تهران| بازداشت اراذلی که با شمشیر به جان مردم افتادند + تصاویر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. اجتماعی
تهران| بازداشت اراذلی که با شمشیر به جان مردم افتادند + تصاویر

تهران| بازداشت اراذلی که با شمشیر به جان مردم افتادند + تصاویر

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت سه شروری خبر داد که با شمشیر به شهروندان حمله‌ور شده بودند.

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سه تن از اوباشی که در خیابان ۲۰ متری شمشیری اقدام به ایجاد رعب و وحشت و درگیری کرده بودند، توسط پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ بازداشت شدند.

پیش از ظهر امروز این اوباش با دستور مقام قضایی به محل حادثه آورده شده و به تشریح ماجرا پرداختند.

سردار علی ذوالقدری در حاشیه بازسازی صحنه جرم توسط این اوباش در محل حادثه، گفت: اوایل مرداد ماه تعدادی اوباش ضمن درگیری با یکدیگر در خیابان شمشیری با شمشیر، قمه و چاقو به تعدادی از شهروندان حمله‌ور شده و پس از ضرب و جرح مردم، به اموال آنها خسارت زدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به مجروحیت سه شهروند و تخریب چهار خودرو در این درگیری، ادامه داد: پس از این اتفاق پرونده به مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ واصل شد که با اقدامات فنی و اطلاعاتی ضمن شناسایی مخفیگاه سه متهم اصلی پرونده، در سه اقدام غافلگیرانه پس از ۹ روز موفق به بازداشت آنها شدیم.

وی به سوابق متهم اصلی این پرونده اشاره کرد و گفت: متهم اصلی از اراذل سطح یک است که حین بازداشت، در مقابل پلیس مقاومت کرد که مأموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح و تیراندازی موفق به بازداشت وی شدند، وی ۱۲ فقره سابقه کیفری در زمینه شرارت، اخلال در نظم عمومی، شرب خمر، نزاع دسته‌جمعی و قدرت‌نمایی از سال ۸۸ به بعد در کارنامه خود همراه دارد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اجتماعی ایران

این مقام انتظامی افزود: دو متهم دیگر این پرونده نیز دارای سه و دو سابقه کیفری در زمینه نزاع دسته‌جمعی، قدرت‌نمایی و شرب‌خمر هستند.

ذوالقدری یادآور شد: اوباش مخل در نظم عمومی با هماهنگی دستگاه قضایی، هر چند وقت یکبار به مراکز پلیس امنیت احضار شده و ضمن توجیح و آموزش، هشدارهای پلیسی به آنها تفهیم می‌شود اما متهم اصلی این پرونده نزدیک به یک سال از این کار (حضور در مراکز پلیس امنیت) استنکاف می‌کرد که برخورد لازم با وی صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ درباره گلایه‌مندی برخی از اهالی محل حادثه درباره امنیت منطقه مذکور نیز گفت: شهروندان می‌توانند هرگونه شرارت، اخلال در نظم عمومی، قدرت‌نمایی را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند تا به سرعت برخورد با آنها را انجام دهیم و هماهنگی لازم با دستگاه قضایی نیز وجود دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جوی آرام و پایدار در اکثر نقاط

صدا و سیماصدا و سیما16 ساعت قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ افزود: بر اساس آخرین اطلاعات و نقشه‌های هواشناسی تا سه روز آینده جوی نسبتا آرام و بدون پدیده را پیشرو داریم و تنها در بخش‌هایی از شمال غرب و سواحل غربی دریای خزر، بخش‌هایی از استان گیلان، مازندران، اردبیل و نواحی شمالی آذربایجان غربی و شرقی بارش خفیف و پراکنده اتفاق می‌افتد. وی گفت: در بخش‌های شرقی کشور همچنان پدیده وزش باد و گرد و خاک را داریم و در شمال استان سیستان و بلوچستان منطقه زابل، شرق استان کرمان و نواحی جنوبی استان خراسان جنوبی در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید است که می‌تواند منجر به خیزش گرد وخاک و کاهش دید و کیفیت هوا شود. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: به لحاظ شرایط دمایی در بیشتر مناطق کشور به خصوص نیمه شمالی روند افزایش نسبی دما را تا پایان هفته پیشرو داریم. خانم احمدی ادامه داد: برای هفته آینده در بخش‌های شمالی کشور بارش‌های خوبی را پیشرو خواهیم داشت و کاهش قابل توجه دما را نیز برای هفته بعد پیش بینی می‌کنیم. وی گفت: امروز آسمان تهران صاف پیش بینی شده و دمای هوا به حدود ۳۰ تا ۳۲ درجه می‌رسد.

بیشترین بیکارهای ایران چند ساله هستند؟ (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

سامانه سماح

صدا و سیماصدا و سیما8 ساعت قبل

(ویدیو) حرکت مترو با درهای باز!

فراروفرارو1 روز قبل
یکی از قطار‌های مترو تهران دچار نقص فنی شد و جابجایی مسافران با در باز انجام گرفت. مشکل هرچند برای مسافران عجیب بود، ولی برای معاون شهردار نه؛ چراکه معتقد است در یک خط مترو ۱۲۰۰ در وجود دارد و احتمال خرابی همیشه هست. به گزارش فارس، کلیپی طی ۲۴ ساعت گذشته در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد که نشان می‌دهد قطار مترو در یکی از خطوط با در باز در حال حرکت است. بنابر این بیش از ۱۲۰۰ در وجود دارد که ممکن است یکی از آن‌ها در طول سال خراب شود. گفتنی است این مشکل برای دومین بار در مسیر خط ۴ و ۲ مترو تهران در روز‌های اخیر به وقوع پیوسته است.

اشتباهی که گوشه‌ای از صادرات کشور را فلج کرد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کارخانه‌ای که قالب‌های بتنی برج میلاد، مترو و سدهای مختلف را تولید کرده است، خط تولیدش به ضایعات تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارخانه‌ای که تولیداتش به ده کشور صادر می‌شد و کشورمان را از واردات برخی محصولات صنعتی بی نیاز می‌کرد، شرمنده بیش از هزار کارگری است که از کار بیکار شده‌اند.

ماشین عروس متفاوت زوج عراقی+تصاویر

4+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر