ایمان بر ابراز و امکانات پیروز است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. سیاسی
ایمان بر ابراز و امکانات پیروز است

ایمان بر ابراز و امکانات پیروز است

ایسناخبرگزاری ایسنا |
فرمانده کل سپاه تصریح کرد :معتقدیم براساس آیات الهی وقتی جهاد می کنیم خداوند راه پیروزی را به ما نشان می‌دهد.

به گزارش ایسنا، سرلشکر حسین سلامی عصر امروز (یک شنبه) طی سخنانی در نهمین جشنواره مالک اشتر سپاه با بیان اینکه توصیه من آن است که فرماندهان ما هرچه می‌توانند نهج البلاغه را بخوانند، گفت: این کتاب زیبنده‌ترین و زیباترین منشور فرماندهی است. ولایت راه، روش، ارزش، فضیلت و عظمت است و ما شکوه ارزش و درخشش ولایت را در این چهل سال چشیده‌ایم و به اطمینان قلبی رسیده‌ایم.

وی افزود: میدان نبرد ما را در درخشش نور ولایت به اطمینان قلبی رسانده است. هیچ چیز در عالم برای اثبات حقایق جای تجربه را نمی‌گیرد.

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه آمریکا به هر دری زده و به هر دری وارد شده تا به ما فشار آورد، به ویژگی‌های این کشور به عنوان یک ابرقدرت در جهان اشاره و اظهار کرد: آمریکایی‌ها خودشان می‌گویند رهبران‌مان فاقد حکمت هستند و روح کاریزماتیک ندارند. این کشور همه ارکان قدرت خود را بسیج کرده و به صحنه آورده و هر آنچه می‌توانسته در همه ابعاد فراهم کرده است.

سلامی تاکید کرد: در این سو نه یک قدرت اقتصادی وجود دارد و نه یک قدرت رسانه‌ای در آن مقیاس دیده می‌شود و نه یک سیطره سیاسی موجود است، بلکه به ظاهر همه اینها از آن آمریکاست، اما کشوری که اکنون در برابر آمریکا ایستاده هرچند در بین قدرتهای بزرگ نظامی نیامده - ولی به آن نزدیک شده - کشوری است که همه این تفاضل‌ها را با قدرت ولایت جبران می‌کند و زمانی که حرکت می‌کند قلب استکبار را می‌لرزاند.

در وبسایت خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

وی تصریح کرد: معتقدیم براساس آیات الهی وقتی جهاد می‌کنیم خداوند راه پیروزی را به ما نشان می‌دهد چون مومن هرگز به بن بست نمی‌رسد و این راه و روش حیات ماست.

سلامی با تاکید بر اینکه ایمان بر ابراز و امکانات پیروز است، اظهار کرد: هرچه هم که به ابراز و سلاح پیشرفته مجهز شوند بازهم بر ایمان پیروز نمی‌شوند و این ایمان است که به ابزار روح می‌دهد و وقتی ابراز با انسانی مومن ترکیب می‌شود، به یک نیروی قدرتمند بدل می‌شود.

سلامی با اشاره به اینکه معنویت، توکل و توسل ملاک کار سپاه است، اظهار کرد: سپاه غیر از این نیست و ما فقط اینگونه پیروز می‌شویم، پس این دید را در قلب خود تثبیت کنیم.

ادامه دارد ….

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

موسوی: نمی‌توان روی دیدارهای تبلیغاتی حساب کرد

مهرمهر1 روز قبل
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به برخی گمانه زنی‌ها درباره دیدار رئیس جمهور ایران و امریکا در نیویورک گفت: چنین برنامه‌ای در دستور کار جمهوری اسلامی ایران نیست و این دیدار انجام نخواهد شد.

فیلم | بخشی از دادگاه شبنم نعمت زاده را ببینید

همشهریهمشهری15 ساعت قبل

گسترش حملات پهپادی یمن به عربستان

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن تاکید کرد ما بسیار صریح و روشن به تمامی کشور‌های متجاوز می‌گوییم که خون یمنی‌ها بی بها نیست. این حملات ادامه خواهد داشت و گسترش خواهد یافت و تاسیسات مهم‌تر و حساس‌تر رژیم سعودی را هدف قرار خواهد داد. البخیتی گفت پیام نخست این حملات از آن سعودی است و در وهله دوم، پیام این حملات برای امارات متحده عربی است. امارات متحده عربی باید به طور کامل از خاک یمن خارج شده و به دخالت‌های خود در این کشور پایان دهد. وی افزود هم اکنون معادله قدرت به هم خورده است و ما توانسته‌ایم توازن وحشت ایجاد کرده و عمق خاک سعودی را هدف قرار دهیم.

فیلم/ بیانات منتشر نشده رهبری در پی حذف نام شهدا از معابر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

رهبر معظم انقلاب: تا آمریکا توبه نکند، هیچ مذاکره‌ای اتفاق نمی‌افتد +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل

فیلم/ جزئیات عملیات خارق‌العاده یمن علیه آل‌سعود

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر