معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی در مرکزی حضور یافت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سرگرمی
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی در مرکزی حضور یافت

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی در مرکزی حضور یافت

مهرخبرگزاری مهر |
محلات- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، با هدف افتتاح چند پروژه حوزه گردشگری استان مرکزی در این استان حضور یافت و در بدو ورود به شهرستان محلات رفت.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر مونسان، روز دوشنبه، ضمن افتتاح چند مجتمع گردشگری و اقامتی از قلعه تاریخی میشیجان و بیت تاریخی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در شهرستان خمین بازدید می‌کند و در پایان سفر یک روزه خود به استان مرکزی با یکی از هنرمندان پیشکسوت صنایع دستی استان مرکزی که آثارش دارای نشانی ملی یونسکو است، دیدار خواهد کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور در سفر یک روزه خود، دو مجتمع اقامتی و دو مجتمع گردشگری را در شهرستان‌های اراک و محلات افتتاح خواهد کرد.

خبری: اخبار داغ و سرگرمی دنیا

همچنین با حضور مونسان، معاون رئیس جمهور و رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، دستگاه پرتو درمانی یکی از بیمارستان‌های شهر اراک و پایگاه توریسم سلامت در اراک افتتاح خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
فیلم سینمایی «خروج» جدیدترین پروژه ابراهیم حاتمی‌کیا محسوب می‌شود. این فیلم سینمایی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد. وی در بخشی از صحبت‌های خود نیز از وضعیت پرداختی‌های این فیلم صحبت کرده است. جهانگیر الماسی، یکی از بازیگران فیلم سینمایی «خروج» نیز اخیرا درباره این فیلم صحبت کرده است. از بازیگران فیلم سینمایی «خروج» می‌توان به فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی‌ها و جهانگیر الماسی اشاره کرد.
ایسناایسنا19 ساعت قبل
سازمان جهانی گردشگری گزارش داده است: از هر ۱۰ شغل در دنیا، یک شغل به صورت مستقیم به گردشگری مربوط است و هر یک شغل در گردشگری، یک و نیم شغل دیگر را درگیر اقتصاد گردشگری می‌کند. دبیرکل سازمان جهانی گردشگری و وزیر گردشگری کشور در پیام‌هایی به اهمیت این شعار اشاره کرده و بیشترین تاکیدش بر اشتغال زنان و جوانان در عرصه گردشگری با هدف دستیابی به توسعه پایدار بوده است. اگر به پوستر روز جهانی گردشگری هم دقت کنیم، تاکید تصویر بیشتر بر نقش زنان در فعالیت‌های فرهنگی گردشگری است. نتیجه یکی از تحقیقات سازمان جهانی گردشگری نیز نشان می‌دهد: در بخش گردشگری، ‌ جمعیت زنان و جوانان شاغل به نسبت سایر بخش‌ها بیشتر است. چالش‌های آنها بیشتر است و مسؤولیت‌های خانوادگی آن‌ها گسترده‌تر است و دربعضی موارد، آن‌ها شغل گردشگری را با شغل‌های دیگر ترکیب می‌کنند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
بیلی باب تورنتون همسر دوم آنجلینا جولی که خود از بازیگران سرشناس است، اخیرا در جریان یک مصاحبه گفته است که سالهاست با همسر سابقش دوستانی صمیمی هستند و جولی را مورد تحسین قرار داد. بیلی باب تورنتون با بازی‌های شگفت انگیزش در فیلم‌های بسیاری مورد تحسین منتقدان و مردم واقع شده‌است. بیلی باب تورنتون در هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب برای بازی در سریال جالوت جایزهٔ بهترین بازیگر مرد در مجموعه تلویزیونی درام را از آن خود کرد. مدتی بعد از جدایی آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون، تورنتون کتاب خاطرات خود را منتشر کرد که بسیاری از افراد تصور می‌کردند قرار است شامل خاطراتی از زندگی مشترک این دو نفر باشد. اگرچه این کتاب حاوی خاطرات زیادی از زندگی مشترک این دو نفر نبود اما فروش فوق العاده‌ای داشت.
اصفهان امروزاصفهان امروز1 روز قبل
۲۵ شهریور ۱۳۹۸, ۱۶:۲۰ / کد خبر:۷۵۲۴۲ مسئول امور فرهنگی و روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کاشان گفت: ساعت کار اماکن تاریخی زیرپوشش این اداره از امروز، ۲۵ شهریورماه تغییر کرده است. به گزارش ایرنا، عباس متولی در این زمینه اظهار داشت: ساعت مراجعه و بازدید از اماکن تاریخی- فرهنگی زیرپوشش اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان کاشان از ساعت ۹ تا ۱۸ عصر خواهد بود. او مجموعه‌های باغ‌موزه فین کاشان، خانه تاریخی بروجردی‌ها و محوطه باستانی سیلک را ازجمله اثرهای تاریخی- فرهنگی پربازدید زیرپوشش میراث فرهنگی در این شهرستان برشمرد. مسئول روابط عمومی اداره میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کاشان یادآور شد: آمار بازدید از اماکن گردشگری این شهرستان در سال جاری به بیش از یک‌میلیون نفر می‌رسد.
پارس نیوزپارس نیوز6 ساعت قبل
وی درباره جوان‌تر شدن «ستایش» نسبت به فصل دوم بیان کرد: این انتقادها پیش از این، نسبت به فصل دوم هم وجود داشت. این گریم باورپذیر استوی اضافه کرد: به نظرم عده‌ای کارشان این است که به محتوا دقت نمی‌کنند و از تماشای سریال لذت نمی‌برند. چهره پردازی در تلویزیون براساس شخصیت هاست که این شخصیت تعیین می‌کند که پرداخت آن به چه صورت باشد. تهیه‌کننده ستایش درباره چهره او و این جوان‌گرایی توضیح داد: ستایش در فصل قبل مشکلات و نگرانی‌هایی داشت که در این فصل ندارد. گریم‌ها در هر فصل بنا به شخصیتی که فیلمنامه می‌طلبد و براساس حرفی که کارگردان، نویسنده و تهیه کننده می‌خواهند انتقال یابد انجام می‌شود.

نظرها

اخبار بیشتر