فیلم/ تلاش انگلیس برای بالا کشیدن پول ایران!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

فیلم/ تلاش انگلیس برای بالا کشیدن پول ایران!

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
گزارش بی بی سی از دودوزه بازی انگلیس در یک پرونده: در سال 1978 مدیر شرکت "ای.ام.اس" دستور داده بود حتی یک ریال هم به ایران پول نپردازند! اساسا آنها قصدی برای دادن این پول هنگفت به ایران ندارند.

دریافت ۲۴ MB

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

ساعت ۲۴ساعت ۲۴18 ساعت قبل
رابرت پین، رئیس پلیس منطقه اجوود گفت: «من می‌دانم که امروز خانواده وی عروسی داشته‌اند و بیشتر اعضای خانواده در خارج از خانه بودند، اما شاهدان می‌گویند او را قبل از انفجار در نزدیکی خانه دیده‌اند.» رئیس پلیس افزود: روز شنبه قبل از انفجار، مأموران چندین بار به فراخوانده شده بودند، اما در مورد این تماسها توضیح بیشتری نداد. طبق گزارش پلیس، این مرد در گذشته از خشونت خانگی و بیماری روانی رنج می‌برده است. رابرت پین افزود: آتش سوزی مشکوک است زیرا هیچ دلیلی برای منفجر شدن خانه وجود ندارد. مصدوم دیگر حادثه روز شنبه یک افسر پلیس ناحیه اجوود است که هنگام کمک به یک آتش نشان مچ دستش شکست.

تصادف وحشتناک در جاده‌ای در روسیه +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین23 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
بر اساس قوانین مربوط به تملک اموال غیرمنقول اتباع خارجی «تملک هر نوع زمین به هر میزان به نام اشخاص خارجی مجاز نیست». بر این اساس اتباع خارجی (اشخاص حقیقی خارجی) نمی‌توانند به نام خود صاحب زمین در کشور شوند. درنتیجه آمار رسمی برای خرید زمین توسط اعراب وجود ندارد. اتباع عرب علاوه بر ملک اقدام به خرید میوه و دام هم می‌کنند. اکنون مافیای خاصی برای خرید ملک و دیگر محصولات در شمال کشور شکل گرفته است و هر شخصی نمی‌تواند وارد این حوزه شود.

سر عربستان کلاه رفت! / ناتوانی سامانه‌های پدافند هوایی پاتریوت و هاوک در برابر حملات پهپادی به تاسیسات نفتی آرامکو + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، در حمله پهپادی به تاسیسات آرامکو در عربستان، ناتوانی سامانه‌های متنوع پدافند هوایی آمریکایی همچون پاتریوت و هاوک که در عربستان مستقر هستند، به خوبی آشکار شد. برنامه «سلام صبح بخیر» به موضوع حمله پهپادی کمیته‌های مردمی و نیروهای مقاومت یمن به تاسیسات نفتی آرامکو پرداخته است. بیشتر بخوانید: درخواست توقف فروش سلاح‌های فرانسوی به عربستان و امارات + فیلمانتهای پیام/

زمان حمله به تاسیسات نفتی عربستان +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

فیلم/ اشک‌های رونالدو به یاد پدر

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر