

وی بیان کرد: احصای کمبودها و نواقصات در راستای ساماندهی حوزه مدارس اولویت اساسی است و در این زمینه باید با مشارکت فرابخشی تمامی اقدامات لازم به بهترین شکل ممکن اجرا شود که این موضوع باید مورد توجه آموزش و پرورش قرار گیرد تا بتوانیم در بهبود شرایط موجود گام برداشته و در این زمینه موفق عمل کنیم.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: رفع نواقصات و مشکلات در راستای تعیین تکلیف کردن وضعیت حمل و نقل دانش‌آموزان یک امر بسیار مهم است که در این زمینه باید برنامه‌ریزی‌های اساسی و قابل توجهی داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات را برطرف کرده و شاهد رضایتبخشی اولیا باشیم.

ضامنی تصریح کرد: ورود به موقع در راستای ساماندهی حوزه سرویس مدارس یک امر مهم و حائز اهمیت است چرا که عدم توجه به این مسئله سبب ورود تاکسی‌های اینترنتی و سایر خودروها خواهد شد که این امر به هیچ عنوان به منفعت ما نخواهد بود و می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

وی از ارائه طرحهای حمایتی برای رانندگان تاکسی خبر داد و بیان کرد: در این زمینه تاکنون اقدامات قابل توجهی انجام یافته و، بیمه تامین اجتماعی و اختصاص کارت اعتباری معیشتی پیگیری شده و اجرای آن مورد تاکید قرار گرفته است که انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک تحقق یابد و مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اشتباه کردی، توجیه نکن!

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
کسانی که قبول نمی‌کنند اشتباه کرده‌اند، قابل اعتماد نیستند و نمی‌شود به آنها به عنوان یک دوست، همکار و یا حتی رییس جمهور اعتماد کرد. این اشتباه برای گزارشگر تازه کار فوتبال هم یک گاف بزرگ است چه برسد به سرهنگ علیفر با این سابقه وتجربه. او قبول نمی‌کند اشتباه کرده است و تقصیر را به گردن سایت خارجی می‌اندازد. شاید اگر علیفر قبول می‌کرد، اشتباه کرده و سعی در جبران آن می‌کرد، شاهد این همه هجمه علیه خود نبود. اشتباه کردن خوب نیست اما پذیرش اشتباه یک ویژگی مهم اخلاقی در یک انسان است.
عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
اهدای اعضای بدن یک جانباز اهل شهرستان کازرون به بیماران نیازمند پیوند عضو زندگی دوباره بخشید. به گزارش ایرنا قلی دهقان جانباز شیمیایی ساکن روستای مشتان کازرون ظهر عاشورا پس از سکته مغزی به بیمارستان کازرون منتقل شد. با رضایت خانواده این جانباز والامقام، پیکر وی برای اهدای عضو به شیراز منتقل شد. به گفته خانواده وی، برخی اعضای بدن این جانباز ۵۶ ساله قرار است به پنج بیمار نیازمند اهدا شود. شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز واقع است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
بعضی مثل دنا و پژو ۴۰۵ با کمی افزایش قیمت به استقبال هفته آخر شهریور آمده‌اند و بعضی مثل پژو پارس و پژو ۲۰۶ با کاهش قیمت روبرو هستند. طوری که قیمت روز سمند LX همچنان روی ۷۳ میلیون تومان ایستاده و حدود هفت میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از ۷۸ میلیون تومان به ۷۷ میلیون تومان کاهش قیمت پیدا کرده است. با این همه پژو ۴۰۵ SLX در بازار سر جایش ثابت مانده و همچنان با قیمت ۸۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت دنا معمولی تیپ ۲ امروز در ادامه روند روز‌های قبل یک میلیون تومان بالا رفته و به ۱۱۲ میلیون تومان رسیده است.

اظهارنظر وزیرکشور درباره برخورد با بدحجابی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل

گدا‌ها شناسنامه‌ دار می‌شوند (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
مشخصات گدا‌های سراسر کشور به زودی در سامانه‌ای ثبت و نگهداری می‌شود تا در صورت نیاز رصد شوند. عصرایران - بهنام اکبری؛ مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران گفت: قانون گذار مجازات تکدی‌گری را ۳ ماه تا یک سال حبس و استرداد تمامی اموال جمع آوری شده از این راه، پیش بینی کرده است.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

صعود تیم ملی بانوان تنیس روی میز ایران به مرحله دوم

مهر3 ساعت قبل

هافبک ماشین‌‌‎سازی: بازیکن شهرخودرو بی‌احتیاطی کرد؛ داور پنالتی ۱۰۰ درصد ماشین‌سازی را نگرفت

تسنیم10 ساعت قبل

HTC مشخصات Vive Cosmos را اعلام کرد

برترین‌ها1 روز قبل

پروژه مهر و نشاط در مدارس با نیازهای ویژه استان اجرا شد

کرد آنلاین17 ساعت قبل

خبر جدید از اعتبار ۱۵ میلیارد دلاری اروپا برای ایران

تجارت‌نیوز6 ساعت قبل

دنا پلاس تیپ ۱ چه تفاوتی با تیپ ۲ آن دارد؟ (فیلم آشنایی با دنا پلاس)

چرخان1 روز قبل

گره رابطه ایران و آمریکا به راحتی باز نمی‌شود/ نباید علاقه‌مندی ظاهری ترامپ را جدی بگیریم/ با تغییر بولتون معقول نیست گمان کنیم امکان تلطیف نظرات آمریکایی‌ها درباره ایران وجود دارد

اعتمادآنلاین1 روز قبل

جزئیات طرح احتساب خدمت بازنشستگان نیروهای مسلح | دلنوشته هایی برای روز سینما

خانه ملت1 روز قبل

ایران همچنان جزو ۱۰ کشور پرتنش آبی

ایران‌جیب10 ساعت قبل

بالغ بر ۲۷ هزار دقیقه برنامه مناسبتی توسط صداوسیمای زنجان پخش شد

مهر1 روز قبل