یادداشت انتقادی روزنامه دولت درباره پروین: رطب خورده‌ای که منع رطب می‌کند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فوتبالی
  4. ورزشی
یادداشت انتقادی روزنامه دولت درباره پروین: رطب خورده‌ای که منع رطب می‌کند

یادداشت انتقادی روزنامه دولت درباره پروین: رطب خورده‌ای که منع رطب می‌کند

فوتبالیخبرگزاری فوتبالی |

وبسایت رسمی فوتبالی - بخشهای مهم یادداشت روزنامه ایران ورزشی - روزنامه دولت - در واکنش به انتقاد دیروز علی پروین از وزیر ورزش و معاونش را برایتان گلچین کردیم:

* او سلطانی‌فر و داورزنی را هدف قرار داده، به وضعیت مدیریتی پرسپولیس انتقاد می‌کند و از قوطی‌ای حرف می‌زند که از درونش مدیر جدید بیرون می‌آید. البته مشکل پروین، قوطی جادویی در وزارت ورزش نیست. برای او «محتویات قوطی» مهم است. اگر مدیر جدید که از قوطی بیرون می‌آید همسو با پروین باشد و به نوعی «سلطان» را وارد بازی کند، هیچ مشکلی نیست ولی اگر قرار باشد مدیر جدید همچنان او را بیرون دایره باشگاه نگه دارد، چاره‌ای جز انتقاد و داد و بیداد نیست.

* سلطان هنوز در حال و هوای دهه شصت سیر می‌کند. دورانی که تیم را مثل نمایشگاه ماشین‌اش، «کلیدی» به او سپرده بودند و حالا که حرف از اسپانسرهای ۹۰ میلیاردی است، چرا او نباید یکی از نقش‌های اصلی ماجرا باشد؟ پروین دلتنگ روزهایی است که دامادش را به عنوان مترجم به کار می‌گرفت و فاکتور چندین میلیون تومانی نون خامه‌ای از جیب پرسپولیس پرداخت می‌کرد. او پیش از این توان مدیریتی‌اش را با سرنوشت مبهم پول ترانسفر مهدوی‌کیا، اثبات کرده اما انگار در ۷۲ سالگی همچنان می‌خواهد یک شانس مجدد به خودش بدهد. شاید این بار مدیر بهتری شد.

در سایت خبری بخوانید: به روزترین اخبار ورزشی را در خبری بخوانید

* علی پروین چه در دورانی که فوتبالیست بود، چه مربی، چه عضو هیأت مدیره و چه مدیر عامل، هیچ گرایش و خط و ربط ویژه‌ای نداشت. با هر طیفی هم‌سفره می‌شد، حسین هدایتی باشد، محمد رویانیان، سعید شیرینی یا فلان وزیر احمدی‌نژاد. از آذربایجان به استیل آذین. از آنجا به پرسپولیس و خلاصه هر جایی که اقتدار سلطانی را به او بازگرداند. او می‌خواهد در هر حالتی حضور داشته باشد، چرا که چند دنگ پرسپولیس را مایملک خودش می‌داند. به همین دلیل است که وقتی از «لیست استخوان خردکرده‌ها» صحبت می‌کند، مشخصا انگشت اشاره به سوی خودش است و نه لزوما دیگرانی که برای پرسپولیس عرق ریخته‌اند.

* پروین، رطب خورده‌ای است که منع رطب می‌کند. آشکارا به مشکلات خانوادگی و خودروی گرانقیمت پسر داورزنی طعنه می‌زند ولی از فعالیت‌های اقتصادی محمد و داستان بدهی ۲۵ میلیاردی پسرش به دولت بابت خرید برنج چیزی نمی‌گوید.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جزئیات مرگ یک کودک در استادیوم آزادی/پیمانکار بازداشت شد

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- موسوی، مدیر روابط عمومی مجموعهخ ورزشگاه آرادی جزئیات مرگ کودک هشت ساله در بازی دیروز پرسپولیس و صنعت نفت در استادیوم آزادی را تشریح کرد. به گزارش گروه چندرسانه‌ای خبرگزاری میزان، موسوی، مدیر روابط عمومی مجموعه ورزشگاه آزادی جزئیات مرگ کودک هشت ساله در بازی دیروز پرسپولیس - صنعت نفت در استادیوم آزادی را تشریح کرد و علت مرگ را برق گرفتگی عنوان کرد وی در ادامه نیز از بازداشت یک پیمانکار خبر داد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | منتشر شدن تصویر کودک ۸ ساله‌ای که شب گذشته در استادیوم آزادی جان خود را از دست داد، جامعۀ فوتبال را دردمند کرده است. ورزش ۱۱ - شب گذشته پس از پیروزی پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان در رقابت‌های لیگ برتر، عماد صفی‌یاری کودک ۸ ساله به هنگام خروج از استادیوم دچار برق‌گرفتگی شد و جان خود را از دست داد تا این موضوع تبدیل به اتفاقی بسیار دردناک و جنجالی در فوتبال ایران شود. بر اساس اعلام رسانه‌ها، بعد از جان باختن کودک ۸ ساله در ورزشگاه آزادی یکی از پیمانکاران این ورزشگاه بازداشت شد، البته گفته می‌شود احتمالا مقامات فدراسیون فوتبال نیز در این رابطه بازداشت شوند که فدراسیون در واکنش به این ماجرا با اعلام بیانیه‌ای اینچنین مدعی شد: حراست این فدراسیون امروز با ارسال نامه‌ای به شرکت تجهیز، ورزشگاه آزادی و باشگاه پرسپولیس (به عنوان میزبان دیدار شب گذشته) خواهان ارائه توضیحات مقتضی در این باره در اسرع وقت شد. در زیر تصویری از عماد، آخرین قربانی فوتبال ایران که دیشب به دلیل برق‌گرفتگی بر اثر تماس با داربست‌های متصل به گیت‌های بلیت‌فروشی در ورزشگاه آزادی جان باخت را مشاهده می‌کنید:

قرعه کشی لیگ برتر بانوان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ امسال اردو‌های تیم ملی فوتبال بانوان تعطیل بود و این سبب بی انگیزگی در بین دختران فوتبالیست شده است، امید ‌می‌رود بعد از رقابت‌های لیگ، بخش بانوان فدراسیون فوتبال برنامه‌ای برای نخبه‌های باشگاه‌ها داشته باشد تا همچنان شاهد رشد فنی فوتبال بانوان کشور باشیم.
ایسناایسنا1 روز قبل
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: با یک حرکت و برنامه همگانی در فدراسیون‌های ورزشی می‌توان تعداد ورزشکاران سازمان یافته و تحت پوشش فدراسیون‌ها را به ۱۵ میلیون نفر رساند. به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، سید عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت در نشست مشترک نواب رییس بانوان فدراسیون‌های ورزشی به برخورداری فدراسیون‌ها از برنامه ورزش همگانی تاکید و اظهار کرد: با یک حرکت و برنامه همگانی در فدراسیون‌های ورزشی می‌توان تعداد ورزشکاران سازمان یافته و تحت پوشش فدراسیون‌ها را به ۱۵ میلیون نفر رساند. او با اشاره به اهمیت ورزش همگانی برای ارتقای سطح سلامتی جامعه تصریح کرد: هر چند که نمی‌توان اهمیت افتخارآفرینی و مدال آوری را که در اثر توجه به ورزش قهرمانی رقم می‌خورد، کتمان کرد اما فدراسیون‌ها نباید از برنامه‌های فرهنگی هم غفلت کنند چرا که میزان مشارکت عمومی برای ارتقای سطح سلامتی جامعه مهم است. احمدی اهمیت حجاب و عفاف، توجه به مراقبت ورزشکاران در استفاده درست از فضای مجازی، برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت ورزشکاران در اردوها و پوشش اسلامی ورزشکاران را در عرصه فرهنگی ورزش بسیار مهم برشمرد و ابراز امیدواری کرد: جامعه ورزش در مسیر رشد و تعالی به اهداف خود دست یابد. انتهای پیام
وانانیوزوانانیوز33 دقیقه قبل
* با توجه به شکایت داود نوشی صوفیانی از باشگاه صنعت نفت آبادان این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال بابت مبلغ پرداخت نشده قرارداد مورخ ۲۶ خرداد ۹۶ در حق خواهان محکوم شد. همچنین در خصوص هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه آن توسط خواهان در ستون خواسته تکلیفی نمی‌باشد. *در پرونده شکایت محمد اوسانی از باشگاه ماشین سازی شهریار تبریز، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال بابت مبلغ پرداخت نشده قرارداد مورخ ۱۲ دی ماه ۹۵ در حق خواهان محکوم شد. *با توجه به شکایت آرمان ایازلو از باشگاه نود ارومیه، این باشگاه به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. (رای قطعی است) آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.
وانانیوزوانانیوز20 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، هفته گذشته گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد که نیازی به محمد امین اسدی مهاجم جوان تیمش ندارد و قرار شد این بازیکن از جمع سرخپوشان جدا شود. بعد از جلسه‌ای که بین محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و اسدی انجام شد به این بازیکن گفته شد که فعلا در رسانه‌ها حاضر نشود تا تکلیفش مشخص شود. انصاری‌فرد قرار است تا روز پنجشنبه با گابریل کالدرون در خصوص اسدی صحبت کند تا در صورتی که او رضایت بدهد اسدی بتواند باز هم به تمرینات پرسپولیس برگردد که البته احتمال این موضوع زیاد نیست. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر