لبیک جهادگران خراسان‌جنوبی به رهبر انقلاب: پیام شما راهبرد اساسی گروه‌های جهادی خواهد بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. سیاسی
لبیک جهادگران خراسان‌جنوبی به رهبر انقلاب: پیام شما راهبرد اساسی گروه‌های جهادی خواهد بود

لبیک جهادگران خراسان‌جنوبی به رهبر انقلاب: پیام شما راهبرد اساسی گروه‌های جهادی خواهد بود

فارسخبرگزاری فارس |
مجمع جهادگران خراسان‌جنوبی در لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) به گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند مجمع جهادگران خراسان‌جنوبی در لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) به گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل می‌باشد:

بسیج در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی با ورود به میدان‌های سازندگی کشور در عرصه‌های مختلف به‌خوبی نشان داد از توانمندی‌های غیرقابل‌انکاری برای آبادانی کشور برخوردار است و نقش مؤثر و حیات‌بخشی در پویایی هر چه بیشتر نظام و مجموعه حاکمیت کشور داشته و بی‌شک از ظرفیت‌های بی‌شماری برای کمک به مردم و دولت برخوردار است.

جوانان باهمت انقلابی و اخلاص مجاهدانه برای رفع مشکلات مردم وارد میدان شده و بهترین ارزش‌های انسانی را متعلق به خود کرده‌اند. همان‌گونه که مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در پیام خود خطاب به جوانان جهادگر فرمودند، باید گفت که بر همه لازم است که «پیشرفت بدون حد در اندیشه و کار جهادی»، «لزوم تبدیل حرکت‌های جهادی به گفتمان عمومی» و «لزوم ثبات قدم در صراط مستقیم» را به‌عنوان راهبرد اساسی در دستور کار خود قرار دهیم.

بررسی بیانات رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) در طول ۴۰ سال گذشته نشان می‌دهد که آسایش مردم خصوصا توده مردم، رفع مشکلات معیشتی و رفاهی آنان در رفع فقر و محرومیت، برقراری عدالت اجتماعی و رفع تبعیض‌ها از دغدغه‌های اصلی و همیشگی معظم له بوده و هست؛ لذا با تدبیری هوشمندانه و حکیمانه در سال آغازین دهه پنجم انقلاب و پس از فراز و فرودهای بسیار انقلاب اسلامی ایران همچنان به صورت مکرر بر فعالیت‌های جهادی تأکید و از آن به‌عنوان بهترین مجرا و کانال برای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم و دور از دسترس دولت یاد می‌کنند.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

اینک در گام دوم انقلاب که تجلی عزت‌مداری، اقتدار، پیشرفت و شکوه ایران اسلامی است باور داریم که رفع محرومیت تنها با اتکال به خدای متعال و با تفکر و روحیه جهادی و عمل انقلابی امکان‌پذیر خواهد بود. تفکری که برخاسته از اندیشه‌های عاشورایی است و چون درختی ریشه‌دار، سر به آسمان اقتدار می‌ساید و میوه‌هایش را به مردم هدیه می‌کند. به‌یقین نقش جهادگران بسیجی و جهادی در عرصه خدمت‌رسانی، خدمتگزاری و رفع محرومیت‌ها نقش بی‌بدیلی است که بستر و اسباب همگانی شدن فرهنگ کار و خدمت جهادی در جامعه خواهد شد.

پیام امیدبخش و شورآفرین رهبر جهادی انقلاب امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) به گروه‌های جهادی و بسیج سازندگی، پیامی است تاریخی برای گذر از مدیریت‌های سست و ناکارآمد و خلق حماسه‌های جهادی عظیم و انقلابی با پشتوانه نیروها و رویش‌های انقلابی که دل در گرو آرمان‌های اسلام و انقلاب دارند و گام دوم را با قدم‌هایی استوار می‌پیمایند.

ما جهادگران بسیجی خراسان‌جنوبی با لبیک به پیام مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) اعلام می‌داریم با سازماندهی گروه‌های جهادی متشکل از جوانان انقلابی، دوشادوش خادمین مردم برای فراگیر نمودن فرهنگ و تفکر جهادی در جامعه و انعکاس فعالیت‌ها و اقدامات جهادگران عزیز با زبان رسا و بلیغ، همه ظرفیت و توان خود را بکار گرفته و از همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها خواستاریم در این خیزش مقدس و مجاهدانه زمینه و بستر لازم را فراهم سازند.

مجمع جهادگران خراسان‌جنوبی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

یک جو غیرتی که در وجود رضاخان نبود!

مهرمهر18 ساعت قبل
‌۲۵ شهریور ۱۳۲۰، سالروز تعویض پادشاهی در حکومت پهلوی توسط انگلیسی‌ها بود. رهبر انقلاب در این باره فرمودند: انقلاب آمد کشور را از زیر پای این انسانهای حقیر و پست و ظالم بیرون کشید.

انتقام‌گیری از زن ایرانی‌الاصل در وزارت خارجه آمریکا +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، این گزارش نتیجه تحقیقات چندین ماهه درباره اتهام انتقام گیری سیاسی هوک و چند مدیر دیگر دولت دونالد ترامپ از چند کارمند و دیپلمات وزارت خارجه آمریکاست. در یکی از ایمیل‌های رد و بدل شده میان جولی هالر، مقام ارشد دولت ترامپ در وزارت خارجه آمریکا و برایان هوک، هالر به غلط، نوشته بود نوروززاده متولد ایران است. او در ایمیلی دیگر لیستی از کارمندان وزارت خارجه را با عناوینی چون دردسرساز و خائن به تیم (ترامپ) در برابر اسمشان، تهیه کرده بود. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلوداین دومین بخش از گزارش بازرس وزارت خارجه آمریکا در مورد تبعیض علیه بعضی کارمندان این وزارت‌خانه از سوی مدیران منصوب ترامپ است. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در زمان انتشار ایمیل‌ها این اتهام‌ها را رد کرد و جا به جایی کارمندان را روند عادی انتقال‌های درون سازمانی خواند.

فیلم/ جزئیات عملیات خارق‌العاده یمن علیه آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز16 ساعت قبل

فیلم/ عزاداری شیعیان اسیر در چنگال آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

این موشک‌ها ۱۸۰۰ تا بوده آقای نتانیاهو نه ۱۰۰ تا!

مهرمهر18 ساعت قبل
مجری از نتانیاهو می‌پرسد: شما می‌گویید حماس تضعیف شده در حالیکه تعداد زیادی موشک‌ در یک سال و نیم گذشته به سمت اسرائیل شلیک شده است. آیا تعداد این موشک‌ها را می‌دانید؟

نظرها

اخبار بیشتر