تیپ جنتلمنی بهرام رادان+عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. پارس نیوز
  4. سرگرمی

در ادامه بخوانید

رکنارکنا1 روز قبل
گوبلن خواننده ترک به دابسمش آهنگش توسط شیلا خداداد واکنش نشان دادشیلا خداداد به تازگی آهنگی از گولبن خواننده پر طرفدار اهل ترکیه را دابسمش کرده و در صفحه اینستاگرام خود قرار داده بود. گولبن در جدیدترین پست اینستاگرانی خود به دابسمش شیلا خداداد واکنش نشان داد و آدرس پیج این بازیگر زن ایرانی را در صفحه خود تگ کرد. در ادامه پست اینستاگرامی این خواننده ترک را مشاهده می‌نمایید: واکنش گوبلن به دابسمش شیلا خدادادگولبن ارگن gulben ergen متولد ۲۵ اوت ۱۹۷۲ در قاضی‌کوی استانبول و خواننده زن محبوب و معروف ترک است. در سال ۲۰۰۱ او جایزه بهترین بازیگر زن را در جوایز پروانه طلایی با شخصیت فرشته‌ای دریافت کرد. محل برگزاری مراسم عروسی یکی از روستاهای کوهی Sirince بود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
پارس نیوزپارس نیوز19 ساعت قبل
سریال شهرزاد بزودی از تلویزیون دولتی روسیه پخش خواهد شد. شبکه تلویزیونی کولتورا، تلویزیون دولتی روسیه قصد دارد در راستای تعامل فرهنگی بین ایران و روسیه، بزودی پخش سریال شهرزاد را آغاز کند. این شبکه فرهنگی قبلا تعدادی از فیلمهای سینمایی ایرانی را نمایش داده بود.
پارس نیوزپارس نیوز18 ساعت قبل
همیشه از شهرت گریزان بودى؛ به یاد ندارم در تمام این سالها جایى خودت را پسر پرویز پرستویى معرفى کرده باشى؛ هر جا که رفتیم و هر وقت که خواسته اى خودت را معرفى کنى خوب یادم هست گفته اى: بهروزم. همیشه بهروزى خودت را معرفى کرده اى که نام فامیلش را به زبان نمى آورد. این عادت ماست بهروز، عادت داریم به تحلیل هاى آبدو خیارى؛ یا پختن آشى براى دیگرى که یک وجب روغن رویش باشد. راستى برخى هم سفره هاى پدرت هم آتش گرفته‌اند؛ بخند برادر، یا على رفیق. پوریا تابان بیست و ششم شهریور ١٣٩٨
ایلناایلنا10 ساعت قبل
نخستین جلسه کارگروه مشترک دبیرخانه ستاد مناسب‌سازی با حضور معاون گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی با هدف احصا و پیگیری مصوبات اجرایی جهت مناسب‌سازی تاسیسات گردشگری کشور برای استفاده معلولان و جانبازان تشکیل شد. به گزارش ایلنا، ولی تیموری، معاون گردشگری در نخستین جلسه کارگروه مشترک دبیرخانه ستاد مناسب‌سازی که با حضور ابراهیم کاظمی مومن‌سرایی، رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور برگزار شد، ضمن تشریح پشتوانه قانونی این موضوع گفت: «طبق ماده ۲ قانون حمایت از حقوق معلولان - مصوب ۲۰/ ۱۲/ ۱۳۹۶ مجلس شورای اسلامی- کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی و انقلابی موظف‌اند در طراحی، تولید و احداث ساختمان‌ها و اماکن عمومی و معابر و وسایل خدماتی به نحوی عمل نمایند که امکان دسترسی و بهره‌مندی از آن‌ها برای افراد دارای معلولیت همچون سایر افراد فراهم گردد، لذا بازنگری و تدوین ضوابط در دستور کار معاونت گردشگری قرار گرفت و فعالیت‌ها و برنامه‌های مرتبط نیز وارد فاز برنامه‌ریزی و اجرایی شد.» او با تاکید بر اینکه ۱۳ درصد افراد کشور نیازمند خدمات دسترس‌پذیر هستند، اظهار کرد: «بر این