سلطان فولاد از ایران گریخت؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. قدس آنلاین
  4. اقتصادی

سلطان فولاد از ایران گریخت؟

قدس آنلاینخبرگزاری قدس آنلاین |
صفحه اینستاگرام «اینستاخبری» درتازه ترین پست خود نوشت: رسول دانیال‌زاده که به سلطان فولاد ایران هم مشهور بود، چند ماهی است به یکی از سوژه‌های روز رسانه‌ها تبدیل شده است.

قدس آنلاین: اسم او هم در پرونده حسین فریدون برادر رئیس جمهور، و هم طبری معاون دفتر رییس سابق قوه قضائیه مطرح بود.

اما با پیگیری مسئولان ارشد قوه قضائیه و رسیدگی جدی به تخلفات، قرار بر پیگرد قضایی و رسیدگی به اتهامات متنوع او شده بود.

به نظر می‌رسد با تنگ‌تر شدن حلقه دستگیری اطرافیان دانیال‌زاده، وی ترجیح داده با فرار از کشور خود را از مجازات قانونی نجات دهد.

در وبسایت خبری بخوانید: جديدترين اخبار اقتصادی لحظه به لحظه ايران وجهان

حالا باید دید آیا امکان دستگیری او مانند شهرام جزایری فراهم می‌شود، یا همانند محمود خاوری از دست قانون، گریزان باقی خواهد ماند؟

سلطان فولاد از ایران گریخت؟ - 6

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اظهارنظر وزیرکشور درباره برخورد با بدحجابی +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین13 ساعت قبل
ایمناایمنا14 ساعت قبل
به علاوه پرداخت یارانه برای حامل‌های انرژی به منزله ارزان فروشی آن‌ها است. عضو هیئت علمی اقتصاد دانشگاه اصفهان ادامه داد: همچنین در صورتی که قیمت حامل‌های انرژی در داخل، متناسب با قیمت منطقه‌ای نباشد زمینه ساز قاچاق می‌شود، آلودگی محیط زیست را شدت می‌بخشد و تقاضا برای مصرف غیر ضروری آن‌ها را افزایش می‌دهد؛ در این صورت حامل‌های انرژی از نظام قیمتگذاری دور می‌شود؛ در واقع اگر تولید و مصرف به عنوان یک عمل اقتصادی محسوب شود باید بر اساس یک نظام قیمتی صورت پذیرد. عضو هیئت علمی اقتصاد دانشگاه اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر منطقی‌ترین راه تجدید ارزیابی قیمت حامل‌های انرژی است. اگر در بلند مدت، قیمت حامل‌های انرژی به قیمت بازار نزدیک و منطقی شود، می‌تواند تعادل جدیدی در بازار انرژی به وجود آورد و همچنین تعدیل کسری بودجه دولت را نیز به همراه داشته باشد. طیبی تاکید کرد: در هر حال چه درآمدهای دولت افزایش پیدا کند و چه نکند، قیمت حامل‌های انرژی باید واقعی شود.

تهدید نظامی در انتهای فهرست دشمن قرار دارد

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل
سردار جلالی افزود: اینکه دشمن به اهداف خود نرسیده است نشان می‌دهد ما پیروز شده‌ایم البته در بخش‌هایی مشکلاتی ایجاد شده است. وی گفت: مقامات امریکایی می‌گفتند انتظار داشتیم با ایجاد این جنگ اقتصادی بر ضد ایران، ملت ما در صف غذا قرار بگیرند. سردار جلالی افزود: امریکا برای ناکارآمد کردن دولت بر مردم فشار وارد می‌کند تا با ناراضی کردن آنان مردم را در مقابل دولت قرار دهد و سال ۹۷ اوج این تلاش دشمن بود. رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: دانشگاه‌های کشور باید جنگ اقتصادی را بشناسند و برای آن راه حل ارائه کنند. رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: راه حل‌های جدی برای مقابله با تهدید‌ها داریم و بسیاری از کشور‌ها در پی استفاده از تجربیات ما هستند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز23 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز این روزنامه نوشت: اسناد سازمان «سیا» که به‌تازگی از حالت محرمانه خارج شده‌اند، حاکی از آن هستند که سیا اقدام به تربیت و آموزش گربه‌ها، سگ‌ها، دلفین‌ها و حتی پرندگان - از کبوترها تا کلاغ‌ها - کرده تا در عملیات جاسوسی از آن‌ها استفاده کند. سیا با روی آوردن به حیوانات در صدد بوده است آن‌ها را برای ماموریت‌هایی مانند قرار دادن دستگاه تصویر‌برداری و شنیداری در لبه پنجره‌ها‌ی مکان‌های حساس تربیت کند. یکی از ماموران جاسوسی سیا کلاغی به نام «دودا» بوده که در سال ۱۳۵۳ به طور مرموز ناپدید شد.
همشهریهمشهری1 روز قبل
جوایز «ایگ‌ نوبل» هر سال به پژوهش‌های علمی غیرعادی اهدا می‌شوند و معادل ریشخندآمیز جوایز نوبل هستند. یک برنده دیگر جوایز ایگ نوبل امسال گروهی از پژوهشگران آمریکایی هستند که نشان دادند تکنیکی که برای آموزش حیواناتی مانند سگ‌ها به کار می‌رود را می‌تان برای آموزش بهتر جراحان هم به کار برد. سیلوانو گالوس به خاطر پژوهش‌های درباره آثار سلامت‌بخش پیتزا، البته احتمالا فقط پیتزایی که در ایتالیا تهیه و خورده می‌شود، جایزه ایگ نوبل گرفت. ایمان فرحبخش، یک مهندس ایرانی از قوچان طرحی را برای ساخت یک ماشین که با قرار دادن کودک درون آن می‌تواند به طور خودکار پوشک بچه را عوض کند، در آمریکا به ثبت رسانده است، یکی دیگر از برندگان جایزه ایگ نوبل امسال بود. برندگان بیست و نهمین دوره سالانه ایگ نوبل جوایزشان را در دانشگاه هاروارد در آمریکا از دست برندگان جوایز واقعی نوبل دریافت کردند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 ساعت قبل
در این بخش قصد داریم تعدادی از کارهایی که در سنگاپور نباید انجام داد را به شما عزیزان معرفی کنیم. حتما شنیده‌اید که سنگاپور کشور بسیار تمیزی بوده و بهداشت در آن از اهمیت بالایی برخوردار است. پس، انداختن آشغال در خیابان یکی از کارهای ناپسند در سنگاپور بوده و جریمه‌های سنگینی به همراه دارد. براساس قانونی که در سال ۱۹۹۶ تصویب شد، برهنه بودن یکی از کارهای ناپسند در سنگاپور محسوب شده و ممنوع هست. سیستم حمل و نقل عمومی سنگاپور بسیار منظم بوده و خدمات کامل و گسترده‌ای را به شهروندان خود ارائه می‌دهد.

نظرها

اخبار بیشتر