مجموعه Dignitas قرارداد تیم بانوان CS: GO خود را به مدت ۲ سال تمدید کرد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. زوم‌جی
  4. سرگرمی
مجموعه Dignitas قرارداد تیم بانوان CS: GO خود را به مدت ۲ سال تمدید کرد

مجموعه Dignitas قرارداد تیم بانوان CS: GO خود را به مدت ۲ سال تمدید کرد

زوم‌جیخبرگزاری زوم‌جی |
امیلی کاریدوی و هم تیمی‌هایش بعد از کسب چندین عنوان قهرمانی در مسابقات Counter Strike: Global Offensive قرارداد خود با تیم Dignitas را برای ۲ سال تمدید کردند.

مجموعه Dignitas بعد از چیزی حدود ۲ سال و نیم قرارداد تیم بانوان خود در رشته Counter Strike: Global Offensive را تمدید کرد. این مجموعه در تیر ماه سال ۱۳۹۵ بود که برای اولین بار تیم بانوان خود در رشته کانتر استرایک را معرفی کرد و با جذب استعدادهای غربی وارد میادین حرفه‌ای شد. مجموعه دیگنیتاس به عنوان یکی از حامیان بانوان در ورزش الکترونیک شناخته می‌شود که در کنار داشتن تیم بانوان در رشته کانتر استرایک از چندین استریمر محبوب نیز حمایت می‌کند.

تیم بانوان Dignitas جزو معدود مواردی است که تمامی بازیکنان اصلی آن را بانوان تشکیل می‌دهند. این تیم در سال‌های گذشته چندین دوره قهرمانی جهان را به‌دست آورده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کسب عنوان قهرمانی بخش بانوان مسابقات Intel Challenge Katowice در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ اشاره کرد. لازم به ذکر است که این تیم در سال‌های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ توانسته است عنوان قهرمانی فستیوال Girl Gamer Esports را نیز از آن خود کند.

مجموعه Dignitas قرارداد تیم بانوان CS: GO خود را به مدت ۲ سال تمدید کرد - 3

بازیکنان فعلی تیم که بیشتر با نام‌های مستعار EMUHLEET، Milk، rain، artStar و theia شناخته می‌شوند قرار است در تمامی رقابت‌های حرفه‌ای بازی CS: GO در فصل جدید شرکت کنند. امیلی کاریدوی معروف به EMUHLEET که از اواسط سال ۲۰۱۴ فعالیت حرفه‌ای خود در بازی Counter Strike: Global Offensive را شروع کرده است وظیفه رهبری تیم را در داخل بازی بر عهده دارد و ملیسا مونتورف ۲۰ ساله که با نام theia شناخته می‌شود در رقابت‌های قبلی به صورت میهمان این تیم را همراهی می‌کرد ولی هفته گذشته بالاخره قرارداد رسمی خود را با تیم امضا کرد و به مدت دو سال این تیم را همراهی می‌کند. لازم به ذکر است که دیوید گاریدو با نزدیک به پانزده سال تجربه در بازی کانتر استرایک همچنان به عنوان مربی تیم باقی می‌ماند.

خبری: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

تیم Dignitas اخیرا در مرحله اصلی مسابقات DreamHack Showdown Valencia 2019 حضور داشته است که بعد از شکست در مقابل تیم Beşiktaş Esports در جایگاه چهارم رقابت‌ها قرار گرفت. در حال حاضر این تیم برای شروع فصل جدید رقابت‌های ESEA League آماده می‌شود و به زودی در سیزدهمین فصل مسابقات Fragadelphia نیز شرکت می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

۱۸ ترفند حرفه‌ای که در آشپزخانه به کارتان می‌آید + تصاویر

14+
رکنارکنا9 ساعت قبل
ایسناایسنا1 روز قبل
سازمان جهانی گردشگری گزارش داده است: از هر ۱۰ شغل در دنیا، یک شغل به صورت مستقیم به گردشگری مربوط است و هر یک شغل در گردشگری، یک و نیم شغل دیگر را درگیر اقتصاد گردشگری می‌کند. دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و وزیر گردشگری کشور در پیام‌هایی به اهمیت این شعار اشاره کرده و بیشترین تاکیدش بر اشتغال زنان و جوانان در عرصه گردشگری با هدف دستیابی به توسعه پایدار بوده است. اگر به پوستر روز جهانی گردشگری هم دقت کنیم، تاکید تصویر بیشتر بر نقش زنان در فعالیت‌های فرهنگی گردشگری است. نتیجه یکی از تحقیقات سازمان جهانی گردشگری نیز نشان می‌دهد: در بخش گردشگری، ‌ جمعیت زنان و جوانان شاغل به نسبت سایر بخش‌ها بیشتر است. چالش‌های آنها بیشتر است و مسؤولیت‌های خانوادگی آن‌ها گسترده‌تر است و دربعضی موارد، آن‌ها شغل گردشگری را با شغل‌های دیگر ترکیب می‌کنند.
پارس نیوزپارس نیوز12 ساعت قبل
زوم‌جیزوم‌جی9 ساعت قبل
بدین ترتیب، Death Stranding این چند روز به‌یکی از اصلی‌ترین موضوعات بحث در جامعه‌ی گیمرها تبدیل شد و بیشتر از قبل نگاه‌ها را به‌خود خیره کرد. به‌نقل از کوجیما، در جهان بازی، برخی از افرادی که با آن‌ها ملاقات خواهید داشت به‌موضوع اتصال نقاط مختلف آمریکا روی خوش نشان نخواهند داد و گیمرها را به‌چالش خواهند کشید. سناریوی داستان بازی قرار است تاریک و بدترین حالت ممکنی باشد که در یک اثر پساآخرالزمانی تجربه خواهید کرد. درجریان ماموریت‌های شما، با مردمی برخورد می‌کنید که علاقه‌ای به‌کمک کردن برای ایجاد ارتباط بین نقاط مختلف ندارند. هم‌اکنون می‌توانید تریلر ابتدایی و تریلر جدید Death Stranding را در کانال زومجی در یوتیوب، با زیرنویس‌های فارسی تماشا کنید.
همشهریهمشهری1 روز قبل
افرادی که به ویروس اپستین-بار (EBV) آلوده می‌شوند، برای بقیه عمر حامل این ویروس خواهند بود. این ویروس از طریق بوسیدن، سرفه یا عطسه کردن یا تماس با بزاق آلوده منتقل می‌شود. علائم بیماری ۴ تا ۷ هفته پس از عفونت ظاهر می‌شود و شامل خستگی، گلودرد، بزرگی غدد لنفاوی و درد عضلات است. این علائم معمولا با استراحت و مصرف کافی مایعات در طول چند هفته برطرف می‌شود. واکسنی برای محافظت در برابر EBV وجود ندارد، بنابراین افراد برای جلوگیری از دچار شدن به این عفونت باید دست‌هایشان را بشویند و ظروف نوشیدن یا خوردن را به طور اشتراکی استفاده نکنند.

نظرها

اخبار بیشتر