اساس با هدف توسعه مناسب‌سازی در اماکن گردشگری، کارگروه تخصصی مشترک فی ما‌بین دبیرخانه ستاد و وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری وصنایع‌دستی تشکیل و بر اساس مقررات، موضوع ذیربط نسبت به اتخاذ تصمیمات اجرایی و عملی در دستور کار قرار گرفته است.» ولی تیموری در تشریح اقدامات صورت گرفته در راستای اعمال مناسب‌سازی در ضوابط گردشگری افزود: «در این راستا، فصل سوم از ضوابط مربوط به استاندارد کیفیت خدمات گردشگری و بخش تجهیزات تحت عنوان «امکان دسترسی و توسعه پایدار» در نظر گرفته شد و بیش از نیمی از این فصل به موضوع امکان دسترسی برای معلولین جسمی، حرکتی و افراد کم‌توان اختصاص یافت، به گونه‌ای که از نحوه آموزش کارکنان تا تامین تجهیزات، امکانات و وسایل رفاهی مورد نیاز برای افراد کم‌توان اعم از انواع معلولین در نظر گرفته شده‌است.» او همچنین درباره اقدامات صورت گرفته در بخش مناسب‌سازی تاسیسات گردشگری کشور اظهار کرد: «تا‌کنون نشست‌های بسیاری با تشکل‌های فعال در حوزه معلولین به منظور آسیب‌شناسی و امکان‌سنجی اجرای پاراتورها – تورهای ویژه معلولین و جانبازان صورت گرفته است و به استناد امضای سند همکاری میان وزارت و سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) تعامل در زمینه تحقق ترویج گردشگری قابل دسترس در دستور کار قرار گرفت.» معاون گردشگری کشور با اشاره به یکی از مصوبات نخستین جلسه کارگروه تخصصی مشترک گفت: «توافق می‌شود وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هنگام صدور یا تمدید مجوز فعالیت کلیه تاسیسات، متقاضیان را به مناسب‌سازی ساختمان محل فعالیت جهت دسترس‌پذیری معلولین و سالمندان تشویق نماید.» او همچنین خاطرنشان کرد: «علاوه بر این مقرر می‌شود در جلسات آتی کارگروه مشترک دبیرخانه ستاد و وزارت میراث‌فرهنگی و گردشگری و صنایع‌دستی موضوعات و مطالب آموزشی مرتبط با مناسب‌سازی محیط و اماکن عمومی در سرفصل‌های دوره‌های آموزشی هتل‌داران و روسای اتحادیه‌ها و سایر گروه‌های مرتبط اضافه شود.»
زوم‌جیزوم‌جی13 ساعت قبل
از تولید فیلم ماینکرفت و انتشار بازی برای تمامی پلتفرم‌ها و دستگاه‌های بازی‌ای که می‌تواند به ذهن شما خطور کند، تا ساخت نسخه‌های فرعی جذابی مانند بازی Minecraft Earth و Minecraft Dungeons، همه و همه به موفقیت این بازی محبوب کمک کرده‌اند. طبق جدیدترین اخبار بازی مشخص شده است که یک توسعه‌دهنده‌ی دیگر هم به فرایند ساخت این بازی اضافه می‌شود. این توسعه‌دهنده‌ی جدید استودیو Double Eleven است که یک استودیوی انگلیسی است و در نقش یک شرکت پشتیبان وارد فرایند ساخت بازی Minecraft Dungeons می‌شود و تاکنون بازی‌های زیادی را پورت کرده است. ما همچنین از رشد پروژه‌ای که مشغول کار کردن روی آن هستیم بسیار خرسندیم و قطعا تخصص و تلاشی که استودیو Double Eleven در این زمینه دارد باعث افزایش کیفیت Minecraft Dungeons و در نتیجه رضایت کاربران و جامعه بزرگ ما خواهد شد. لی هاچینسون، مدیر ارشد اجرایی استودیو Double Eleven، از این همکاری ابراز خوشحالی کرده است و بازی Minecraft Dungeons را یک نقطه عطف می‌داند و به موفقیت آن بسیار امیدوار است.

نظرها

اخبار بیشتر