حضور مدیران ارشد ایساکو در خراسان رضوی؛ ارزیابی رضایت‌مندی زائران حرم رضوی در ایام عید غدیر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. اقتصادی

حضور مدیران ارشد ایساکو در خراسان رضوی؛ ارزیابی رضایت‌مندی زائران حرم رضوی در ایام عید غدیر

انتخابخبرگزاری انتخاب |
هم‌زمان با نزدیک شدن عید بزرگ شیعیان و ولایت‌عهدی حضرت امام علی (ع)، حمیدرضا بهمنی، قائم مقام ایساکو، به همراه گروهی از مدیران این شرکت، كيفيت خدمت رساني به مسافران و زائران مهشد مقدس را مورد بررسي و ارزيابي قرار داد.

مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در ادامه بازدیدهای نظارتی خود، به منظور پایش بر نحوه ارائه خدمات به مشتریان این گروه صنعتی امروز به استان خراسان رضوی سفر کردند.

به گزارش ایکوپرس، هم‌زمان با نزدیک شدن عید بزرگ شیعیان و ولایت‌عهدی حضرت امام علی (ع)، حمیدرضا بهمنی، قائم مقام ایساکو، به همراه گروهی از مدیران این شرکت، کیفیت خدمت رسانی به مسافران و زائران مهشد مقدس را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

در همین پیوند، این گروه برای بررسی کیفیت ارائه خدمات به مشتریان، به تعدادی از نمایندگی‌های نیشابور و شهر مشهد رفته و با ارزیابی خدمات پس از فروش بر اساس چک‌لیست‌های موجود، بر ارائه بهترین خدمات به زایرین حرم امام رضا (ع) تاکید کردند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

«کیفیت ارائه خدمات» از مهم‌ترین شاخص‌هایی است که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در ارزیابی سالانه خود، آن را مورد بررسی قرار می‌دهد و برهمین اساس بهبود کیفیت خدمات متاثر از عواملی همچون نظارت و پایش مستمر و برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات اصلاحی به صورت مداوم، بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص، استفاده از قطعات با کیفیت، تجهیزات و شرایط محیطی نمایندگی‌ها و … بوده است.

گفتنی است، ایساکو در شاخص «کیفیت ارائه خدمات» از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) نمره ۹۱٫۲ از ۱۰۰ را دریافت کرده که از سال ۹۴ تاکنون یک رکورد محسوب می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فارسفارس8 ساعت قبل
نایب رئیس کمیسیون اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه با تصویب قانون تجارت، نباید شرایط اقتصادی کشور را با مخاطره مواجه کنیم، گفت: فعالان تجاری و تولید‌کنندگان قادر به کار کردن با این قانون نخواهند بود. نایب رئیس کمیسیون اتاق بازرگانی تهران بیان داشت: بر اساس متن الفاظی که در قانون آمده ناملموس به نظر می‌رسد و بر اساس علوم نظری این قانون تدوین شده است، در حالی که برای الفاظی که در حوزه اقتصاد کار می‌کنند، باید بر اساس قطعیت قانون تدوین شود؛ بنابراین قانون مذکور اشکال ماهوی دارد. اتابک اظهار داشت: نتیجه چنین قانونی ورود صد برابری پرونده به قوه قضائیه است و این خلاف آن چیزی است که قوه قضائیه امروز پیگیری می‌کند. وی در ادامه با اشاره به تدوین قانون تجارت گفت: فعالان تجاری و تولیدکنندگان قادر به کار کردن با این قانون نخواهند بود، زیرا این قانون ماهوی به گونه‌ای تدوین شده که بر اساس تفسیر است و ناظر به علوم نظری است، در حالی که ما در اقتصاد نیازمند علوم قطعی هستیم. نایب رئیس کمیسیون اتاق بازرگانی تهران بیان داشت: عامه موضع‌گیری‌های فعالان اقتصادی این است که فعلا در مورد تصویب این قانون دست نگاه داشته شود و شرایط اقتصادی کشور را از اینکه هست در مخاطره بیشتری قرار ندهیم.

نخستین کنترل دوسالانه هواپیما‌های‌ای تی آر

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آر در ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران وجود دارد. مدل این هواپیما‌های خریداری شده ATR ۷۲-۶۰۰ است که نخستین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی وارد ناوگان هوایی جهان شد. پس از اجرای توافق برجام در دی ماه ۹۴، ایران سه قرارداد خرید هواپیما با شرکت‌های بوئینگ، ایرباس و‌ای تی. آر در مجموع برای ۲۰۰ فروند هواپیمای جدید منعقد کرد که سهم شرکت فرانسوی- ایتالیایی‌ای تی آر، ۲۰ هواپیما بود، اما ناتمام ماندن اجرای برجام و خروج یکجانبه آمریکا از این قرارداد و اعمال تحریم‌ها علیه شرکت‌های همکاری کننده با ایران، تحویل ۷ فروند از ای. آر‌های مورد سفارش هما را ناتمام گذاشت و ATR به تعهد خود برای تحویل ۲۰ فروند هواپیما به بهانه تحریم‌های آمریکا متعهد نماند.

اشتباهی که گوشه‌ای از صادرات کشور را فلج کرد

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
کارخانه‌ای که قالب‌های بتنی برج میلاد، مترو و سدهای مختلف را تولید کرده است، خط تولیدش به ضایعات تبدیل شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، کارخانه‌ای که تولیداتش به ده کشور صادر می‌شد و کشورمان را از واردات برخی محصولات صنعتی بی نیاز می‌کرد، شرمنده بیش از هزار کارگری است که از کار بیکار شده‌اند.

رهبر معظم انقلاب: نمی‌گویم باب گفت‌وگو و مراوده را ببندید +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین7 ساعت قبل

ضرورت خرید الحاقیه بیمه بدنه

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مدیرعامل بیمه آسیا در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اشاره به اینکه در یک سال گذشته، ​ قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی افزایش یافته است گفت: ​ دارندگان بیمه بدنه خودرو باید با مراجعه به شرکت‌های بیمه در خصوص تجدید ارزیابی سرمایه خود با خرید الحاقیه بیمه اقدام کنند تا در زمان بروز خسارت دچار مشکل نشوند. آقای مسعود بادین افزود: خرید این الحاقیه بیمه بدنه بویژه برای خودرو‌های صفر کیلومتر که بصورت لیزینگ خریداری و بیمه نامه آن‌ها چند ساله صادر شده، ​ ضروری است. وی گفت: بر اساس ماده ۱۰ قانون بیمه، شرکت بیمه به تناسب مبلغ بیمه‌شده خودرو، خسارت‌ها را جبران خواهد کرد بنابراین در صورتیکه خودرویی با قیمت گذشته بیمه شده باشد، در زمان بروز خسارت به همان نسبت، خسارت خود را دریافت خواهد کرد و نه به قیمت روز خودرو. آقای بادین اضافه کرد: شرکت‌های بیمه معمولا با ارسال پیامک برای مالک خودرو در این خصوص اطلاع رسانی می‌کنند، اما ممکن است خودروی مورد نظر به شخص دیگری فروخته شده باشد بنابر این مالک خودرو باید با پرداخت حق بیمه اضافی و دریافت الحاقیه پوشش بیمه‌ای خود را افزایش دهد تا بتواند از پوشش بیمه بدنه بطور کامل بهره‌مند شود.

دردسر نگهداری حیوانات وحشی برای خواننده زن +تصاویر

7+
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر